121 %
 • 76 137зібрано (з 62 500 грн)
 • Завершено
Збір коштів завершено
Проект перейшов на гнучке фінансування 29 травня 2021 р. 00:34

Головне

єдина галерея сучасного мистецтва у Тернополі - місце, де народжуються та живуть креативні ідеї

Блоги

Відомості про здійснення проекту

Блогів 27

Історія

Ми - частина команди "Мистецького об'єднання "Коза", яка працювала під егідою однойменного культового арт-бару та ресторану-галереї "Бункермуз".
Ми організовували знамениті зустрічі з мистцями, письменниками, мандрівниками, блогерами і майндсеттерами.
З 2013 року зуміли провести понад 110 виставок, а крім того - кінопокази, фестивалі, презентації, літературні вечори тощо.

Галерея працювала на некомерційній основі, відвідини виставок та більшості культурних подій були безкоштовними. Це була єдина галерея сучасного мистецтва в області, яка, до того ж, репрезентувала Тернопіль на всеукраїнському рівні (були кількаразовими учасниками KyivArtWeek).

Через коронавірусну кризу галерея втратила фінансування. Сьогодні з вашою допомогою ми маємо можливість відновити важливу для спільноти культурно-мистецьку діяльність у новому креативному просторі Тернополя «Nа пошті».

Адже кожне культурне місто повинне мати галерею сучасного мистецтва!


Наш фокус:

Сучасне молоде й оригінальне візуальне мистецтво (живопис, графіка, скульптура, фотографія, інсталяція, відео та аудіо арт, різні мікси медіа)

Освітня програма (філософія, історія мистецтв, наукпоп)

Кіно / театр

Експериментальні заходи, спец.проєкти та колаборації


Наша мета – продовжувати знайомити тернополян із кращими взірцями сучасного українського мистецтва, підтримувати молодих художників, надати майданчик для реалізації неформальних культурних ініціятив у нашому місті.

Ми прагнемо творити вільне, відкрите та толерантне суспільство засобами мистецтва.

Упродовж року ми плануємо провести 17 персональних виставок та один арт-ярмарок (кожна виставка триватиме три тижні). Відібрані автори зможуть провести виставки безоплатно, а гості – безоплатно відвідати їх. Водночас галерея працюватиме як креативний простір з можливістю проведення тематичних лекцій, презентацій, фестивалів та інших культурних івентів.
Ми хочемо налагодити діялог між мистецтвом і глядачами, тому ми відкриті до вас і ваших пропозицій.

Ми маємо колосальний досвід організації різного масштабу та штибу культурних івентів – від триденних фестивалів джазової музики до камерних артіст-толків. Що нам потрібно – зрозуміти, чи готові тернополяни та митці підтримати цей майданчик. 


Нам вдалося виграти тендер на оренду чудового приміщення в самому центрі міста площею 350 кв. м., і знайти партнерів, які разом з нами покривають затрати на оренду. Але приміщення – це ще не галерея.

Галерея – це люди, які реалізовують свої мистецькі проєкти та задовільняють свої культурні потреби.

Неймовірно, але лише за перший місяць нам вдалося провести вже дві великі події: «Зимовий ярмарок» для місцевих майстрів і відкриття виставки Олі Михайлюк «Коли ти думаєш про дерева».
А в січні ми влаштували грандіозну "Розколяду" та відкрили виставку раритетних кіноплакатів "Сьогодні на екрані".Підтримуйте галерею «Nа пошті», розказуйте про нас друзям та долучайтесь до спільноти однодумців.

Ми покриваємо вартість оренди та комунальних послуг за власний кошт. Однак для роботи галереї упродовж року - організації виставок, культурно-мистецьких подій та їх обслуговування – потрібні фінанси, за якими ми звертаємося до вас.

Зібрана сума буде спрямована на:

Майже 80 000 грн – витрати на доставку творів мистецтва для 18 виставок упродовж 2021 року

600 грн – матеріальні витрати (освітлювальні пристрої, система кріплення та зберігання творів мистецтва, фарба для побілки тощо)

14 000 грн – виготовлення поліграфічної продукції (дизайн та друк афіш, експлікацій і каталогу виставок)

12 500 грн – виготовлення сувенірної продукції (дарунки донаторам)

12 500 грн – комісія краудфаундингової платформи (10%)


Хороші новини!

Кожні ваші 100, 200, 500 гривень подвояться і перетворяться у 200, 400 і 1000 відповідно завдяки підтримці нашого проєкту Міжнародним благодійним фондом «Відродження» у рамках програми «Культура. Спільнота».

Ми зможемо зробити простір ще комфортнішим і багатшим, а  ви зможете безкоштовно приходити на виставки, приводити сюди своїх друзів, дітей і гостей.

Партнер проекту

 • Міжнародний Фонд "Відродження"

  Міжнародний фонд «Відродження» (МФВ) заснований видатним філантропом Джорджем Соросом у 1990 році. МФВ - одна з найбільших благодійних фундацій в Україні, національний фонд, що входить до глобальної мережі Фундацій відкритого суспільства (Open Society Foundations). Місія МФВ - сприяти розвитку відкритого суспільства в Україні на основі демократичних цінностей через підтримку значимих громадських ініціатив.

Подарунки

Підтримайте проект та оберіть подарунок

Подарyнки 13
 • Внесок від 50 грн

  Подяка доброчинцям від команди на сторінках у соцмережах

  8 доброчинців

  492 залишилось

 • Внесок від 100 грн

  Листівка від тернопільського ілюстратора Юрія Волянюка, спеціяльно створені для нашого проєкту

  14 доброчинців

  86 залишилось

 • Внесок від 150 грн

  Тематичні арт-закладки від тернопільського видавництва "Сумна вівця"

  18 доброчинців

  82 залишилось

 • Внесок від 200 грн

  Набір наліпок, якими ви можете помаркувати свої речі, і всі побачать, що ви підтримали сучасне мистецтво Nа пошті! На додачу ви отримаєте посилання на цей ексклюзивний стікерпак у телеграмі.

  6 доброчинців

  94 залишилось

 • Внесок від 300 грн

  Мальовник для "Сумної вівці" для втілення ваших ідей на папері. У Тернополі можемо передати з рук в руки - в інші міста доставка за ваш рахунок.

  9 доброчинців

  91 залишилось

 • Внесок від 300 грн

  Єдина у світі пряникова галерея сучасного мистецтва! Колекція з чотирьох їстівних шедеврів від майстерні "Пряникарня". У Тернополі можемо передати з рук в руки - в інші міста доставка за ваш рахунок.

  1 доброчинець

  49 залишилось

 • Внесок від 350 грн

  "Серйозна мальовка аби зберігати внутрішній спокій та відчуття прекрасного разом із творами мистецтва" від "Сумної вівці". У Тернополі можемо передати з рук в руки - в інші міста доставка за ваш рахун

  4 доброчинці

  46 залишилось

 • Внесок від 450 грн

  Набір із шести їстівних шедеврів від майстерні "Пряникарня" (20х15 см). У Тернополі можемо передати з рук в руки - в інші міста доставка за ваш рахунок.

  2 доброчинці

  48 залишилось

 • Внесок від 500 грн

  Книжка сучасного українського письменника з автографом. У Тернополі можемо передати з рук в руки - в інші міста доставка за ваш рахунок.

  5 доброчинців

  25 залишилось

 • Внесок від 1000 грн

  Брошка з натуральним камінням "Палітра" від Олександри Комісарової - для творчих натур! У Тернополі можемо передати з рук в руки - в інші міста доставка за ваш рахунок.

  1 доброчинець

  4 залишилось

 • Внесок від 1500 грн

  Ми даруємо річні абонементи з правом безкоштовного входу на концерти чи інші платні культурні події 20 обраним прихильникам галереї

  2 доброчинці

  18 залишилось

 • Внесок від 2000 грн

  Лише 5 благочинців зможуть провести "Ніч у галереї". Після легкої вечері з шампанським вас чекатимуть приємні сни серед творів мистецтва. Про такий досвід ви ще внукам розказувати будете!

  2 доброчинці

  3 залишилось

 • Внесок від 10000 грн

  Картина сучасного українського художника з нашої колекції. У Тернополі можемо передати з рук в руки - в інші міста доставка за ваш рахунок.

  0 доброчинців

  3 залишилось

Спільнокошт

Внески доброчинців у втілення проекту

Loading...

Команда

comments powered by Disqus

ЦІКАВО ТАКОЖ

15 проектів зараз чекають твоєї підтримки

 • SPHERE LIFE

  Збір коштів для виготовлення та передачі лікувальних пристроїв нашим Воїнам ЗСУ! SPHERE LIFE :"Здоровим бути легко!"

  Олексій
  Чернишов
  • 0
  • 184
   днів
  • 0
   грн
 • Проєкт "Книги, що говорять" в умовах війни

  Озвучення аудіокниг шкільної програми для дітей з порушеннями зору та дітей, які у зв'язку з повномасштабним вторгненням рф змушені були виїхати за кордон

  Олена
  Олійник
  • 33
  • 220
   днів
  • 0
   грн