2 %
 • 3 000зібрано (з 145 000 грн)

Головне

Тиха вечірка в навушниках Good Silent Party – всеукраїнська акція з популяризації бібліотек та молодіжних ініціатив України з наголосом на інклюзію, толерантність та особистісну свободу.

Історія
Усе почалося у малому місті Старобільську. Місцевому музиканту, який пішов працювати в евакуйовану Луганську обласну бібліотеку або Good library, прийшла думка робити тихі вечірки в навушниках по всій Україні. 2016 року пройшла перша така радіовечірка, яка об’єднала бібліотеки з 10 міст. Потім друга, 2018го, теж у Старобільську, але вже у статусі головного міста, де транслювалася вечірка від першого мандрівного онлайн-радіо Skovoroda і куди приїхав головний гість події письменник Сергій Жадан. Тоді до ефіру приєдналися 25 бібліотек від заходу до сходу.З третьою вечіркою гайпанули вже у Києві 2019го. Головним простором стала Наукова бібліотека імені М. Максимовича Київського національного університету імені Тараса Шевченка. Вечірка водночас проходила у 37 містах України, а на подію до Києва приїхали 350 гостей із різних регіонів країни.Тепер черга четвертої Good Silent Party – гібридної та максимальної безпечної у час пандемії з головною локацією open air у Харкові.

Навіщо ми це робимо?


Суспільно-культурні стандарти диктують нові умови, серед яких така: бібліотека має бути центром громадської активності для всіх людей, без жодних обмежень, і давати можливість вільно проявляти свою індивідуальність. «Відкритість без меж» - таке вже наше гасло. Усі учасники/учасниці вечірки є абсолютно різними. Це і про релігію, переконання, ґендерну стать, захоплення, професії, колір шкіри, субкультуру, вік і таке інше. Але кожен є українцем / українкою – це об’єднує і водночас надихає бути вільними у власному самовираженні.Наша команда – це люди з різних культурних стихій – бібліотекарі, режисер, музиканти, райтери, дизайнер, SMM-ник, проєктний менеджер, волонтери. І ми знаємо, як однією подією запустити механізм осмислення культурних явищ в Україні, зокрема й руйнацію стереотипів та консерватизму. Ми хочемо зміцнити ідейність четвертої Good Silent Party, особливо в час пандемії. Тим паче, що радіоформат дозволяє втілити подію в гібридному форматі.Круто, якщо прихильників такої паті буде ще більше, щоб об’єднатися навколо:

- підтримки та промоції українського продукту в літературі, музиці, мистецтві;
- під’єднання непідконтрольних територій до загального культурного мовлення України;
- просування української книги в Україні;
- інклюзивного розвитку в бібліотеках та інших культурно-освітніх просторах країни.

Наша цільова аудиторія – прогресивна молодь, а отже, у цьому і міць тихих вечірок.

 Хто ми?Всеукраїнська команда організаторів тихих вечірок, а саме:

Ініціатори вечірки – Луганська обласна бібліотека зі Старобільська.

Співорганізатори – Молодіжна секція Української бібліотечної асоціації; координатор головної локації у Харкові, громадський активіст Іван Сенін.

Також нас підтримують культурно-освітній проєкт «Будуємо Україну Разом» та Благодійний фонд Сергія Жадана.

Як ми це втілимо?

Локації Good Silent Party – приміщення бібліотек. Четверту вечірку з головною наймасштабнішою локацією у Харкові на просторі ЛітМузею проведемо задля безпеки просто неба.Долучаємо до організації бібліотеки та молодіжні організації міста. Також робимо акцент на зміцненні зв’язку з іншими локаціями по Україні. До Харкова приїде львівське мандрівне радіо Skovoroda, а запрошеним для спілкування у прямому ефірі стануть люди, чия думка резонує з нашими ідеями - артисти, письменники, громадські діячі, митці тощо.

Оскільки ця радіовечірка є тихою, то й учасники мають бути в навушниках. У прямому ефірі радіо гратиме діджей, музика якого транслюватиметься по всій країні. До онлайн-трансляції зможуть приєднатися всі охочі бібліотеки з різних куточків України, навіть із непідконтрольних територій.Протягом радіоефіру ведучий спілкуватиметься з головним гостем, гратиме діджей, відбуватиметься онлайн-інтерактив між учасниками вечірки. Також проходитиме відеотрансляція діджея у Facebook, що проводитимуться на інших локаціях та проєктуватимуться на екранах у бібліотеках. Усім учасникам, незалежно від місцезнаходження, надається можливість приєднатися до заходу і провести Тиху вечірку у своєму бібліотечному приміщенні за аналогічним сценарієм.

Головна умова – організовувати тихі вечірки на бібліотечних просторах бібліотекарі мають разом зі своїми місцевими молодіжними ініціативами. У партнерстві з бібліотекарями вони оформлюють локацію, де молодь , зробити селфі з друзями, потанцювати під мікси діджеїв, записати відео для загального чату трансляції або просто відпочити і послухати ефір у спокої. Усі бібліотеки, які приєднуються до всеукраїнського ефіру, стають повноцінними локальними організаторами події у своєму місті.

Куди підуть кошти?

Для стійкої інтернет-трансляції та якісного під’єднання бібліотек до всеукраїнського ефіру ми придбаємо роутери для локацій зі слабким інтернет-покриттям.

Задля того, щоб зробити вечірку максимально інклюзивною на головній локації у Харкові, орендуватимемо спеціальні навушники та сабвуфери, придбаємо мобільний пандус. 

Цю ж локацією перевтілюватимемо у вечірковий простір з додатковими орендованими атрибутами: сценічним, звуковим, світловим обладнанням.

Кожна зареєстрована команда локальних організаторів отримає пакет рекламної продукції задля успішної промоції події у своєму місті.

Організовуємо професійну відеотрансляцію з охопленням Facebook та YouTube, долучаємо медіакоманду до створення фото-,відеорепортажів, caption відео.

Також нам важливо, щоб на головну локацію потрапив хоча б один представник/представниця своєї бібліотеки з міст сходу, зокрема і непідконтрольних територій, а відтак подбати про їхній комфорт та безпеку. На знак подяки волонтерам проєкту та доброчинцям готуватимемо мерчі Good Silent Party та особливий «нетихий» сюрприз від усієї нашої команди.

Партнер проекту

 • Kotex

  Ми можемо! - це спільнокошт партнерство Kotex в Україні та платформи Велика Ідея в 2020 – 2021 роках, сфокусоване на процвітанні явища жіночої взаємодії. "Ми можемо!" створює можливості для розвитку жінок, що почали роботу з інноваційними проектами в сферах волонтерства, бізнесу, культури, науки і медіа, та пропонує суспільству підтримати новаторок через інструменти синергії талантів, залучення ресурсів та спрямування енергії самоорганізації на їх втілення.

Подарунки

Підтримайте проект та оберіть подарунок

Подарунків 8
 • Внесок від 100 грн

  Таємний електронний значок з логотипом Good Silent Party. Отримаєте його - і станете гуру учасником майбутніх тихих вечірок по Україні ;)

  0 доброчинців

  50 залишилось

 • Внесок від 200 грн

  Фірмова чашка від ініціаторки вечірки Луганської обласної бібліотеки з написом "Good Silent Party", з якої ви питемете чай, переглядаючи відео у ютубі з тихої вечірки і бачитимете в титрах своє ім'я.

  2 доброчинці

  8 залишилось

 • Внесок від 300 грн

  Фірмові блокноти від Лугнаської обласної бібліотеки. Там прикольний напис - "Мовознавчі ласощі". А ще контакти панянок, які можуть проконсультувати телефоном щодо правил Українського правопису. Отак.

  1 доброчинець

  9 залишилось

 • Внесок від 400 грн

  Артбук на поезію Сеогія Жадана "Пливи, рибо, пливи" з підписом автора.

  0 доброчинців

  2 залишилось

 • Внесок від 500 грн

  Книга Сергія Жадана "Інтернат" з авторським підписом і наліпкою Good Silent Party.

  0 доброчинців

  2 залишилось

 • Внесок від 1000 грн

  Футболки з написом "Good Silent Party" та особиста подяка у прямому ефірі радіо Skovoroda.

  0 доброчинців

  5 залишилось

 • Внесок від 2000 грн

  Ого-го, ваше ім'я звучатиме у прямому ефірі радіо Skovoroda, а ще ми напишемо про вас милий тексик у соціальних мережах. Плюс надішлемо книжку з автографом Сергія Жадана "Інтернат".

  0 доброчинців

  2 залишилось

 • Внесок від 5000 грн

  Ми чекаємо на вас у прямому ефірі радіо Skovoroda в ролі гостя! Плюс запишемо відео на вашу честь з гедлайнерами вечірки.

  0 доброчинців

  2 залишилось

Спільнокошт

Внески доброчинців у втілення проекту

Loading...

Команда

Блоги

Відомості про здійснення проекту

comments powered by Disqus

ЦІКАВО ТАКОЖ

48 проектів зараз чекають твоєї підтримки

 • Занесло в село. Медіапроект

  ЗАНЕСЛО В СЕЛО. Медіапроект про життя найцікавіших волинських сільських громад

  Олена
  Лівіцька
  • 79
  • 80
   днів
  • 0
   грн
 • StandUp Camp

  StandUp Camp - це перший в Україні чемпіонат зі стендап-комедії. 16 кращих коміків будуть змагатися за звання кращого коміка країни, а також головний приз турніру - $1 000.

  Даня
  Коряга
  • 3
  • 30
   днів
  • 0
   грн