0 %
 • 10 250зібрано (з 3 000 000 грн)

Головне

Метою проекту є підтримка та популяризація фрістайлу в Україні, що, першочергово, передбачає роботу над створенням спортивного комплексу "Фрістайл", який може бути втілений у будь-якому місті України.

Історія

УСЕ ПОЧИНАЄТЬСЯ З ІДЕЇ. Саме під таким гаслом наша команда розпочала презентацію даного проекту у Миколаєві - родоначальнику цього видовищного спорту. Враховуючи, що сама презентація дуже детально описує і історію зародження ідеї, і порівняння світового досвіду, і концепцію функціонування комплексу, і детальний опис майбутнього місця розташування, і стратегію залучення коштів, і багато ін. - рекомендуємо повністю переглянути відео з нашої презентації тут.

Ми, однозначно, команда людей, яких об'єднала велика ідея. Серед нас:

 • Олександр Абраменко - Олімпійський чемпіон, ідеолог проекту;
 • Максим Білоніжко - інженер-проектувальник, автор проекту;
 • Максим Нескоромний - старший тренер збірної, голова ГО "МОФЛС";
 • Юрій Зозуля - бізнесмен, президент федерації вейкбордінгу та засновник столичного екстрім-парку Х-парк, радник Київського міського голови.

Наша тактика "STEP BY STEP", тобто "КРОК ЗА КРОКОМ" побудувати "Трамплін у мрію" (як ми його жартівливо вже називаємо) і, таким чином, дати новий поштовх розвитку цього спорту.

І перше з чого ми почали - це формування нашого бачення. Перегляньте це коротке відео, як одне з перших варіантів нашої ідеї та картинки нижче.


СВІТОВИЙ ДОСВІД


Трамплін у м. Штіті. Чехія


Трамплін у Швейцарії

Ми зібрали матеріал, як такі комплекси реалізовують на практиці в світі у цьому фрагменті відео з нашої презентації. Приємного перегляду!)

Utah Olympic Park, розташований в м. Парк-Сіті у штаті Юта, США. Пропонуємо подивитися, як можна використовувати комплекс у якості місця для активного відпочинку городян у фрагменті відео з нашої презентації - дивись тут.

По-істині, вражаючий проект в Австралії - Sleeman Sports Complex, введений в експлуатацію в минулому році. Фрагмент відео дивись тут.

І пропонуємо подивитися дуже короткий ролик тут, щоб відчути себе трохи фрістайлістом!) Приємного перегляду!)

У доповнення до цих відео, лиш, додамо декілька фотографій Мінського комплексу "Фрістайл", як найграндіознішого світового проекту у цьому виді спорту:


Мінський комплекс "Фрістайл"


Варіанти конструкцій, які ми пропонуємо, як основу для подальшого проектування:

Нижче можна побачити, до яких варіантів конструкції трампліну ми прийшли, в залежності від місця розташування. Ми намагались передбачити максимально необхідні деталі - це і зручний доступ до доріжок і транзиту, це й огородження в зоні транзиту, це і висувні платформи на бічних доріжках, що також полегшує доступ спортсменів на старт. В робочий проект планується включити огорожі по краях бічних доріжок по всій довжині трампліну, що зробить його більш безпечним.Ми включили 4 типи доріжок. Для прямих стрибків, для одинарних сальто, для подвійних сальто і для потрійних сальто. Тільки акцентую увагу - не плутайте кількість типів доріжок з кількістю самих доріжок. Так як, для подвійних сальто ми включили в ескіз 2 доріжки.

Саме наявність цих 2-х доріжок допоможе стати цьому трампліну на порядок вище, в порівнянні з, вже згаданими, Чеським і Швейцарським трамплінами, особливо, з урахуванням того, що активно розвиваються синхронні стрибки лижних акробатів,  - то можна буде вважати такий трамплін кращим у Европі і одним з кращих у світі. Шоу можна влаштовувати неймовірні.


Майбутнє місце розташування комплексу

Наразі ми розглядаємо територію спортивно-розважального комплексу Х-Park з унікальним розташуванням у самому ценрі Києва на відкритому повітрі в екологічно чистій зеленій зоні на о. Муромець між двома ріками - Дніпром і Десенкою. Ідеальне місце... Але не єдине, де можливо реалізувати. Оскільки Миколаїв має унікальну історію започаткування цього спорту, все ж сподіваємось, що розглянемо можливість реалізації проекту, саме, у Миколаєві. Будь-які інші міста України також можуть долучитися до нас.

Щоби мати більш наочне уявлення цього парку - пропонуємо переглянути фрагмент відео, яке ми підготували тут.


ПРО ІДЕЮ КОРОТКО У СЛАЙДАХ


Ми виконали вже колосальну роботу... Від ідеї - до пошуку місця... Від постів у соціальних мережах та відео в YouTube - до нашої першої презентації... Від полеміки і суперечок - до знаходження рішень... Навіть, заміри трампліну доводилося проводити в Швейцарії, а потім уточнювати деякі розміри в Мінську). Робили багато порівнянь, багато зустрічей з, абсолютно, різними людьми.

І в результаті, у нас - сформувалася ідея і є можливе місце під реалізацію цієї ідеї. Ми почали роботу над залученням коштів, як від бізнесменів і меценатів, так і від звичайних громадян і спонсорів. Ми прийняли рішення співпрацювати з краудфандинговою платформою "СПІЛЬНОКОШТ". Тож, зробивши свій внесок, ви станете частиною нашого великого проекту.

На даний момент констатуємо факт, що проект вимагає залучення значних коштів. Але ми не забуваємо про нашу тактику "STEP BY STEP", тобто "КРОК ЗА КРОКОМ" побудувати комплекс для фрістайлу. Тому, наступний і логічний крок - початок роботи над проектом Архітектурних рішень із залученням професійних архітекторів, а також проектування металевої конструкції трампліну (вище умовної позначки землі), проектування фундаментів та інженерних мереж за участі професійних інженерів.

Робота з архітекторами дасть змогу уникнути можливих "підводних каменів", пов'язаних, наприклад, з містобудівними обмеженнями або пожежною безпекою. Архітектори професійно виконають архітектурно-планувальні рішення згідно з національними нормативами. А інженери-проектувальники розрахують та запроектують несучі конструкції трампліну.

Звісно, це тільки початок. Перший крок, так би мовити. Усі розділи проекту дадуть змогу більш якісно проаналізувати та запроектувати конструкцію трампліна, і згодом ці креслення можуть стати у нагоді для адаптування проекту не тільки на території Х-парк, а й у будь-якому іншому українському місті. Саме тому цей проект і є народним.


Наша команда стає вже більшою. До нас доєднуються активні громадяни, які допомагають вже не тільки моральною підтримкою, а й організацією презентацій і прес-конференцій, медійною підтримкою, доєднуються дизайнери та, навіть, адвокати, пропонуючи свою підтримку, задля більшої впевненості в прозорості усіх процессів, договорів і т. ін., так як ми вже виходимо на більш серйозний шлях. І повинні відчувати і юридичну захищеність.

Звісно, по-переду, складна дорога і багато труднощів, але ми впевнено крокуємо цією дорогою та віримо, що дійдемо саме туди, де не тільки втіляться наші мрії, а й українські громадяни будуть із задоволенням насолоджуватися результатом. І це принесе користь усім. Тож, підтримаємо один одного. Дякуємо!)


Змі про нас:

- "Вулиця спортивна". Дивись тут.

- автор ідеї Максим у студії Суспільне. Дивись тут.

- ТРК NIS-TV про фрістайл у Миколаєві. Дивись тут.

- Ми у інтернет виданнях. Дивись тут.

- автор ідеї спитав мера Львова Садового про фрістайл у Миколаєві. Дивись тут.

СТАТТІ БЮДЖЕТУ

Що ми зараз маємо:

 • чітко сформульована ідея;
 • готовий прототип (тобто, детально пропрацьована 3D модель комплексу), який послужить основою для подальшого проектування;
 • знайдено ідеальне місце з ідеальною інфраструктурою для можливої подальшої реалізації та функціонування комплексу - це территорія спортивно-розважального комплексу Х-парк у самому серці Києва. Також, розглядаємо і Миколаїв;
 • виділена земля та узгоджений ген. план з розташуванням такого комплексу у м. Київ;
 • є спонсори, які проявляють інтерес і готові на співфінансування у будівництві у м. Київ, але після розробки проектної документації.

Тож, на данному етапі, ми потребуємо кошти на розробку проектної документації та створення уніфікованого проекту комплексу, що у подальшому дасть змогу адаптувати цей проект до, майже, будь-кого місця в Україні. За основу, наразі, розглядаємо территрію спортивно-розважального комплексу Х-парк у м. Київ.

Нами, попередньо, прораховано необхідну суму на даному етапі, яка складається з:

 • розробка проекту Архітектурних рішень (АР) та дизайн-проекту - 900 тис.грн.;
 • розробка проекту Архітектурно-будівельних рішень (АБ), що включає у себе проектування металевих конструкцій та фундаментів. - 1 млн. 50 тис.грн.;
 • розробка проекту інженерних мереж, таких як: опалення та вентиляція (ОВ), водопровід та каналізація (ВК), електротехнічні рішення (ЕТР) - 300 тис.грн.;
 • збір додаткових данних для проектування, такі як, наприклад: інженерно-геологічні вишукування на місці будівництва трампліна, оновлення топографічної зйомки і т. ін. - 100 тис.грн.;
 • інші розділи проекту (уточниться по мірі проектування) - 150 тис.грн.;
 • послуги краудфандингової платформи "Спільнокошт" (за умовами договору) - 300 тис.грн.;
 • гонорар Олександра Абраменко - 50 тис.грн.;
 • гонорар Максима Білоніжко - 50 тис.грн.;
 • гонорар Максима Нескоромного - 50 тис. грн.;
 • витрати, пов'язані з відправкою поштою винагород доброчинцям - 50 тис.грн.

Зауважимо, що податкові обтяження та, можливі, невраховані роботи частково додані до вартості кожного розділу. Також можливий перерозподіл сум між розділами проекту (оскільки це попередні підрахунки, а не остаточні; остаточні - за умовами договорів на виконання окремих розділів проекту).

За зібрані кошти несе відповідальність Громадська Організація "Миколаївська Обласна федерація лижного спорту" (ГО "МОФЛС"), головою якої є старший та заслужений тренер України з фрістайлу Максим НескоромнийУ разі, якщо буде залишок коштів після розробки проектної документації - ці кошти будуть направлені на майбутнє будівництво цього комплексу або на розвиток фрістайлу в Україні.

Акцентуємо УВАГУ. Враховуючи масштаб проекту та можливі перешкоди на шляху реалізації та втілення проекту (починаючи від можливих пожежних, містобудівних та інших архітектурних обмежень і закінчуючи юридичними тонкощами у відносинах між Х-парком та ГО "МОФЛС" (наразі формуються), що в процессі можуть поставити під загрозу подальшу роботу над проектом та його втіленням) Громадська Організація "Миколаївська Обласна федерація лижного спорту" залишає за собою право у будь-який момент направити зібрані кошти на підтримку та розвиток фрістайлу в Україні, шляхом закупівлі необхідного спортивного інвентяря, направлення коштів для участі спортсменів у навчально-тренувальних зборах та змаганнях, для грошових винагород спортсменам під час змагань на території України та ін. у межах компетенції ГО "МОФЛС".


Акцентуємо також увагу на тому, що одразу, після розробки робочого проекту, власник Х-парку Юрій Зозуля готовий розпочати будівництво за власний кошт.

Також, є можливі спонсори, що проявляють зацікавленість долучитися до проекту на етапі будівництва (у м. Київ), а це означає, що розробка проекту має серйозно зрушити процес щодо реалізації та втілення цього комплексу.

Тож, сподіваємося на краще і дякуємо за вашу підтримку і доброчинність!. Рухаємось вперед разом.!)

Подарунки

Підтримайте проект та оберіть подарунок

Подарунків 9
 • Внесок від 100 грн

  Ваша підтримка отримає гідний відгук всесвіту і повернеться до вас вдачею, а нас ще більше надихне рухатись далі. Це, однозначно, маленький крок одне одному назустріч!)

  2 доброчинці

 • Внесок від 200 грн

  За таку доброчинність ми віддячимо Вас особистою подякою у мессенджері Facebook або Instagram одним із членів нашої команди. Впевнені, що такий крок стане приємним для всіх.)

  0 доброчинців

 • Внесок від 500 грн

  Бажаєте, щоб Олімпійський Чемпіон та один з кращих лижних акробатів планети особисто подякував Вам? Ви маєте таку нагоду у відповідь на Вашу доброчинність.) Чекайте повідомлення у мессенджері)

  0 доброчинців

 • Внесок від 1000 грн

  За таку доброчинність Ви отримаєте справжній іменний автограф від Олімпійського Чемпіону з фрістайлу. Дякуємо!)

  1 доброчинець

 • Внесок від 3000 грн

  Чи доводилося Вам спілкуватись зі справжнім Олімпійським Чемпіоном та людиною, для якої потрійні сальто - це повсякденність. Ні? То в режимі онлайн Ви маєте таку можливість. Приємного спілкування.)

  0 доброчинців

 • Внесок від 9000 грн

  Чи хотіли б Ви мати справжній Олімпійський трофей? Олімпійський Чемпіон має у свої колекції номерні футболки, в яких він виступав на протязі своєї карьери. Одна з них може стати твоєю!)

  0 доброчинців

  50 залишилось

 • Внесок від 12000 грн

  Бажаєте поспілкуватись та випити кави з Олімпійським Чемпіоном? Тож скоріш скористайтеся цією нагодою. Лишилось лише узгодити час та приїхати на зустріч до Чемпіона в Київ. Він вже чекає.)

  0 доброчинців

 • Внесок від 30000 грн

  Станьте "сотником" нашого проекту (3млн./100=30тис.грн.). Ваше ім'я буде викарбувано на іменній табличці, як одного із головних "народних" спонсорів проекту. Лише 100 таких, як Ви - і ціль досягнуто!)

  0 доброчинців

 • Внесок від 1000000 грн

  Звісно, це серьйозний месседж для нас, але сподіваємося, що вдача інколи існує. І посміхнеться не тільки нам, а й Вам. Ми можемо стати майбутніми партнерами та узгодити всі деталі майбутніх відносин!)

  0 доброчинців

Спільнокошт

Внески доброчинців у втілення проекту

Loading...

Команда

Блоги

Відомості про здійснення проекту

Блогів 14
comments powered by Disqus

ЦІКАВО ТАКОЖ

34 проекти зараз чекають твоєї підтримки