3 %
 • 6 176зібрано (з 200 000 грн)

Головне

Підтримка інтернет-радіо І-X.LIVE (Інша Хвиля), мета якого поширення українського андеґраунду в Україні та за кордоном

Історія

Привіт! Ми - команда ентузіастів, які мріють ефективно поширювати якісний україномовний андеґраунд в усьому світі. Задля досягнення нашої мети півроку тому ми запустили інтернет-радіохвилю I-X.LIVE, де 24/7 грають круті українські треки – від хіп-хопу, драм‘н‘басу до року, фольку та реґі. За час існування проекту наша команда виключно своїми волонтерськими зусиллями створила станцію, яку слухають на всіх континентах та у різних частинах світу. Від Канади до Індії та Австралії - сотні радіослухачів мають змогу відчувати нові вібрації українського андеґраунду завдяки нашій станції І-X.LIVE. Сьогодні Інша Хвиля представлена на близько десяти різних онлайн-радіо-платформах у світі. Ми хочемо розвиватися далі та поширювати українську "іншу" музику масивніше. Але, для цього нам потрібна спільна допомога громади! Задля досягнення нашої мети ми й завітали на "Спільнокошт”).


Багато відомих українських виконавців, музикантів та людей культури схвалюють нашу ініціативу, і деяких з них ми запитали (див. відео), чому так важливо для кожного українця поширювати український андеґраунд:


Остап Ступка, актор театру та кіно: "Андеґраундна музика - це дуже цікаво, жанрово, відповідально, мистецьки... Тому я підтримую і буду підтримувати популяризацію української неформатної музики".  


Олена Грозовська, культуролог, музикант: "Дуже важливо, аби в глобальному хорі Україна мала свій потужний, виразний голос".  


Марія Гурська, телеведуча "Еспресо":  "Альтернативна музика вчить нас бачити унікальність в собі і з повагою ставитися до іншості наших співгромадян, а значить - це найкоротший шлях до демократії. І саме тому нам важливо підтримувати український андеґраунд"


Kulya, бітмейкер, МС (гурт "Tulym"): "Всім українцям всередині країни і за кордоном варто цікавитись і розповсюджувати українську неформатну музику".


Мирослав Кувалдін, ведучий, виконавець, музикант (фронт-мен культового реґі-гурту "TheВйо"): "Закликаю підтримувати проекти, які займаються популяризацією якісної, сучасної української музики. Українська музика сама себе слухати не буде!".


Анатолій Вексклярський, музикант, актор, ведучий, відомий всім DJ Tolya: "Вважаю за потрібне світу знати, що відбувається в українській музиці, бо в нас є дуже багато взірців високого рівня. Українська музика цікава світу!" 

Отже, кожен наш доброчинець також бере участь у цікавому експерименті, метою якого є відповідь на питання: чи може ефективно розвиватись онлайн-радіо завдяки доброчинності слухачів та чи можуть українці спільними зусиллями зробити в певному сенсі потужну культурну світову експансію?!

Ми відкриті до кращих перетворень, до яскравих ідей з боку нашої вельмишановної Спільноти!

Саме тому у нашій команді представлений віртуальний персонаж Раймонд Радіоус, який уособлює Колективний Розум.


Раймонд Радіоус - це наш своєрідний Талісман! #Радіощоденник, присвячений історії Радіоуса, Неда та станції І-X, читайте на нашій сторінці у Facebook. 

Підтримуючи проект - ви не тільки підтримуєте поширення українського андеґраунду у світі, а також можете сприяти креативному розвитку нашої інтернет-радіостанції, пропонуючи свої улюблені треки та свої ідеї. 

Історія І-X

Просвітницька стрім-платформа Інша Хвиля була створена у самому серці Києва у 2018 році й на її рахунку десятки цікавих стрімів з виступів виконавців та діджеїв, з вуличних івентів та навіть з вистав нових технологій.


У 2020 році на базі Іншої Хвилі було створено онлайн-радіо І-X.LIVE, яке покликане поширювати український андеґраунд у світі та висвітлює тренди української альтернативної сцени. 

Чим станція І-X відрізняється від інших радіостанцій

Ми робимо наголос на поширенні та промоції української "іншої" музики за кордоном, в тому числі у колі української діаспори.

Радіо І-X.LIVE представлене на багатьох  радіо-платформах в усьому світі, а також у експериментально-тестовому режимі на відео-платформах YouTube та Twitch.

За півроку існування командою І-X було створено сайт, плеєр з демонстрацією треків та назв гуртів та виконавців. 

I-X.LIVE активно співпрацює з десятками артистів та груп, серед яких такі відомі імена, як DakhaBrakha, ONUKA, ThеВйо, ZAPASKA, Пирятин, Орест Лютий, Familia  Perkalaba, GrozovSka Band, Mari Cheba, Dakh Daughters, Derrick+Tonika, Max NRG, Balaklava Blues, Tulym, Chekalov, banned society, Blooms Corda... 

Музика на Іншій Хвилі постійно оновлюється при тому, що підтримка функціонування всього проекту здійснюється виключно волонтерськими зусиллями декількох засновників.

Також, радіостанція активно та постійно нарощує аудиторію слухачів в Україні та за кордоном та має близько 5000 активних слухачів на місяць в усьому світі. 

ТОП країн, де нас активно слухали останнім часом: Канада, Україна, США, Італія, Німеччина, Нідерланди.


Зібравши на "Великій Ідеї" необхідну для розвитку та промоції проекту суму, команда I-X.LIVE планує наступні кроки:  створення Android та Apple-додатку нашої станції, а також створення рейтингу українських виконавців на сайті.  

Наша наступна мета - своєрідне спільномовлення для української андеґраунд-сцени та культури, онлайн-майданчик для промоції та діалогу українських митців та музикантів! Але давайте все по черзі)    

Отже, допомагаючи нам, ти допомагаєш українській андеґраунд-культурі поширюватись та розвиватись!


Фінансування, отримане завдяки вашій підтримці, 200 000 грн допоможе:

- Підвищити якість та оновити технічний стан нашого Радіо та сайту 

- Підтримати функціонування нашого радіо протягом одного року

- Промувати та ефективно поширювати радіо І-X.LIVE у світі, а разом з тим якісну українську музику 


Партнер проекту

 • Міжнародний Фонд "Відродження"

  Міжнародний фонд «Відродження» (МФВ) заснований видатним філантропом Джорджем Соросом у 1990 році. МФВ - одна з найбільших благодійних фундацій в Україні, національний фонд, що входить до глобальної мережі Фундацій відкритого суспільства (Open Society Foundations). Місія МФВ - сприяти розвитку відкритого суспільства в Україні на основі демократичних цінностей через підтримку значимих громадських ініціатив.

Подарунки

Підтримайте проект та оберіть подарунок

Подарунків 6
 • Внесок від 300 грн

  Ми висловлюємо Вам щиру подяку в прямому ефірі радіостанції I-X.LIVE і будемо це роботи протягом 3 днів.

  0 доброчинців

 • Внесок від 500 грн

  Ви можете замовити Ваш улюблений андеґраунд-трек, якщо він є в нашій бібліотеці, і він звучатиме 10 разів протягом дня на радіо I-X.LIVE .

  1 доброчинець

 • Внесок від 800 грн

  Унікальна футболка із принтом "І-X.LIVE", де буде зображено логотип, крутий слоган та талісман станції І-X - Раймонд Радіоус).

  0 доброчинців

  10 залишилось

 • Внесок від 1000 грн

  Ваш андеґраунд-трек, як автора, буде грати в ефірі нашої станції протягом тижня 14 разів.

  1 доброчинець

 • Внесок від 1000 грн

  Ви зможете вийти в прямий ефір I-X.LIVE нашої радіостанції.

  0 доброчинців

 • Внесок від 6000 грн

  Ми організуємо Вам он-лайн спілкування с зіркою андеґраундної сцени України, і ви зможете протягом 15 хвилин, поставити свої запитання.

  0 доброчинців

  20 залишилось

Спільнокошт

Внески доброчинців у втілення проекту

Loading...

Команда

Блоги

Відомості про здійснення проекту

comments powered by Disqus

ЦІКАВО ТАКОЖ

55 проектів зараз чекають твоєї підтримки