22 %
 • 100 521зібрано (з 446 000 грн)

Головне

Стратегія команди для зростання і розвитку через залучення бізнесу на платформі Велика Ідея, де внесок різних гравців додає до цілого.

Історія

Команда Garage Gang спеціалізується на створенні можливостей, що ведуть до розблокування майбутнього, посилення життєвої зарадності організацій і дають громадянам чітке відчуття впливу на свої спільноти та міста. Ми помічаємо, що нашій команді вдається результативно взаємодіяти з громадянами в партнерстві з фондами та бізнесом завдяки глибокому розумінню соціальних інновацій, дослідженням культури дарування та навичкам взаємодії між людьми з різних дисциплін.

Співтворення змін – це єдина гра, в якій перемагають усі: таланти, компанії, країна. Бізнес може змістовно долучатися до зростаючої спільноти більше ніж 55 000 доброчинців на платформі участі Велика Ідея, щоб впливати і взаємодіяти з глибиною і живістю в більш креативних містах України.

Наша пропозиція на горизонті 2020–2023 років

Ми створюємо “Розумні Кошти” – можливість участі бізнесу в цілях людей. Новий інструмент для залучення компаній до реалізації локальних змін в партнерстві з працівниками, для якого Garage Gang розробляє і втілює інноваційну модель за підтримки спільноти організації, ІСАР "Єднання", а також власним внеском та внесками наших партнерів. 

Роль бізнесу як партнера у творенні важливих для суспільства змін мультиплікує ефект від зусиль і коштів, що компанії інвестують у залученість працівників та клієнтів до власних цілей. Змістовна залученість мотивує працівників розвивати себе і компанію роботодавця, а клієнтів ділитись аутентичними історіями бренду в своїй спільноті. Ключем є взаємність. Співтворення потребує відкритого мислення, спілкування та етичного обміну. Відкритість уможливлює довіру і плідну командну взаємодію в атмосфері зростання та створення цінності в нових бізнес-моделях.


Наша командна стратегія 

Організаційну культуру, яка існує в Garage Gang з 2009, називають knowmadic* – ми створюємо нові програми на основі знань, що отримали в процесі втілення попередніх проектів. Це стимулює етичне та креативне мислення, створює умови для винагороджуючого командного навчання і надихає людей у команді знаходити новаторські шляхи, щоб діяти в контекстах високої невизначеності і складності. Це наш усвідомлений вибір, що такі контексти вже 12 років є нашою щоденною реальністю і полем професійної реалізації.

У Garage Gang завжди мріяли про модель інтелектуального підприємництва, у якому участь кожного нового учасника – це щоразу розширення довіри, а фінансове зростання означає зміцнення бажаного впливу. Бізнес-підписка “Розумні кошти” на участь в міських інноваціях на основі даних про капітали креативності міст – перше втілення цієї моделі. Кошти підписки дозволяють компаніям подвоювати доброчинні внески на користь інституцій, що втілюють інтереси та прагнення працівників компанії щодо бажаних перетворень в країні. Співробітники компаній фондують проекти, які вони підтримують серцем та розумом і підписка “Розумні Кошти” дозволяє миттєво подвоїти суму їхнього подарунка та підняти оптимізм у громаді.

Ключовим ноу-хау проекту "Розумні кошти" є обчислення впливу від спільного фондування працівників і компаній у різні проекти за адаптованою методикою 5С індексу креативності. Адаптована нашою командою модель дозволяє оцінити локальний ефект від участі бізнесу не тільки у коштах та за кількістю працівників, що долучились внесками, але і у вигляді впливів на 4 капітали, що формують креативний потенціал міста – людський, культурний, інфраструктурний, соціальний.


Наші результати за оглядом в 2021 році

Спільнокошт, що в 2012 році підтримали 114 доброчинців, за 8 років виріс у спільноту більше ніж 55 000 доброчинців, які зафондували 435 проектів на суму біля 38 000 000 грн на платформі Велика Ідея. Уявіть, за кількістю учасників – це як місто обласного значення! Місто здійснених бажань, де вас раді вітати з вашими ідеями, де ваші подарунки справді цінують, а спільнота креаторів та доброчинців постійно зростає і розвивається. Це можливо завдяки щоденній увазі до процесів нашої команди підтримки платформи участі Велика Ідея. 

Щоб посилити серед суспільних інвесторів та доброчинців рівень усвідомлення власних стратегій фондування проектів, у 2018 році разом зі Студією Exuperi наша команда розробила настільну гру з ненульовою сумою “Місто Синергія” за моделлю композиції 4 капіталів, що служать джерелами креативного потенціалу міста. Гра, де відбувається симуляція взаємозв’язків соціальних інвесторів та підприємливих лідерів, отримала схвальні відгуки від RED BULL, УКФ, на фесті Plan B та серед студентів УКУ. Ця гра може також асистувати у процесах пошуку спільної мови та м'якої синхронізації команди. Гра включає індувідуальні та командні стратегії і допомагає зміцнювати самоусвідомлення та продуктивні зв'язки в колективах.  

Так Garage Gang створив новий ігровий простір, у якому гравці заохочені досягати узгодженості для втілення складної мети. Гру “Місто Синергія” можна підтримати, зробивши внесок на наш інституційний спільнокошт і вибравши цю винагороду як вдячність за вашу участь.

Код Міста став справді легендарним у форматі трансдисциплінарної програми в малих містах Метамісто: Схід в 2016 – 2017 роках. Сьогодні програма продовжує пропонувати можливості участі громадян у творенні публічних просторів у Житомирі, Бердянську і Херсоні у дослідницько-навчальному форматі – Конструкції взаємодії. Тяглість і релевантність проекту Код Міста можливі завдяки відданій командній роботі  з містами і злагодженим діям партнерів, яких об'єднує Науково-мистецька Платформа "Острів". 

Наші цілі для втілення стратегії в 2021–2023 роках

Наступного стратегічного циклу Garage Gang робить ставку на масштабне співтворення між громадськістю, бізнесом, міськими мережами та фокусується на навичках взаємодії задля досягнення бажаних результатів і мінімізації небажаних наслідків. Для цього команда тестує і впроваждує "Розумні кошти" в цьому році і пілотує в 2022 у Житомирі на інноваційному заводі Вимірювач, що наразі проходить процес трансформації в нову міську модель. Буде залучено до підписки локальний бізнес та проекти креаторів і оцінено вплив на креативний потенціал міста.

У новому році Garage Gang разом з texty.org.ua завершує сортування даних спільнокошту та бюджету участі, щоб візуалізувати як громадяни гривнею і голосом забезпечують фінансування ініціатив та як ці мережі участі сприяють створенню спільнот через посилення взаємної довіри. Щороку плануємо оновлювати інформацію участі громадян та доповнимо ці оцінки даними участі бізнесів та фондів.

Разом з іншими гравцями дизайнуємо спільнокошт партнерства з бізнесом для підтримки проектів жінок та співфінансування ремісничого підприємництва, що познайомить креаторів в малих містах України з можливостями спільнокошту. Це нагода заглибитись у мейкерство, яке ми бачимо як важливе джерело життєзарадності: індивідуальної, організаційної та мережевої.

Ключова компетенція Garage Gang – творення спільнот. Усі спільноти засновані на контакті і взаємності, тому важливо зрозуміти як ми будуємо зв’язки в світі вразливості та мінливості. В 2020 задумали командою створити зі спільнотою маску для наших подій в містах. Завдяки інтерв'ю з людьми в нашій спільноті підтвердили гіпотезу, що прозора маска дозволить людям потурбуватись один про одного при зустрічі в контексті епідемії і зберегти більшу частину емпатійного контакту, який ми різко втратили і починаємо все більше цінувати. Наразі можна підтримати нашу інституційну кампанію вашим внеском і написати нам про готовність долучитись до test net прозорої маски, щоб давати зворотній зв’язок нашій команді на наступні прототипи. Наш план – зробити з вашою участю прозору маску “Knowmads Connector” у травні 2021.


Наш потенціал у циклі росту та розвитку в 2021–2023 роках

Люди хочуть керувати своїм успіхом як професіонали, як лідери, як громадяни. Люди потребують можливості привносити цінність у властивій для них ролі і поглибити взаємодію в командах. З огляду на це, ми міркуємо про екосистемне партнерство для запуску нового розділу Майстерня на платформі Велика Ідея. Сьогодні ви теж можете підтримати цей вектор розвитку Garage Gang, пройшовши тест на роль в екосистемі, результат якого дає додатковий орієнтир для визначення навичок, які вам варто розвивати. Розуміння природи своєї продуктивності та розвиток цих навичок дасть вам можливість організувати себе довкола своїх цілей таким чином, щоб діяти у своєму природному максимумі. В разі, якщо ви вже маєте результат тесту, вам може сподобатись значок-Ласкавець серед наших винагород за підтримку нашої організації. 

Міста сьогодні найбільше потребують людей, які здатні навіть у зрілому віці змінити і себе, і реальність довкола, і, більше того, спроможних реалізувати себе в ній, слідуючи за своєю мрією, розвиваючи мережі власної участі та досягаючи змістовного успіху.

Завжди, і особливо сьогодні, ваша участь у стратегії Garage Gang служить для нашої команди сигналом, що спільна мрія заряджає на потужний прорив.

До партнерства для розвитку розділу Майстерня залучаємо організацію, що розвиватиме спільноту менторів і агенцію, яка зв’яже компанії й таланти з навичками взаємодії, щоб розкрити себе і реалізувати потенціал бізнесу.

До фінансування рішення “Розумні Кошти” залучаємо ІСАР “Єднання”, МФ “Відродження”, House of Europe, щоб створити спільноту бізнес-учасників та реалізувати з ними успішні кейси, які зорієнтують потенційні бізнеси, як взяти максимум від підписки.

Давайте побачимо, де є простір для співтворення?


Створення бізнес-спільноти та платформного рішення "Розумні кошти" умовно підтримано Ісар Єднання в рамках програми “Інновації для залучення локальних ресурсів”. Наразі ми співпрацюємо з експертами програми для побудови плану окупності та повернення імпакт-інвестицій у цей проект.

Водночас нам потрібна підтримка спільноти, тому ми запускаємо інституційний спільнокошт "Garage Gang: співтворення в кубі*" і запрошуємо вас до змістовної участі! Ціль – залучити 446 000 грн.

*участь громадськості, бізнесу і міст

Куди підуть кошти:

Електронний договорообмін з Paperless – 20 000 грн

Адаптація сайту для мобільних пристроїв (55% користувачів використовують сайт на мобільних пристроях) – 100 000 грн

Створення контенту для комунікацій на 5 місяців – 40 000 грн

Гонорари 3-х учасників команди на 9 місяців – 225 000 грн

Оновлення сайту Garage Gang для комунікації елементів нової стратегії “Game & Development” – 30 000 грн

Винагороди доброчинцям – 25 000 грн

Юридичний супровід протоколу залучення бізнесу – 6 000 грн

Разом – 446 000 грн

Якщо за вашої участі ми залучимо більше ніж 100% коштів, наша команда зможе переформатувати інституційний спільнокошт у зручне платформне рішення з фокусом на зв’язках у спільноті та інформуванні про вплив і досягнення організації. Це допоможе організаціям оцінити вплив на глобальні та локальні цілі сталості, а також зорієнтує в можливостях залучення співфінансування. Ваші внески в доброчинну підтримку інституцій, що є рушіями змін, можуть бути регулярними.

Подарунки

Підтримайте проект та оберіть подарунок

Подарyнки 24
 • Внесок від 42 грн

  Підтримка Garage Gang і відповідь на головне питання життя, Всесвіту і всього такого

  13 доброчинців

  9986 залишилось

 • Внесок від 150 грн

  Набір значків-Ласкавців, які позначають ролі фахівців в екосистемі і характеризують їхні сильні сторони в партнерствах та командній взаємодії.

  16 доброчинців

  484 залишилось

 • Внесок від 400 грн

  Оздобник думок і дій v2.0 – креативний блокнот для практиків фіксування осяянь та натхнень на папері

  5 доброчинців

  37 залишилось

 • Внесок від 460 грн

  Сережки авторства мисткині Анастасії Лопатюк, виготовлені з комплектуючих заводу Вимірювач

  0 доброчинців

  1 залишилось

 • Внесок від 530 грн

  Екскурсія платформою Острів та година спілкування з співзасновницею Великої Ідеї Іриною Соловей

  7 доброчинців

  1 залишилось

 • Внесок від 770 грн

  Жінка 3000: фотожурнал про роль жінки у суспільних процесах

  0 доброчинців

  3 залишилось

 • Внесок від 850 грн

  Фото митця Олега Лішика. Абстракція №1

  0 доброчинців

  1 залишилось

 • Внесок від 850 грн

  Фото митця Олега Лішика. Абстракція №2

  0 доброчинців

  1 залишилось

 • Внесок від 850 грн

  Фото митця Олега Лішика. Абстракція №4

  0 доброчинців

  1 залишилось

 • Внесок від 850 грн

  Фото митця Олега Лішика. Абстракція №3

  0 доброчинців

  1 залишилось

 • Внесок від 888 грн

  Найвесняніша футболка з логотипом клубу GoBiGGGA for talents relations

  0 доброчинців

  12 залишилось

 • Внесок від 1000 грн

  Оздобник думок і дій (перше видання). Арт-бук для закарбування натхнення. Ескізний папір збереже думки та інсайти, а підбірка мистецьких робіт налаштує на потрібну хвилю

  1 доброчинець

  1 залишилось

 • Внесок від 1500 грн

  Найзатишніше худі з логотипом Garage Gang

  9 доброчинців

  7 залишилось

 • Внесок від 2300 грн

  Гра "Місто Синергія" – допомагає командам вибудовувати спільну мову та прокачувати взаємодію

  2 доброчинці

  18 залишилось

 • Внесок від 4200 грн

  "Чаювання з внутрішнім майстром" – мистецька робота Ірини Соловей

  0 доброчинців

  3 залишилось

 • Внесок від 8000 грн

  Гра "Місто Синергія" з консультацією для командної синхронізації від очільниці Garage Gang Ірини Соловей

  0 доброчинців

  10 залишилось

 • Внесок від 12000 грн

  Менторська тригодинна сесія щодо ролі, росту та циклу розвитку в екосистемі для вашого проекту від Ірини Соловей

  0 доброчинців

  3 залишилось

 • Внесок від 330 грн

  Міський журнал Крафт: випуски №2 і №3

  2 доброчинці

  0 залишилось

 • Внесок від 375 грн

  Участь у події «Club GoBiGGGA! for talents relations 09.09»

  4 доброчинці

  0 залишилось

 • Внесок від 460 грн

  Сережки авторства мисткині Анастасії Лопатюк, виготовлені з комплектуючих заводу Вимірювач

  1 доброчинець

  0 залишилось

 • Внесок від 460 грн

  Сережки авторства мисткині Анастасії Лопатюк, виготовлена з комплектуючих заводу Вимірювач

  1 доброчинець

  0 залишилось

 • Внесок від 460 грн

  Сережки авторства мисткині Анастасії Лопатюк, виготовлені з комплектуючих заводу Вимірювач

  1 доброчинець

  0 залишилось

 • Внесок від 460 грн

  Сережки авторства мисткині Анастасії Лопатюк, виготовлені з комплектуючих заводу Вимірювач

  1 доброчинець

  0 залишилось

 • Внесок від 4000 грн

  Двотомник робіт митця Юрія Журавля "Карикадурка"

  1 доброчинець

  0 залишилось

Спільнокошт

Внески доброчинців у втілення проекту

Loading...

Команда

Блоги

Відомості про здійснення проекту

comments powered by Disqus

ЦІКАВО ТАКОЖ

20 проектів зараз чекають твоєї підтримки