113 %
 • 75 670зібрано (з 66 670 грн)
 • Завершено
Збір коштів завершено
Проект перейшов на гнучке фінансування 27 листопада 2019 р. 15:45

Головне

Громадське радіо збирає кошти на FM-частоту у Києві та Київщині (Бориспіль, Бровари, Буча, Васильків, Ірпінь, Обухів та ще п'ять районів)

Блоги

Відомості про здійснення проекту

Історія

Слухачі Громадського радіо часто нас питають: чому у вас немає частоти у Києві? Стандартна відповідь, що частота 70,4 у нас є, але її мало хто чує, киян не задовольняє. Бо слухачів, котрі мають УКХ-приймачі насправді не так уже й багато.


Хоча наше радіо мовить на Донбасі від 2015 року, однак мовлення на FM-частотах у великих містах інших регіонів було для нас досі чимось із галузі фентезі. Бо в попередньому складі Національної ради з питань ТБ і радіо ставлення до Громадського радіо було як до однорогів чи русалок: для голови Нацради журналісти, які самі керують своїм радіо, були якимись казковими персонажами.

Тепер Громадське радіо готове боротися за частоту, конкурс уже оголошено. Але частота у Києві  і Київщині - це дорого. Лише заради того, щоби взяти участь у конкурсі, радіо має заплатити  120 000 гривень. Бо ніяких знижок для громадських мовників не існує.

Тому ми звертаємося до вас. Ми віримо, що наші шанси отримати частоту для мовлення у столиці високі як ніколи раніше. Але податися на конкурс ми можемо лише за Вашої підтримки!

Зараз Громадське радіо працює на 16 передавачах у шести регіонах України. Але здебільшого це невеликі міста, або незручний УКХ-діапазон. Тому шлях до дійсно великої аудиторії лежить через FM-частоту у столичному регіоні. 

Якщо ви хочете слухати нашу хвилю у вашій машині, або на звичайному приймачі зі стандартним набором частот - допоможіть нам сьогодні.

Ви можете також допомогти не лише грошима, а й добрим словом. Напишіть вашого листа Національній раді з питань ТБ і радіо з проханням підтримати надання Громадському радіо FM-частоту в Києві та Київщині у вересні 2019 року.

Адреса Нацради: вул. Прорізна, 2, м. Київ, 01601

(Фото на обкладинці проекту взято з сайту mediasat.info)


Бюджет проекту фактично складається з однієї статті. Це внесок на частотний конкурс Національної ради з питань ТБ і радіо. Ми маємо внести 120 000 гривень. Крім цих коштів, ми маємо оплатити допомогу команди Спільнокошту. Тому разом ми збираємо 134 000 гривень.

Подарунки

Підтримайте проект та оберіть подарунок

Подарунків 6
 • Внесок від 100 грн

  Подяка від усієї команди Громадського радіо! Наш успіх був би неможливий без участі наших доброчинців.

  8 доброчинців

  42 залишилось

 • Внесок від 200 грн

  Можливість запропонувати тему для програм Громадського радіо. Ми візьмемо її до уваги за умови дотримання нашої редакційної політики.

  6 доброчинців

  44 залишилось

 • Внесок від 250 грн

  Еко-ручка з логотипом Громадського радіо

  8 доброчинців

  12 залишилось

 • Внесок від 350 грн

  Подяка в ефірі Громадського радіо. Ведучі Громадського радіо передадуть вам привіт!

  5 доброчинців

  15 залишилось

 • Внесок від 500 грн

  Еко-торба Громадське радіо з малюнком 36х35 см

  7 доброчинців

  13 залишилось

 • Внесок від 3000 грн

  Годинна екскурсія Громадським радіо, яку проведе голова правління або виконавчий директор

  0 доброчинців

  5 залишилось

Спільнокошт

Внески доброчинців у втілення проекту

Loading...

Команда

comments powered by Disqus

ЦІКАВО ТАКОЖ

33 проекти зараз чекають твоєї підтримки

 • Етноосвіта для ветеранів АТО у Військовому госпіталі (Рівне)

  Етноосвіта для ветеранів АТО - курс вивчення культурної спадщини Полісся, здобуття практичних навичок у сфері народних промислів та мистецт з метою профорієнтації та арт-терапія за допомогою традицій.

  Ірина
  Баковецька
  • 1
  • 100
   днів
  • 0
   грн
 • Благодійний Фонд "Повернись Живим"

  Фонд «Повернись живим» майже 7 років пліч-о-пліч з українськими військовими. Ми залучили на допомогу армії понад 170 мільйонів гривень. Сьогодні ми просимо вас підтримати команду фонду!

  Наталія
  Калмикова
  • 534
  • 360
   днів
  • 0
   грн