0 %
 • 210зібрано (з 33 800 грн)

Головне

Допомогти внутрішньо-переміщеним родинам міста Хмельницького пережити зиму з гарячими обідами.

Історія

ГРОМАДСЬКА ОРГАНІЗАЦІЯ «ТЕРИТОРІЯ ДОБРА ПОДІЛЛЯ» заснована в 2017 році. Метою Організації є: здійснення діяльності в інтересах суспільства, сприяння соціальній реабілітації осіб з числа цільових груп, на які спрямована діяльність Організації, а саме: малозабезпечених родин, дітей та молоді, включаючи тих, що утекли з дому, дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування, що потребують соціальної підтримки, безпритульних, безробітних, інвалідів, ветеранів, переселенців та воїнів АТО, та інших осіб, які потребують піклування, а також надання допомоги особам, які через свої фізичні та інші вади обмежені в реалізації своїх прав і законних інтересів.

За допомогою добровільних внесків від небайдужих громадян наша організація Громадська організація «Територія Добра Поділля» має  змогу організувати приготування обідів та годування внутрішньо переміщених осіб  ( ВПО) та бідних місцевих жителів, які не мають грошей на продукти та не мають змоги приготувати обід самостійно.

Завдяки таким безкоштовним обідам ми надаємо мінімально  важливу допомогу внутрішньо переміщеним родинам, для того, щоб вони пережили цей складний зимовий період.
Також завдяки роздачі безкоштовних обідів потребуючим збільшився волонтерський рух в цьому напрямку. Люди, які раніше приходили за обідом, зараз в команді волонтерів і допомагають організовувати проекти.

Ми впевнені що з допомогою від доброчинців наш проект допоможе  збільшити кількість локації для годування людей, які постраждали внаслідок воєнних дій та змінили своє місце проживання.

Команда проекту складається з волонтерів та куратора проекту.  Всі волонтери команди є ВПО, які отримали в нас допомогу, а тепер самі за покликом серця надають допомогу на вулицях міста Хмельницького людям, які опинились в складних життєвих обставинах через воєнні дії, відключення електроенергії. 

Також ГО Територія Добра Поділля реалізує понад 20 проектів, такі як волонтерська діяльність, годування безхатьків, відвідування в лікарнях, два прихистка, відвідування на дому, проект "Допоможемо вижити", акція "Естафета добра" по збору продуктів в магазинах, піцерія для дітей, дитяча недільна школа, безшкоштовні заняття з дітьми з анлійської мови, допомога багатодітним сімям, фандрейзінг, краундфандінг, надання продуктових наборів ВПО, молодіжний проект, центр адаптації для ВПО

Для забезпечення роботи нашої ініціативи на закінчення зими та весну нам потрібно забезпечити наступні витрати :

Транспорті витрати (бензин) - 7920 грн 

Витрати на закупівлю продуктів - 21000 грн 

Оплата комунальних послуг на приготування обідів - 1500 грн

Подарунки

Підтримайте проект та оберіть подарунок

Подарyнки 3
 • Внесок від 500 грн

  Постільна білизна

  0 доброчинців

  10 залишилось

 • Внесок від 500 грн

  Рюкзак особистої гігієни

  0 доброчинців

  10 залишилось

 • Внесок від 1000 грн

  Термобілизна

  0 доброчинців

  10 залишилось

Спільнокошт

Внески доброчинців у втілення проекту

Loading...

Команда

Блоги

Відомості про здійснення проекту

comments powered by Disqus

ЦІКАВО ТАКОЖ

14 проектів зараз чекають твоєї підтримки