34 %
 • 28 500зібрано (з 82 200 грн)
 • Завершено
На жаль проект не зміг зібрати необхідну суму коштів

Головне

Проект Genius Kids для дітей про українське мистецтво в доступній для дітей і цікавій, навіть дорослим, формі, а ще на спеціальній навчальній платформі, що важливо - з сурдоперекладом.

Історія

Що це за проєкт?

Проєкт Genius Kids про мистецтво для дітей, але впевнені, що він буде цікавий кожному. Кожному. Проєкт не комерційний.

Спілнокошт для нас, для проєкту — можливість сказати більше, залучити більше людей, розширити спільноту та впливати на формування світоглядних речей в суспільстві.   

Мета проєкту — збільшити обізнаність дітей в українському мистецтві, познайомити з українськими художниками, техніками та стилями живопису, графіки.


Результатом проєкту буде навчальна програма та низка відео уроків з історії мистецтва та живописних технік для навчання в онлайн форматі, з додатковою опцією — сурдоперекладом.

А ще, ми хочемо поширити та розповсюдити програму серед організацій та структур, які працюють з дітьми з вадами слуху.


Чому ми це робимо?

Наша команда має досвід роботи з дітьми, власне, через мистецтво. В нашій команді чимало психологів, тож ми добре знаємо наскільки важливим і потрібним є вплив мистецтва та творчості на розвиток дитини.


Ми хочемо , щоб діти були щасливі. Ми мріємо, щоб вони вміли бачити прекрасний світ, вміли творити, знаходити рішення, проявляти свою креативність, щоб не втрачали свою самоідентифікацію. Ми хочемо, щоб українські діти знали українських митців. Знали, що генії бувають не лише за кордоном!Що нас надихнуло?

Карантин показав, що бувають обставини, які обмежують людські можливості. Оскільки проєкт розрахований для онлайну, то не матиме кількісних обмежень користувачів. А ще, точно збільшить чисельність прихильників українського мистецтва, як в Україні, так і в світі. А це — ще більше можливостей для діток, відсутність кордонів та перешкод до навчання прекрасному.

Для чого? Сума, яку ми збираємо на #biggggidea необхідна, щоб почати створювати перші відео уроки та навчальну платформу для дітей. Ми плануємо не зупинятись, тож сподіваємось завдяки "Діти культури" та УКФ отримати дофінансування і запустити проєкт повноцінно, відзнявши всі лекції та відео проєкту.


А далі, маємо ще амбітніші плани, бо хочемо створити чимало інших навчальних програм для дітей: з математики, музики, анімації, дизайну, з вивчення мов, історії, навіть заняття з логопедії й все це з практичними завданнями та з супроводом педагога під час занять.

Зараз активно працюємо над залученням інвестицій. Віримо, що мистецтво варте уваги, а особливо українське мистецтво. Обіцяємо, що нудно не буде жодній дитині та жодному дорослому.


Підтримайте наш проект і вже зовсім скоро запрошуємо вас знайомитись із світом українського мистецтва.


Партнер проекту

 • Український культурний фонд

  Програма “Діти культури” поєднує краудфандингову платформу “Спільнокошт” ГО Гараж Генг та експертизу УКФ, щоб разом з культурними діячами, митцями та креативними підприємцями створити культурні можливості для дітей. https://ucf.in.ua

Подарунки

Підтримайте проект та оберіть подарунок

Подарунків 8
 • Внесок від 50 грн

  Дякуємо, що підтримали. Тут на вас чекає електронна листівка з роботами українських художників. Чудовий спосіб привітати рідних, близьких .

  5 доброчинців

  4995 залишилось

 • Внесок від 100 грн

  Постер з українськими художниками. У форматі, що підходить для друку.

  1 доброчинець

  999 залишилось

 • Внесок від 200 грн

  Ялинкова прикраса з екологічних матеріалів "розмалюй сам" з контурним персонажем мистецького твору. Звісно ж з інструкціє, як та що робити і детальною розповіддю, що це за твір та хто художник.

  6 доброчинців

  994 залишилось

 • Внесок від 500 грн

  Друковані листівки з роботами українських художників. надзвичайно атмосферні, пізнавальні. Прекрасний подарунок близьким.

  1 доброчинець

  99 залишилось

 • Внесок від 1000 грн

  ВІтаємо неймовірного супергероя. Ця винагорода - участь у крутезному воркшопі з виготовлення різдвяних іграшок. Ти зможеш долучитись як онлайн так і офлайн, якщо ти у Львові

  0 доброчинців

  20 залишилось

 • Внесок від 1000 грн

  Екотрбина, з принтом проекту "Колаж Українські художники та їхні роботи". Стильна та екологічна винагорода.

  0 доброчинців

  10 залишилось

 • Внесок від 1000 грн

  Вітаємо та вдячні за підтримку. Вашою винагородою може стати участь у воркшопі від психолога нашої команди, яка розповість про етапи розвитку дитини та аспекти розвитку емоційного інтелекту у дітей.

  0 доброчинців

  20 залишилось

 • Внесок від 2000 грн

  Набір ялинкових прикрас з персонажами творів українських художників "Розмалюй сам", звісно ж з інструкцією та описом, що ж це за твори та ким і коли створені. Повірте, це цікаво і красиво.

  0 доброчинців

  20 залишилось

Спільнокошт

Внески доброчинців у втілення проекту

Loading...

Команда

comments powered by Disqus

ЦІКАВО ТАКОЖ

35 проектів зараз чекають твоєї підтримки

 • Сироварня при педагогічній фермі

  Ми – особлива спільнота. Ми шукаємо нові можливості для розвитку своїх сил. Ми хочемо навчатись, працювати і бути нарівні з вами. Ми мріємо займатись професійно сироварінням.

  Михайло
  Сукмановський
  • 3
  • 90
   днів
  • 0
   грн
 • ПРОМІНЧИК НАДІЇ ДЛЯ ПАЛАЦУ

  В рамках відновлення Палацу Бадені у м.Буську на Львівщині, задля ефективного використання вільної площі навколо Палацу, плануємо розмістити кінотеатр просто неба.

  Володимир
  Типило
  • 56
  • 100
   днів
  • 0
   грн