101 %
 • 25 200зібрано (з 25 000 грн)
 • Завершено
Збір коштів завершено

Головне

Створення спортивної бази для розвитку креативної, мотивованої молоді!

Блоги

Відомості про здійснення проекту

Історія

Можливо, в це буде важко повірити людям, які мешкають у мегаполісах, де є безліч можливостей для розвитку підростаючого покоління... Але кожен, хто й сам родом з маленького міста, підтвердить як часто йому бракувало "трампліна для переможного старту". Бракувало елементарного - умов, здатних розкрити його можливості наповну. 


ДЕ?

Чигирин - перша козацька столиця України. Місто, де кувалася славетна історія. Місто легендарних перемог козацького духу!

Ця велич відчувається тут і досі. І не лише в пам'ятках, а насамперед в людях - справжніх нащадках козацького роду.


У ЧОМУ ПРОБЛЕМА?

Особливо вражають діти та молодь - вони мають особливий погляд на світ, особливе бачення того, як має розвиватись Україна. І абсолютно точно саме вони - майбутня еліта української нації! І це без перебільшення...

Ці хлопці та дівчата креативлять, вигадують, мріють, займаються спортом. Однак насправді займатися просто ніде. На все місто не знайти сучасного тренажерного залу чи навіть спортивного майданчика. І це місто, яке колись було столицею.ЩО ПРОПОНУЄМО...

Активісти громадської організації Громадянський рух "За процвітання Черкащини" ініціюють збір коштів на створення спортивного комплексу - справжньої Гартівні нащадків козацького роду, де молодь зможе розкрити свій потенціал справжніх переможців, або ж просто людей із міцним козацьким здоров'ям.

Комплекс встановимо на відкритому повітрі, тож кожен охочий матиме можливість безкоштовно займатися тут і вдосконалювати себе! Після створення Гартівня буде передана на баланс міської влади і гарантовано отримає відповідне обслуговування, тож прослужить не одному поколінню. 

Ми також провели перемовини із представниками навчальних закладів міста і для шкільної молоді буде розроблено цікаву і ефективну програму занять у межах комплексу. Тренерами стануть місцеві ентузіасти своєї справи, які й нині віддають чимало сил задля формування в молоді активної життєвої позиції.

Ми збираємо кошти не тому, що ця молодь попросила. А тому, що вона заслуговує більшого. Дійсно заслуговує!


НА ЩО БУДУТЬ ВИТРАЧЕНІ КОШТИ?

Нам необхідні кошти на закупівлю спортивного комплексу, який буде встановлено на відкритому повітрі, тож тут безоплатно матимуть змогу займатися всі охочі!

На разі вартість такої конструкції становить 30 тисяч гривень і ми вже маємо мецената, готового оплатити цю суму частково.

Окрім того, встановлення такого майданчика має відбуватися відповідно до всіх нормативів та правил, тож це також значна стаття витрат, а саме - більше 6 тисяч гривень.

ПІДТРИМАЙТЕ ПРОЕКТ І МИ ЗДІЙСНИМО ЦЮ МРІЮ РАЗОМ!


(візуалізація спортивного комплексу. Автор: архітекторка Олена Зварич)

Подарунки

Підтримайте проект та оберіть подарунок

Подарунків 5
 • Внесок від 75 грн

  Еко-сумка з логотипом "Чигирин - місце сили!"

  1 доброчинець

  4 залишилось

 • Внесок від 200 грн

  Бібліотека з 4-ох улюблених книг від команди проекту

  0 доброчинців

  3 залишилось

 • Внесок від 300 грн

  Екскурсія Холодним Яром!

  1 доброчинець

  4 залишилось

 • Внесок від 500 грн

  Місце для Вашого імені - на дошці, де буде вигравіювана подяка меценатам. Дошку буде встановлено на спорткомплексі у день відкриття

  1 доброчинець

  5 залишилось

 • Внесок від 1000 грн

  Сюрприз від команди організаторів

  1 доброчинець

  0 залишилось

Спільнокошт

Внески доброчинців у втілення проекту

Loading...

Команда

comments powered by Disqus

ЦІКАВО ТАКОЖ

19 проектів зараз чекають твоєї підтримки

 • FRANKOstore

  FRANKOstore - крамничка брендових речей ЛНУ ім. І. Франка.

  Ольга
  Осередчук
  • 67
  • 60
   днів
  • 0
   грн
 • Третій міжнародний фестиваль стилю "Ретрофест"

  РЕТРОФЕСТ – фестиваль хорошого смаку і приємних спогадів. Для старшого покоління ― це молодість, перше кохання, безтурботні студентські роки, а для молоді ― можливість спробувати себе у новій ролі.

  Елена
  Дика
  • 16
  • 50
   днів
  • 0
   грн