ХРОМ : ЛГБТ-куточок в Дніпропетровську

 ХРОМ : ЛГБТ-куточок в Дніпропетровську

100%

57 доброчинців

18 400зібрано (з 15 000 грн)

0 год. залишилось

Збір коштів завершено

Підтримайте нас у створенні затишного та доброзичливого куточка, де кожен зможе знайти щось нове і важливе незалежно від його сексуальної орієнтації та гендерної ідентичності.

Блог

Відомості про здійснення проєкту

 Наша місія

«Хром» - вільний простір для ЛГБТ-спільноти та їхніх друзів. На відміну від багатьох інших ЛГБТ-організацій, нашою метою є не так правозахисна чи акціоністська діяльність, як створення безпечного простору, в якому толерантність команди, тепла атмосфера та креативний відпочинок дозволяють познайомитися з Іншим, і водночас відчути універсальність багатьох людських цінностей. Завдяки тому, що ми активно залучаємо дружніх гетеросексуалів до життя нашого простору, ми на мікрорівні щодня налагоджуємо діалог між ЛГБТ-спільнотою та суспільством, сприяємо вирішенню спільних проблем та взаємному розвитку.

ЛГБТ-куточок «Хром» - це маленький крок в досягненні нашої великої мрії: побачити ЛГБТ-спільноту невід'ємною частиною нового, прогресивного та толерантного українського суспільства. 

Хоча ми почали свій шлях лише в 2012 році, але вже встигли завоювати сотні, а то й тисячі сердець небайдужих ЛГБТ та їхніх друзів.

Ми стартували з проектом ЛГБТ онлайн-радіо, який дав можливість багатьом активістам та волонтерам з усієї країни заявити про себе та показати реальну ситуацію з правами ЛГБТ в Україні. Цей проект дав нам зрозуміти, що люди бажають чути не тільки про труднощі та проблеми, вони хочуть чути голоси відкритих людей і бачити щасливе майбутнє разом із такими ж людьми, як і вони. 

Визначні події

18 січня 2014 р. в Дніпропетровьску відбулося відкриття «Хром Спейс» - вільного простору для ЛГБТ та гей-френдлі людей, а також створено YouTube-канал «Хром Віжн». 

У лютому 2014 р. ми розробили власний тренінг для усіх бажаючих навчитися розуміти себе та розмовляти зі своїм партнером чи партнеркою їхньою мовою. Тренінг «5 мов кохання» набув великої популярності не тільки в спільноті, а й поза межами міста.  


10 травня 2014 р. ми провели перший офіційний захід у рамках проекту активного відпочинку «Хром Екшн» - квест вулицями міста. 


За 2 роки роботи в «Хром Спейс» побували 1800 унікальних відвідувачів, серед яких гості з Росії, Білорусії, Германії та Голландії. В той же час «Хром Спейс» надав безкоштовний місячний притулок для семи відвідувачів, що опинилися в скрутному становищі.  

Напрями нашої роботи 

 «Хром Спейс» (англ. Hrom Space) - вільний простір для реалізації творчих ідей, роботи та відпочинку наших відвідувачів. Постійні заходи: концерти живої музики, тренінги, майстер-класи, творчі майстерні та  ігрові змагання.  


 «Хром Екшн» (англ. Hrom Action) - проект активного відпочинку та розваг. Постійні заходи: сіті-квести, канатні змагання, літні табори та ін.

«Хром Віжн» (англ. Hrom Vision) - відео-канал на YouTube, на якому публікуються мотиваційні відео, анонси наших подій та проектів і розважальні програми.

«Хром Шоп» (англ. Hrom Shop) - магазин ексклюзивних товарів ручної роботи - прикрас, предметів інтер'єру, косметики, одягу та ін. 

Наша команда 

 

Наше фінансування

Майже 100%  бюджету організації складають внески відвідувачів та учасників проекту, що демонструє рівень підтримки «Хрому» тією громадою, яка об’єдналася довкола нього. Втім, хоч ми і звикли залежати тільки самі від себе, чудово розуміємо, що для розвитку проекту та постановки більш глобальних задач нам потрібна допомога набагато більшої кількості небайдужих людей, ніж ті, хто вже з нами.  

За 2 роки роботи проекту ми побачили, що «Хром» потрібен не тільки ЛГБТ-спільноті і не тільки Дніпропетровську. Українському суспільству в цілому потрібне існування таких місць, у яких ЛГБТ-спільнота може почуватися вдома і в безпеці, але одночасно і відкритою до дружньо налаштованих гетеросексуалів, які, в свою чергу, отримують можливість познайомитися з життям спільноти на власні очі та дізнатися про неї більше. Саме тому в майбутньому ми хотіли б заснувати подібні організації в інших містах, зокрема в Харкові та Кіровограді.

У «Хрома» також є налагоджений бізнес-процес, який в подальшому дозволить нам працювати за законами ринку та розвивати мережу. Тому для виходу на нову орбіту нам дуже потрібна ваша підтримка.

Завдяки профінансованому проекту на «Спільнокошті»  ми переїдемо в більш зручне та затишне місце в серце Дніпропетровська та оновимо наш простір, а саме:

 • внесемо орендну плату на 2 місяці

 • закупимо необхідні меблі для гостей

 • придбаємо проектор та компьютерну техніку для кіно-залу та коворкінгу.

Всі зібрані гроші понад заявлені ми направимо на запуск власного виробництва випічки, щоб робота та відпочинок наших гостей був більш комфортним та приємним.

І все це ми можемо зробити разом! 
Долучайтесь)

 

Винагороди

Підтримайте проєкт та оберіть винагороду

 • Внесок від 20 грн

  Ми розмістимо іменну подяку від нашої команди на сайті проекту.

  2 доброчинці

  98 залишилось

 • Внесок від 60 грн

  Ми надішлемо вам значок з нашого магазину і розмістимо іменну подяку від нашої команди на сайті проекту.

  7 доброчинців

  13 залишилось

 • Внесок від 100 грн

  Ми надішлемо вам пакуночок з іменним шоколадним смайлом, зробленим нашими руками та розмістимо іменну подяку від нашої команди на сайті проекту.

  5 доброчинців

  15 залишилось

 • Внесок від 150 грн

  Ми надішлемо вам пакуночок з авторським сюрпризом від кожного учасника команди та розмістимо іменну подяку від нашої команди на сайті проекту.

  9 доброчинців

  11 залишилось

 • Внесок від 200 грн

  Екскурсія містом та яскрава фотосесія з командою та розмістимо іменну подяку від нашої команди на сайті проекту.

  0 доброчинців

  10 залишилось

 • Внесок від 500 грн

  Ми запросимо Вас на цілий день, для знайомства, приємного спілкування з командою, та авторського майстер-класу із виготовлення оригінального подарунку до будь-якого свята.

  2 доброчинці

  8 залишилось

Контакти проєкту

Соціальні мережі та інші посилання проєкту

Команда

Спільнокошт

Внески доброчинців у проєкт

Ділитись з друзями

Цікаво також

15 проєктів зараз чекають на твою підтримку

Будь ласка, авторизуйтесь!

Заповніть всі поля, щоб увійти в особистий кабінет.

Реєстрація

Заповніть всі поля, щоб приєднатися до Великої Ідеї.

Забули пароль? Натисніть, щоб відновити.

Або швидко зареєструйтеся

Натискаючи кнопку 'Зареєструватися' ви погоджуєтесь з умовами конфіденційності, правилами сайту та спільнокошту.

Відновлення паролю

Введіть зареєстрованний email, щоб отримати інструкцію по відновленню паролю.

Новий пароль

Встановіть новий пароль для вашого акаунта на Big Idea.

Відновлення паролю

Якщо ваш email було зареєстровано, ви отримаєте інструкція по відновленню пароля на пошту.

Ваш пароль було змінено. За бажанням ви можете його змінити також в особистому кабінеті.

Постав питання команді проєкту