23 %
 • 21 665зібрано (з 95 470 грн)
 • Завершено
На жаль проект не зміг зібрати необхідну суму коштів

Головне

GLC (Girls Leadership Camp) - це платформа довіри та розвитку для молодих дівчаток з усієї України, які прагнуть змін.

Історія

ІСТОРІЯ

Чому ми це робимо?

У більшості дівчат у підлітковому віці з’являється комплекс “меншовартісності” через нав’язані суспільством стереотипи. Наша команда прагне допомогти дівчаткам полюбити себе та зрозуміти свої гідності. А також розвинути їх вміння створювати інструменти для саморозвитку.

Що таке GLC?


Ми створили 10 денний табір GLC для юначок 15-16 років, який заснований на принципі менторства дівчатками 18-21 років, які нещодавно стикалися зі схожими проблемами. Протягом життя на таборі поряд з учасницями завжди є 6 менторок, які готові поділитися своїм досвідом. Крім того, ми залучаємо до проекту успішних українців і українок, які надихають дівчат своїми історіями   успіху. Також ми вчимо юначок сприймати світ через призму 5 цінностей: бути сильною, бути мудрою, бути вільною, бути люблячою, бути щасливою.

Як вплине наш табір на українське суспільство?


Нашою головною метою є активізація молодих українок. Ми переконані, що для того, щоб почати стрімкіше розвиватися та робити якісні зміни у суспільстві, дівчаткам потрібна підтримка та простір, де можна безпечно висловлювати свої ідеї. Ми прагнемо того, щоб учасниці кемпу навчилися будувати конструктивний діалог і не боялися бути собою. Кожна людина унікальна, тому ми запрошуємо юначок з різних регіонів, щоб вони могли будувати стійкі знайомства по всій країні, не зважаючи на відмінності між ними. Тому табір також є інструментом об’єднання віддалених один від одного куточків країни.

Крім  того, глобальною метою GLC є руйнування гендерних стереотипів в українському суспільстві. Ми переконані, що колір, хобі, одяг, професійні бажання - все це є способами самовираження, а не обмеженнями. Тому нам важливо, щоб дівчатка навчилися розуміти себе та дослухатися до своїх бажань, не відкидаючи купу перспектив і зацікавлень лише із-за того, що це “не дівоча” справа. І ми переконані, що випускниці GLC будуть поширювати цінності нашої спільноти у своїх середовищах. І за нашої активної участі у вихованні нового покоління українців/ок, жінок-професіоналів у різних сферах стане врази більше.

Концепція табору

Весною гаслом нашого табору була цитата з ессе Ханни Арендт “Свобода”: “Ми  вільні, а тому - відповідальні.” Вся програма табору була присвячена темі відповідальності у різних сферах життя. Володимир Чупрін приїжджав до нас, щоб допомогти дівчаткам розібратися з відповідальністю у стосунках. Марія Насєдкіна розповідала дівчаткам про відповідальність у громадському секторі. А Оля Тичківська наголосила на тому, що наше тіло - це наша відповідальність, тому важливо стежити за тим, як харчуєшся та скільки спиш.


Цього ж разу ми вирішили присвятити табір темі любові до себе, тому гаслом обрали цитату із книги Мадлен Л'Енґл A Wrinkle in a Time (“Складка часу”): “People are more than just the way they look.” (“Людина - це значно більше, ніж її зовнішність.”)


Програмою табору передбачаються різноманітні лекції, майстеркласи, ігри на свіжому повітрі та атмосферні вечори, які спрямовані на особистісний розвиток. Ми переконані, що кожна дівчинка унікальна. І тому нашим головним завданням на GLC 2018 є навчити дівчат любити себе та мріяти великими мріями.


Після закінчення табору у кожної випускниці є можливість обрати особисту менторку із нашої команди, яка допомагатиме з виконанням обов’язкових завдань: створенням проектів, участю у шкільному самоврядуванні та формуванням активної громадської позиції. 

“Кожного тижня все більше надихаюся випускницями GLC. Мені здається, що вони розвиваються ще стрімкіше та швидше, ніж ми у їхньому віці. Коли обговорюю зі своїми випускницями їх досягнення та проекти, то розумію, що мені потрібно працювати вдвічі більше та старанніше, щоб могти надихати їх надалі.
Після табору не втрачаю зв’язок із дівчатками: маю трьох випускниць, яких менторю. Кожного тижня маємо скайп-зустрічі, на яких обговорюємо те, що їх зараз найбільше хвилює. Двоє дівчаток зосереджені на вступній кампанії і ЗНО, адже попереду у них останній шкільний рік. Тому найбільше часу виділяємо на те, щоб обговорити можливі варіанти вступу. Не так давно і я через це проходила, тому розумію, як важко зорієнтуватися у виборі факультету та як не завести себе у депресію перед ЗНО.
Щаслива, що маю змогу поділитися власним досвідом і допомогти дівчаткам спрямувати їх сили та запал у потрібне русло. Впевнена, що згодом вони творитимуть якісні зміни у нашому суспільстві, бо вчимося мріяти великими мріями разом.” - Вікторія Монастирська, проектна менеджерка GLC, менторка.


“Наш табір - унікальний тим, що ми стаємо менторками для наших випускниць. Це надзвичайно цінний досвід не лише для дівчаток, але й для нас. Це в якомусь сенсі партнерство, де кожна сторона отримує якусь вигоду.  
Неможливо описати мої емоції, коли випускниці пишуть мені про свої досягнення. Так приємно відчувати, що в цьому є і наша заслуга. Я - менторка для двох дівчаток, але це аж ніяк не заважає мені підтримувати зв'язок з іншими випускницями. Нещодавно Таїсія, випускниця GLC 2018, розповіла мені, що стала пластункою. Оскільки я вже пластую 14 років, їй було важливо почути від мене поради, настанови і просто слова підтримки. Ми обговорювали з нею можливі варіанти її таборування цього літа, вибирали її пластовий псевдонім і планували літо.
Я тішуся, що можу ділитися своїми знаннями і досвідом з іншими і впевнена, що колись дівчатка робитимуть так само. Такі відчуття надихають мене організовувати табори і вкладати свої ресурси.  Надзвичайно приємно, що можу спостерігати, як формується нове покоління свідомих українок.” - Леся Кравчук, фінансова менеджерка GLC, менторка.

Як потрапити на табор?

Ми запрошуємо тебе до нас на табір, щоб продуктивно провести останній місяць літа, якщо ти:

- дівчинка 15-16 років

- проживаєш в Україні

- готова багато працювати над собою

- хочеш побороти свої комплекси

- любиш активний відпочинок

-  готова присвятити 10 днів літа спілкуванню та командній роботі.

Щоб стати учасницею GLC 2018, потрібно заповнити аплікаційну форму, бо відбір на табір відбувається на конкурсній основі.


GLC 2018 проводитиметься за підтримки: ГО "Дивовижні", Львівської освітньої фундації і Української академії лідерства.Подарунки

Підтримайте проект та оберіть подарунок

Подарунків 13
 • Внесок від 50 грн

  1 пак стікерів GLC (на вибір)

  5 доброчинців

 • Внесок від 50 грн

  Листівка. підписана командою ГО "Дивовижні"

  3 доброчинці

  7 залишилось

 • Внесок від 150 грн

  Набір із 5 листівок GLC

  1 доброчинець

 • Внесок від 200 грн

  Eco-bag від GLC

  7 доброчинців

 • Внесок від 200 грн

  Значок від ГО "Дивовижні"

  1 доброчинець

  2 залишилось

 • Внесок від 250 грн

  БУР-ний блокнот

  1 доброчинець

  14 залишилось

 • Внесок від 400 грн

  Блокнот GLC (сірий/рожевий)

  4 доброчинці

 • Внесок від 1000 грн

  Набір зі стікерів і блокнота GLC

  1 доброчинець

 • Внесок від 3000 грн

  Набір брендованої продукції GLC

  0 доброчинців

 • Внесок від 5000 грн

  Поїздка на один день на GLC

  0 доброчинців

  5 залишилось

 • Внесок від 100 грн

  Дивовижна чашка

  3 доброчинці

  0 залишилось

 • Внесок від 150 грн

  Дивовижний блокнот

  2 доброчинці

  0 залишилось

 • Внесок від 300 грн

  Базилік, вирощений ГО "Дивовижні"

  1 доброчинець

  0 залишилось

Спільнокошт

Внески доброчинців у втілення проекту

Loading...

Команда

comments powered by Disqus

ЦІКАВО ТАКОЖ

19 проектів зараз чекають твоєї підтримки

 • Літній дитячо-юнацький табір RANGER CAMP UKRAINE

  Розвиток та виховання дітей, прояв їх лідерських якостей та характеру, вміння працювати в команді та рухатись в напрямку реалізації поставлених цілей!

  Ruslan
  Bormoviy
  • 2
  • 70
   днів
  • 0
   грн
 • День музики у Харкові 2019

  День музики у Харкові - це великий музичний фестиваль у середмісті Харкова, що збирає кожного року понад 200 музикантів та більше 20 тисяч глядачів. Відбувається щорічно 21 червня.

  Олексій
  Мащиць
  • 64
  • 90
   днів
  • 0
   грн