10 %
 • 8 372зібрано (з 85 000 грн)

Головне

Форте QR Піано – це перша за часів Незалежності Школа гри на фортепіано, створена виключно на українському матеріалі найкращими педагогами, виконавцями та композиторами.

Історія

Вісім років тому видавництво «Музична Україна» випустило видання «Хочу грати на роялі» (упорядник Н. Гриднєва, художник Кость Лавро, автор текстів М. Храпачова). Ця книга для піаністів-початківців, створена найкращими фахівцями в своїй галузі, стала найуспішнішим нотним проєктом для дітей, знаним в Україні та за її межами. Репертуар побудовано переважно на матеріалі української музики, в коротких коментарях влучно описуються дуже складні музичні поняття доступною мовою. Свого часу попит на видання зростав навіть на російськомовних, тимчасово окупованих зараз територіях України – в Криму та на Донбасі


На часі – продовження книги, наступний етап на шляху до справжньої виконавської майстерності – видавничий проєкт "Форте QR Піано. Український звуковий простір». Видання адресовано учням середніх і старших класів музичних шкіл, побудовано на найкращих зразках національного музичного мистецтва із застосуванням передових педагогічних принципів. Видання двомовне (українська та англійська). Родзинкою його стане те, що воно міститиме QR-коди та посилання на Ютуб-канал для прослуховування записів виконання представлених творів. Книга є певною мірою універсальною, тому що розрахована на усіх дітей, незалежно від їхніх здібностей – від вільного музикування до фахової підготовки майбутніх професійних піаністів. Проєкт поряд із академічними методами навчання пропонує основи імпровізації, дає простір для творчості кожному учневі та викладачеві.

Наша команда:

Наталія Гриднєва – українська піаністка, професор Національної музичної академії України ім. П.І. Чайковського. Автор унікальної методології, на основі якої виховано багато лауреатів міжнародних конкурсів, відомих українських піаністів, які ведуть активну міжнародну концертну діяльність. Упорядник та музичний редактор видання «Форте QR Піано. Український звуковий простір».

Богдан Кривопуст – координатор проєкту, український композитор, піаніст, директор Державного спеціалізованого видавництва «Музична Україна», куратор понад 50 видавничих проєктів.

Марія Пухлянко – українська піаністка, заслужений діяч мистецтв України, доцент Національної музичної академії України ім. П.І. Чайковського, автор численних мистецьких проєктів. Здійснить переклади на англійську мову усіх назв та методичних пояснень.

Станіслав Гумінюк піаніст, аспірант Національної музичної академії України ім. П.І. Чайковського. З сольними програмами та з оркестром виступав у концертних залах Великобританії, Німеччини, Чехії, Франції, Литви, України. У його виконанні юні музиканти будуть слухати твори, навівши свій ґаджет на QR код

Зібрані кошти ми плануємо витратити на друк та розповсюдження видання накладом 1000 примірників. Ноти будуть розіслані по київських музичних школах та школах мистецтв, а також передані музичним школам Львова, Харкова, Дніпра, Маріуполя, Кропивницького, Одеси та інших міст України. Проєкт буде реалізовано у партнерстві з Українським культурним фондом та ГО «Гараж Генг»

Партнер проекту

 • Український культурний фонд

  Програма “Діти культури” поєднує краудфандингову платформу “Спільнокошт” ГО Гараж Генг та експертизу УКФ, щоб разом з культурними діячами, митцями та креативними підприємцями створити культурні можливості для дітей. https://ucf.in.ua

Подарунки

Підтримайте проект та оберіть подарунок

Подарунків 7
 • Внесок від 100 грн

  Запрошення на концерт-презентацію видання

  5 доброчинців

  245 залишилось

 • Внесок від 200 грн

  Запрошення на концерт-презентацію видання, та таємний подарунок від Видавництва.

  0 доброчинців

  200 залишилось

 • Внесок від 250 грн

  Видання «Форте QR Піано. Український звуковий простір»

  4 доброчинці

  96 залишилось

 • Внесок від 300 грн

  Видання «Перлини української фортепіанної музики 3-4 клас» та «Перлини українського фортепіанного ансамблю» з підписом упорядників.

  2 доброчинці

  98 залишилось

 • Внесок від 500 грн

  Видання «Форте QR Піано. Український звуковий простір» з автографами членів команди та запрошення на концерт-презентацію видання.

  4 доброчинці

  71 залишилось

 • Внесок від 1000 грн

  Кожен доброчинець буде зазначений у списку на окремій сторінці видання. Видання «Форте QR Піано. Український звуковий простір» з автографами композиторів. Запрошення на концерт-презентацію видання.

  0 доброчинців

  50 залишилось

 • Внесок від 10000 грн

  Подяка на окремій сторінці видання. Видання «Форте QR Піано. Український звуковий простір» з автографами композиторів. Запрошення на концерт-презентацію видання.

  0 доброчинців

  2 залишилось

Спільнокошт

Внески доброчинців у втілення проекту

Loading...

Команда

comments powered by Disqus

ЦІКАВО ТАКОЖ

52 проекти зараз чекають твоєї підтримки

 • ТКАЦЬКИЙ ШЛЯХ (документальний фільм)

  «Ткацький шлях» - документальний фільм, метою якого є зафіксувати різноманіття ручного традиційного українського ткацтва в різних регіонах України, показати різні техніки, види ткацтва

  Леся
  Воронюк
  • 206
  • 100
   днів
  • 0
   грн
 • Реконструкція "Водної станції" у Лисичанську

  Ми прагнемо надати нові можливості для розвитку молоді зі сходу України. Для цього ми робимо реконструкцію спортивного об’єкту "Водна станція" у Лисичанську.

  Місто
  сад
  • 21
  • 100
   днів
  • 0
   грн