FootyStar Inclusion - Дитяча інклюзивна футбольна академія

 FootyStar Inclusion - Дитяча інклюзивна футбольна академія

1%

1 доброчинець

500зібрано (з 106 670 грн)

0 год. залишилось

Нажаль, проєкт не зміг зібрати необхідну суму коштів

З нашою допомогою, діти з інвалідністю мають змогу адаптуватися і розвиватися у сфері футболу, підвищити рівень соціалізації та втілити свої мрії, стати справжніми чемпіонами свого життя.

"FootyStar Inclusion"

Наша дитяча футбольна академія відкрилась 3 роки тому, як комерційна організація у м. Краматорськ. На даний момент ми функціонуємо у 3-х містах Донецької області, а саме у м. Краматорськ, м. Слов’янськ та у м. Дружківка. Близько 250 дітей займається у цих містах прямо зараз.


Інклюзивна складова проекту

З плином часу до нас почали приходити батьки дітей з інвалідністю з проханням прийняти їх до нашої академії. Відмовити, звичайно, ми не змогли. Ми пройнялися проблемами цих дітей і почали досліджувати питання інклюзивного навчання футболу, тобто забезпечення рівності умов та можливостей для усіх дітей.
Вже близько 1,5 року наша організація працює з дітьми з інвалідністю на соціальних заставах. Ми приймаємо дітей від 3-х років незалежно від наявних фізичних, інтелектуальних, соціальних, емоційних та інших особливостей. Діти з інвалідністю приймаються до інклюзивних груп, а згодом переводяться до звичайних груп, де займаються нарівні з іншими.  На даний момент близько 60 дітей з інвалідністю, які регулярно відвідують заняття.


Результати роботи

Загалом, більше 120 дітей з інвалідністю відвідували наші заняття за весь час роботи, у звичайні групи переведено більше 20 дітей, які показують значний прогрес, про що свідчать їх спортивні результати та позитивні відгуки батьків, з якими можна ознайомитися на наших сторінках у соц. мережах. Загалом наша діяльність призводить до соціального та фізичного розвитку дітей з інвалідністю, а найголовніше втілюються дитячи мрії стати футболістами.


Необхідність філіалу в м. Маріуполь

У м. Маріуполь чисельність дітей з інвалідністю перевищує 3000 чоловік. Для багатьох дітей з інвалідністю спорт є мрією, яку дуже важко, а інколи і не можливо втілити у життя. Приходячи до будь-якого спортивного або іншого гуртка, батьки дітей з інвалідністю, особливо з ментальними вадами, отримували відмову у прийнятті до цих гуртків, про це відомо зі слів самих батьків. Тож проблема гуртків для таких дітей у місті Маріуполь є дуже актуальною.

Наша ГО «FootyStar Inclusion» вирішує проблему рівності можливостей усіх дітей у сфері спорту, зокрема футболу. Крім того проект дозволяє соціалізуватися дітям з інвалідністю у суспільстві, сприяє покращенню їх сприйняття та відношення до них.

Наша команда

Команда ГО «FootyStar Inclusion» працює з дітьми з інвалідністю 1,5 року. Всі члени команди пройшли тренінг «Інклюзивна освіта» від Інни Горбенко та мають відповідні сертифікати. ГО налічує 7 тренерів  та 3 адміністратора, детальніше можна ознайомитися з нашою командою на наших сторінках у Instagram чи Facebook. 

На що нам потрібні гроші 


Ми потребуємо близько 100000 грн на відкриття нового філіалу в м. Маріуполь.

Ці кошти підуть на закупівлю футбольного інвентаря для тренувань, а також необхідних елементів нашої діяльності: щоденники успішності, наліпки успішності та ін., на оренду спортивного залу у м. Маріуполі на перший місяць роботи. Крім того гроші будуть розраховані на заробітну платню тренерам проекту та рекламну діяльність.

На далі проект існуватиме за рахунок комерційної діяльності (здорові діти купують абонемент на місяць).


Винагороди

Підтримайте проєкт та оберіть винагороду

 • Внесок від 100 грн

  Ми вдячні Вашй допомозі, подякуємо вам у сторіз на усіх наших сторінках у соц.мережах. Та раді будемо провести онлайн екскурсію по нашій академії.

  0 доброчинців

 • Внесок від 250 грн

  Ми вдячні Вашй допомозі, подякуємо вам у сторіз на усіх наших сторінках у соц.мережах. А також ви отримаєте брендовану ручку "Футістар", і можливість відвідати турнір Футістар.

  0 доброчинців

 • Внесок від 400 грн

  Ми вдячні Вашй допомозі, подякуємо вам у сторіз на усіх наших сторінках у соц.мережах. Також ви отримаєте брендований магніт "Футістар" і змогу відвідати турнір Футістар.

  0 доброчинців

 • Внесок від 600 грн

  Ми вдячні Вашй допомозі, подякуємо вам у сторіз на усіх наших сторінках у соц.мережах. Також ви отримаєте брендовану чашку "Футістар", змогу відвідати турнір Футістар та взяти у ньому участь.

  0 доброчинців

 • Внесок від 800 грн

  Ми вдячні Вашй допомозі, подякуємо вам у сторіз на усіх наших сторінках у соц.мережах. А також ви отримаєте брендовану футболку "Футістар", змогу відвідати турнір Футістар та взяти у ньому участь.

  0 доброчинців

 • Внесок від 1000 грн

  Ми вдячні Вашй допомозі, і готові запросити вас відвідати тренування та разом з дітьтми перевіти, чи витримаєте ви навантаження. Також ми подякуємо вам у сторіз на усіх наших сторінках у соц.мережах.

  0 доброчинців

Контакти проєкту

Соціальні мережі та інші посилання проєкту

Спільнокошт

Внески доброчинців у проєкт

Блог

Відомості про здійснення проєкту

  Ділитись з друзями

  Цікаво також

  13 проєктів зараз чекають на твою підтримку

  Будь ласка, авторизуйтесь!

  Заповніть всі поля, щоб увійти в особистий кабінет.

  Реєстрація

  Заповніть всі поля, щоб приєднатися до Великої Ідеї.

  Забули пароль? Натисніть, щоб відновити.

  Або швидко зареєструйтеся

  Натискаючи кнопку 'Зареєструватися' ви погоджуєтесь з умовами конфіденційності, правилами сайту та спільнокошту.

  Відновлення паролю

  Введіть зареєстрованний email, щоб отримати інструкцію по відновленню паролю.

  Новий пароль

  Встановіть новий пароль для вашого акаунта на Big Idea.

  Відновлення паролю

  Якщо ваш email було зареєстровано, ви отримаєте інструкція по відновленню пароля на пошту.

  Ваш пароль було змінено. За бажанням ви можете його змінити також в особистому кабінеті.

  Постав питання команді проєкту