176 %
 • 50 922зібрано (з 28 890 грн)
 • Завершено
Збір коштів завершено
Проект перейшов на гнучке фінансування 25 лютого 2020 р. 09:31

Головне

Медитативний ЕКО Арт Центр - "Флюраріум". Розсадник, ботанічний сад - простір вільний від стресів і негативу.

Блоги

Відомості про здійснення проекту

Історія

Мене звуть Сергій Рукавіцин, я засновник першої в Україні арт студії FluRAnet  в 2000 році. Наша команда розробила і створила дизайн десяткам фестивалів, таким як    Казантип ( МАРС) з 2008 по 2011 рік в Криму, культовому клубу  «Curlies» в Гоа ( Индия) та ін. За спиною безліч успішних проектів по всьому світу.

Почну, мабуть, з того що шкребе не одну п'ятирічку, і це ж послужило поштовхом мотиватором до дуже глобальному кроку для нас, і створення цього незвичайного, особистого проекту.

Ліси в Карпатах вирубуються і перешкодити цим фактом на жаль, неможливо.Система накатана з часів совдепу, і боротися з нею - все одно що з вітряними млинами. Але мова зараз не про проблему, а про можливі хоч і маленькі шляхи вирішення!І ..., не будемо про сумне друзі!)) Ми не стали битися головою об стіни, читати комусь моралі чи вчити когось жити. Ми пішли трохи іншим шляхом. Продавши квартиру на Подолі в Києві, ми купили близько 5 гектарів. 


І ось на цих 5-х гектарах ми вирішили, що точно не дамо зрубати жодного дерева! 


 Йшли ми до цього довго і болісно. Намагаючись отримати наші законні 2 гектари які покладаються нам по праву, по нашому Українському законодавству. Але на жаль боротьба і бодання з сільськими радами відбувається до сих пір. І це трохи втомило за пару років. Найбільш ефективний виявився шлях покупки землі, і той, хто шукає, рано чи пізно - знаходить. Передивившись не оду сотню ділянок, небеса нам дали те, що ми шукали стільки років! Але цей довгий шлях пошуку потрібно напевно було пройти, щоб зрозуміти, що тобі дійсно потрібно. За ці роки пошуків я остаточно і безповоротно зрозумів, що закоханий в етнічну групу Українців - Гуцулів і в Верховинський район Івано-Франківської області - центр Гуцульщини. 

Гуцули успадкували ці території у язичницьких племен, а язичницькі племена з'явилися після трипільської культури. Моїм хобі вже з десяток років є пошук древніх слов'янських святилищ. Які розкидані на кілька десятків кілометрів по цьому регіону. 


Місць куди приходили поклонятися трипільці, і після трипільців язичники, а після язичників християни зводили на цих місцях церкви. Це своєрідні місця, які і до цього дня є трансляторами, якимись джерелами енергії, який тебе наповнюють, огортають, допомагають, беруть .. якщо ти приходиш в ці місця з благими помислами і намірами.

До чого тут святилища і трипільці? )) В одне з таких місць в селі Снідавка ми приїхали як зазвичай восени після важкої, сезонної роботи, втомлені і практично виснажені. Місце називають «Терношерской Ладою» (богиня родючості) трипільці сюди приходили поклонятися божеству, приносили дари, влаштовували танці і свята. Зазвичай в день весняного рівнодення, просили богиню допомогти. За легендами в день літнього сонцестояння (22 червня) на ігрища до гори Ігрець збиралися лісові духи, звірі, люди здійснювали різні обряди і стрибали через багаття ... легенд дуже багато пов'язаних з цим місцем і можна нескінченно довго про нього розповідати.

Хронічну втому як рукою зняло після години медитацій.Спустившись з Лади, ми як завжди подякували і пішли. Але в цей раз в небі було дивне явище. Хмари не пливли, як зазвичай в ту чи іншу сторону, а закручувалися в міні спіраль. Швидше за все верхні вихрові потоки стикалися, утворюючи торнадо. На все це падали промені сонця, що заходить і ефект вийшов зачаровуючий. Щось на зразок вогняного червоного - жовтого енергетичного ока або кулі.


Дивне явище відбувалося над горами в декількох кілометрах від Терношерского святилища.На наступний день ми опинилися на цьому місці на огляді чергової ділянки. Це було трохи дивно. Наче щось нас туди привело.Я чітко зловив себе на думці що це наше місце, і тепер воно буде якимось чином нашим назавжди)). Це дивне відчуття, його не забути і не сплутати ні з чим. Це знання, що виходять глибоко з середині. Ми не можемо попередити вирубку лісів в Карпатах, ми не можемо боротися з системою, нас занадто мало щоб змінити менталітет оточуючих людей ... АЛЕ МИ МОЖЕМО взяти шматочок цієї планети, захистити його і дозволити природі на нашій землі - взяти своє. Угода з купівлі землі пройшла гладко. Нам власне, перейшло, ні багато ні мало, - два схилу гір з чудовим лісом, величезним яблуневим садом, двома джерелами чистої джерельної води 


і струмком, старі раритетні гуцульські хатки,

 дикий зарослий ліс, свій мікроклімат (дві гори захищають від вітрів) ... і багато, багато всього про що ми навіть мріяти не могли. Це місце як якийсь едемський сад, рай, за яким нам, хтось понад довірив наглядати.Я розумію, що змінити нічого неможливо в Україні, переламати хребет усьому беззаконню який відбувається з вирубкою лісів в Карпатах - нереально!

Але зробити те, що можливо в наших силах, - зберегти те, що природа створила і не заважати цьому ми в змозі.


Ми збираємося на цій землі зробити лісо-сад, висадити стільки дерев, і в такому розмаїтті, на скільки нас вистачить)). 


Створити на базі цього лісо саду медитативний арт центр. Для проведення ритрітів, семінарів, фестивалів. Для віпасани, закритих семінарів - це ідеальне місце. Наша мета у створенні цього незвичайного еко проекту полягає не тільки в тому щоб уберегти природу Карпат, а й створити місце куди ви зможете приїхати відпочити від міської метушні, обнулитися, помедитувати відвідати той чи інший івент семінар, майстер клас, фестиваль. Куди ви можете приїхати в будь-який час року і відірватися від міст цивілізації, занурившись в еко-психоделічний простір.  Ми не бідні і не просимо допомоги або потребуємо грошей. Але це перший наш проект, який ми робимо не для когось типу Казантипу (Крим), Curlies (GoA) і т.д. і за чийсь рахунок, а своїми силами. Вперше ми витрачаємо свої таланти енергію і сили на свій власний проект, на свою мрію і хочемо зробити казку. Але наш бюджет обмежує наші можливості. 

Гроші потрібні:

1) на закупівлю саджанців різних порід дерев, для майбутнього розплідника. Тих порід яких тут ніколи не було або тих які більше не ростуть через вирубку.

2) Створення теплиць.

3) створення ландшафтного дизайну, в проекті каскадні озера, городи з екологічно чистими овочами і сади з фруктами.

4) ми плануємо зробити ФРІ ХАУС для друзів чи гостей  в якому можна бути проиживати безкоштовно. Побудувати будиночки хобітта, впровадити різні еко технології  саман, Earthbag .. геодезичні куполи домівки на деревах. Усі будівлі будуть доступні будь-яким людям які приїхали на допомогу проекту, або тим, хто хоче піти в самітництво на кілька днів або просто підтримати проект.


5) внутрішнє облаштування; душові, екологічні туалети, стоянки для машин.

6) Казковий дизайн.

До червня 2020 роки ми ставимо перед собою як мінімум ці 6 завдань для реалізації нашої глобальної мрії в майбутньому. Щоб можна було приїжджати сюди не тільки з наметом.

До початку літнього сезону 2020 року, в наших цілях створити умови, перебування тут, з різним рівнем комфорту.

Але на все не вистачає фінансів. Тому будь-яка сума буде для нас подарунком і вкладенням в світлу мету, для вас можливістю приїхати сюди зарядиться енергією і натхненням яке черпали в цих місцях: Параджанов, Станіславський, Грушевський та інші талановиті люди. Усамітнитися, відпочити від галасливих міст в екологічно чистому просторі.

Подарунки

Підтримайте проект та оберіть подарунок

Подарунків 7
 • Внесок від 200 грн

  Высылаем пачку карпатского чая. GinkgoBiloba - https://www.facebook.com/flurik/videos/3194379923967825/

  7 доброчинців

  93 залишилось

 • Внесок від 400 грн

  Индивидуальная экскурсия на Ладу. На джипе. По желанию на другие святилища https://www.facebook.com/flurik/media_set?set=a.729712427101266&type=3 Косивского и Верховинского р-на Иванофранковской обл.

  3 доброчинці

 • Внесок від 500 грн

  Вы сможете набрать яблок столько сколько увезете с собой)))

  1 доброчинець

 • Внесок від 900 грн

  Любые мероприятия проходящие на территории «Флюрариума» будут для вас доступны бесплатно. Будь то семинары, ритриты, фестивали, выставки

  1 доброчинець

  499 залишилось

 • Внесок від 1000 грн

  Вы можете приехать и оставаться здесь столько сколько вы пожелаете, бесплатно! Пожить в том или ином необычном доме, получить опыт проживания в разных типах домов. Отдохнуть от городской суеты.

  8 доброчинців

  92 залишилось

 • Внесок від 3000 грн

  Вы помогли посадить дерево в Карпатах Если вы хотите посадить дерево или деревья, не вставая с места. Мы увековечиваем ваши усилия именной табличкой.

  0 доброчинців

  1000 залишилось

 • Внесок від 10000 грн

  Мы можем с вами обсудить инвестирование с последующим получение прибыли.

  2 доброчинці

  3 залишилось

Спільнокошт

Внески доброчинців у втілення проекту

Loading...

Команда

comments powered by Disqus

ЦІКАВО ТАКОЖ

27 проектів зараз чекають твоєї підтримки