GREEN HUB - перший в Києві коворкінг на природі

 GREEN HUB - перший в Києві коворкінг на природі

100%

139 доброчинців

95 503зібрано (з 70 000 грн)

0 год. залишилось

Збір коштів завершено

Ми створюємо місце, де вам буде комфортно працювати та відпочивати з користю для себе та свого міста.

Блог

Відомості про здійснення проєкту

Все почалось з маленького сімейного кафе на деревах “Скворечник”, яке за 4 роки виросло у великий міський екопростір. Саме тут ми хочемо побудувати Green HUB, що працюватиме за принципами свідомого споживання.

У 2015 році молода пара створила в парку ім. Пушкіна, що в Києві, унікальне вегетаріанське безалкогольне кафе “Скворечник” із будиночками на деревах.

Місце було дуже затишним та атмосферним, тому  швидко отримало любов киян.

У 2016 році “Скворечник” переїхав на Труханів острів і став трохи більше, ніж просто кафе. Ми додали платформу для йоги, почали проводити тематичні заходи та музичні концерти.


Наступного року наша команда створила громадську організацію “Be-e-Human” та започаткувало однойменний фестиваль з концертами,  спортивними тренуваннями та освітніми лекціями про життя в стилі еко. За сезон фестиваль відвідали близько 20 тис гостей!

Це надихнуло нас на нові звершення і в 2018 ми отримали нову локацію на 3 роки в Гідропарку. Вже за перше літо, ми перетворили необжиті хащі в затишний лісовий оазис на узбережжі Дніпра, який готовий приймати гостей посеред спекотної столиці з травня по вересень.


Всім нам відомі проблеми сучасних жителів великих міст:

 •  постійні стреси та поспіх
 •  шкідливі звички
 •  неправильне харчування на ходу
 •  забруднене повітря
 •  надмірне споживання, що призводить до величезних сміттєзвалищ і тд.

Все це  робить нас нещасливими, а міста, де ми живемо брудними та некомфортними.

Ми усвідомили, що можемо вплинути на ситуацію власним прикладом! Тому вирішили в 2019 році створити посеред найбільшого мегаполісу країни, майданчик для розвитку особистості - GREEN HUB.

Місія хабу -  збирати під своїм куполом людей, команди та організації, що працюють в сферах екології, кліматичних змін, свідомого споживання, сталого розвитку, соціального підприємництва та пропагують життя у стилі zero waste.

Ми прагнемо допомогти спільноті міста трансформуватися  та надихнути на позитивні зміни, щоб жителі міст ставали здоровішими та щасливішими, а самі міста - комфортнішими для життя.


GREEN HUB поєднує в собі

1) Ідеальне місце для роботи у мегаполісі влітку:  замість стін приміщення - зелений гайок на березі річки. В будні дні Хаб працюватиме як коворкінг зі зручними місцями для роботи та швидкісним інтернетом.

В перервах між справами ви зможете погрітися під сонечком на пляжі та скупатися, зайнятись йогою, погойдатися в гамаку, смачно і корисно пообідати у вегетаріанському кафе. І все це в одній локації, просто посеред міста!

Після такого повноцінного релаксу ваша робота в рази стане продуктивнішою, а головне, ви не витрачатимете час на переїзди по місту, щоб отримати всі ці можливості. В просторі також планується дитяча зона, де ваша малеча зможе провести час, поки тато чи мама працюють.


2) Місце для проведення освітніх заходів. Щодня у будні після завершення роботи коворкінгу та на вихідних, ви зможете відвідати лекції, майстер-класи, тренінги та семінари на теми сталого розвитку, екології, свідомого споживання, сортування сміття, здорового харчування, розвитку особистості, соціального підприємництва тощо.

3) Майданчик для колаборації освітніх та екологічних ініціатив, громадських організації, інноваційних проектів та соціальних стартапів. Тут ви зможете провести свій захід чи зустріч з партнерами, конференцію чи презентацію.


Локація GREEN HUB

GREEN HUB стане серцем першого міського еко-простору “Скворечник” на острові Гідропарк в Києві, який розмістився у затінку дерев із зеленими галявинами та молодим фруктовим садочком і городом.

В просторі є:

 • зручна платформа для занять спортом
 • дитяча зоною
 • концертний майданчик
 • кінотеатр під відкритим небом

В просторі не вживають алкоголь та не курять. Є смачна вегетаріанська їжа та напої. І, звісно, в просторі ви знайдете кілька будиночків на деревах, в яких також можна працювати або пообідати.

Не забудьте зробити селфі у будиночку на дереві та поділитися з друзями враженнями від вашого нового робочого місця в #green_hub! ;)


Увесь простір хабу буде жити за принципом zero waste:

 •  свідоме споживання,
 •  сортування сміття,
 •  використання лише багаторазового посуду або такого, що розкладається.

Меблі ми плануємо використовувати з матеріалів, що переробляються, а також - з речей повторного вжитку, яким ми надамо друге життя.

Як стати Green Hubeром:

Щоб попрацювати в коворкінгу ви зможете обрати з  кількох варіантів абонементів: погодинно, день, місяць.

Як працюватиме HUB

Хаб працюватиме з травня до вересня. В будні з 9 до 19 години.

На вихідних переважно відбуватимуться заходи. Як і раніше не лише корисні, а й дуже атмосферні, які надихатимуть на весь наступний робочий тиждень.

Заходи

80% заходів в хабі будуть платними (дохід буде йти на забезпечення життєдіяльності хабу та простору довкола).

20% - безкоштовними або за добровільний внесок на заходи екоініціатив, громадських організацій та соціальних підприємців.


Якого соціального впливу ми прагнемо?

Щорічно за літній сезон наш простір відвідують тисячі киян.

Побувавши в Green Hub всі вони отримають досвід свідомого способу життя та ведення побуту в стилі еко. І ми дуже сподіваємося, що візьмуть цей досвід за приклад у своє щодення.

Green Hub - це також місце для колаборацій команд з людей,  яким не байдуже майбутнє нашої країни та усієї планети.

Ми створюємо цей майданчик також для зустрічей та співпраці екоініціатив та організацій, тому що віримо, що об'єднавшись, ми можемо розвивати та поширювати ідеї свідомого способу життя ефективніше.

Бюджет проекту

Конструкція HUB - це великий купол на дерев'яній платформі.

Нам неймовірно пощастило, бо саму конструкцію наші друзі вже надали. Вони привезли купол з гір Грузії, де в ньому проводились ретрити, тренування з йоги та фестивалі. Купол має хорошу енергетику і ми віримо, що вона буде наповнювати кожного, хто працюватиме під ним.

Оскільки конструкція вже  є і не потрібно будувати з нуля, витрат на будівництво Хабу потрібно значно менше.


Статті витрат, які ми плануємо покрити завдяки Спільнокошту:

 • Будівництво дерев’яної платформи під купол

 • Встановлення та вдосконалення конструкції купола (встановлення системи кондиціонування тощо) 

 • Проведення швидкісного інтернету 

Також ми заручились підтримкою грантової програми Міжнародного фонду «Відродження», який подвоїть зібрану краудфандингом суму, в разі успішного завершення кампанії на Спільнокошті.  

Завдяки цьому ми зможемо також наповнити хаб:

 • Меблі, освітлення 
 • Технічне обладнання (проектор, колонки, мікрофон) 
 • Зарплатний фонд - на запуск та перші 2 місяці роботи хабу 

Якщо ми зберемо більше грошей, то витратимо їх на розвиток та удосконалення всього простору, а саме:

 • міні-станцію сортування сміття,
 • туалет,
 • освітлення території,
 • паркан,
 • дитячий майданчик і тд.

Нас  підтримують:

  Озеро, Зелена Школа, Gen Ukraine, Україна без сміття, ГД ООН, Фонд Відродження, Tuba Duba, Хутір Обирок

  З твоєю підтримкою ми запустимо роботу “серця” першого в Києві міського екопростору. Саме час стати соціальним інвестором.

  Зроби свій внесок у розвиток екокультури в Україні!

  Партнери проєкту

  Винагороди

  Підтримайте проєкт та оберіть винагороду

  • Внесок від 50 грн

   Публічна подяка на нашій сторінці у facebook

   6 доброчинців

   1494 залишилось

  • Внесок від 150 грн

   Абонемент в GREEN HUB на день. Відчуй, як працювати в коворкінгу на свіжому повітрі

   37 доброчинців

   63 залишилось

  • Внесок від 250 грн

   Абонемент в GREEN HUB на цілий день + одне тренування з йоги протягом сезону 2019

   10 доброчинців

   60 залишилось

  • Внесок від 300 грн

   Ексклюзивне запрошення на вечірку-відкриття GREEN HUB (тільки для доброчинців)

   9 доброчинців

   11 залишилось

  • Внесок від 500 грн

   Можливість відвідати 2 будь-які події в усьому просторі протягом сезону 2019 (мк, лекції, концерти, йога, спортивні активності, тренінги, за виключенням гостьових заходів)

   6 доброчинців

   94 залишилось

  • Внесок від 700 грн

   Картка "Green" -5% на всі події в GREEN HUB та всьому просторі (за виключенням гостьових заходів) + Ексклюзивне запрошення на вечірку-відкриття GREEN HUB (тільки для доброчинців)

   2 доброчинці

   48 залишилось

  • Внесок від 1000 грн

   Картка "Light Green" -10% на всі події в GREEN HUB та всьому просторі (за виключенням гостьових заходів) + Ексклюзивне запрошення на вечірку-відкриття GREEN HUB (тільки для доброчинців)

   1 доброчинець

   49 залишилось

  • Внесок від 1200 грн

   Картка "Green" -5% на всі події в GREEN HUB та всьому просторі + 1 квиток на участь в "Зеленій школі" в травні + Ексклюзивне запрошення на вечірку-відкриття GREEN HUB (тільки для доброчинців)

   0 доброчинців

   1 залишилось

  • Внесок від 1500 грн

   Абонемент у коворкінг GREEN HUB на цілий місяць + Ексклюзивне запрошення на вечірку-відкриття GREEN HUB (тільки для доброчинців)

   0 доброчинців

   10 залишилось

  • Внесок від 2000 грн

   Картка "Super Green" -20% на всі події в GREEN HUB та всьому просторі (за виключенням гостьових заходів) + Ексклюзивне запрошення на вечірку-відкриття GREEN HUB (тільки для доброчинців)

   1 доброчинець

   19 залишилось

  • Внесок від 5000 грн

   Абонемент в GREEN HUB на увесь сезон, травень-вересень 2019 + Ексклюзивне запрошення на вечірку-відкриття GREEN HUB (тільки для доброчинців)

   1 доброчинець

   9 залишилось

  • Внесок від 5500 грн

   Абонемент в GREEN HUB на увесь сезон, травень-вересень 2019 + 1 квиток на участь в "Зеленій школі" 17-19 травня +Ексклюзивне запрошення на вечірку-відкриття GREEN HUB (тільки для доброчинців)

   0 доброчинців

   1 залишилось

  • Внесок від 10000 грн

   Абонемент в GREEN HUB на увесь сезон + безкоштовний вхід на всі події в просторі за сезон 2019 (за виключенням гостьових)+Ексклюзивне запрошення на вечірку-відкриття GREEN HUB (тільки для доброчинців)

   1 доброчинець

   9 залишилось

  • Внесок від 30000 грн

   Статус Соціального Інвестора Києва та твоє іменне дерево у просторі+ абонемент в GREEN HUB на увесь сезон + безкоштовний вхід на всі події в просторі за сезон 2019 (за виключенням гостьових)

   0 доброчинців

   10 залишилось

  • Внесок від 150 грн

   Сертифікат на 1 тренування з акройоги (парної йоги) від Kyiv Acro Fest. тренери Gala Sara та Юра Шкильов для 1 особи, діє 1.04.19 - 1.08.19

   5 доброчинців

   0 залишилось

  • Внесок від 200 грн

   Сертифікат на 1 тренування з йоги від кінезіолога, йогатерапевта Крістіни Закутіної

   2 доброчинці

   0 залишилось

  • Внесок від 500 грн

   Сертифікат на діагностику та лікування хребта у кінезіолога, йогатерапевта Крістіни Закутіної+Ексклюзивне запрошення на вечірку-відкриття GREEN HUB (тільки для доброчинців)

   2 доброчинці

   0 залишилось

  • Внесок від 600 грн

   1 квиток на участь в "Зеленій школі" 17-19 травня 2019 + Ексклюзивне запрошення на вечірку-відкриття GREEN HUB (тільки для доброчинців)

   5 доброчинців

   0 залишилось

  • Внесок від 2000 грн

   Абонемент у коворкінг GREEN HUB на місяць + 1 квиток на участь в "Зеленій школі" 17-19 травня + Ексклюзивне запрошення на вечірку-відкриття GREEN HUB (тільки для доброчинців)

   1 доброчинець

   0 залишилось

  Контакти проєкту

  Соціальні мережі та інші посилання проєкту

  Спільнокошт

  Внески доброчинців у проєкт

  Ділитись з друзями

  Цікаво також

  11 проєктів зараз чекають на твою підтримку

  Будь ласка, авторизуйтесь!

  Заповніть всі поля, щоб увійти в особистий кабінет.

  Реєстрація

  Заповніть всі поля, щоб приєднатися до Великої Ідеї.

  Забули пароль? Натисніть, щоб відновити.

  Або швидко зареєструйтеся

  Натискаючи кнопку 'Зареєструватися' ви погоджуєтесь з умовами конфіденційності, правилами сайту та спільнокошту.

  Відновлення паролю

  Введіть зареєстрованний email, щоб отримати інструкцію по відновленню паролю.

  Новий пароль

  Встановіть новий пароль для вашого акаунта на Big Idea.

  Відновлення паролю

  Якщо ваш email було зареєстровано, ви отримаєте інструкція по відновленню пароля на пошту.

  Ваш пароль було змінено. За бажанням ви можете його змінити також в особистому кабінеті.

  Постав питання команді проєкту