101 %
 • 16 610зібрано (з 16 500 грн)
 • Завершено
Збір коштів завершено

Головне

Створення форуму для молоді з метою свідомого вибору професії; пропагування різноманітних можливостей; надання інструментів для подальшого саморозвитку.

Блоги

Відомості про здійснення проекту

Історія


  Професія - це важливий вибір, який вирішує майбутнє людини. Але що робити, якщо ти звичайний тинейджер? Тобі хочеться спробувати себе в новій галузі, або ж займатися улюбленою справою, а цікавих спеціальностей нереально багато? Що мати за пріоритет? Задоволення чи перспективу? Ми сприймаємо поняття "профорієнтація" як набір soft skills, якими готові поділитися. IDIDIT - це новий спосіб знайти відповіді на питання, які хвилюють. Наша команда не зазначатиме, який ВНЗ кращий і не буде знайомити учасників з професіями, але допоможе відкрити навички, які стануть у нагоді в будь-якій сфері. Ми переконані в тому, що профорієнтація може бути цікавою, продуктивною і драйвовою!

   

       Як все починалось?

Все почалося рік тому. Протягом двох перших місяців літа три дівчини почали працювати над регіональним проектом. Ми подолали відстань у пів-України і це було нерельним поштовхом для нас. Успішна реалізація івенту відкрила нові кордони і змусила вийти з власних зон комфорту! 

     Майже одразу ми віришили не зупинятися та йти вперед. Доволі важливий період в житті змусив замислитися над такими питаннями, як "майбутній вибір", "самореалізація", "свідоме суспільство". Саме так з'явився проект "IDIDIT".


Хто ми?

   Ми - це три різні міста України (Київ, Ніжин, Бахмут), які об'єднані спільним прагненням досягати своїх мрій. Разом ми вже працюємо рік у скайп-режимі. За спиною маємо доволі величезний досвід. Наша команда готова ризикувати і створювати найкрутіші івенти:) Ми готові йти далі і руйнувати стереотипи суспільства!

        Чому важливо провести форум?

- це чудова можливість допомогти підліткам знайти себе та створити свідоме суспільство України;
- це створення простору, в якому молодь зможе знайти однодумців і розкрити свій потенціал серед однолітків;
- це нагода познайомити тінейджерів з неймовірними можливостями сьогодення;
-  це велика кількість мотивації для змін у собі і в суспільстві.

  Кому потрібен IDIDIT?
   Форум  унікальний тим, що організацією і розробкою займаються такі ж підлітки. Це дозволяє зрозуміти, що саме потрібно молоді 15-19 років і внести у проект надзвичайно актуальні кейси.
   Якщо ти прагнеш зрозуміти свою місію, вдосконалити навички, які знадобляться у будь-якій сфері, тоді тобі саме до нас!

Що у програмі? 
   Програма насичена тренінгами, які будуть ділитися на наступні частини: 
- мотиваційний блок;
- пошук себе та власної місії;
- демонстрація поєднання бізнесу та громадської свідомості (новітнє розуміння класичних професій);
- демонстрація різноманітних можливостей (на форумі будуть присутні учасники та представники Flex, U-report, НМРУ (Молодіжна Рада України), УАЛ, БУР, Молодь дебатує);
- а також у програмі форуму є місце для активного відпочинку і драйвових вечорів.
Для чого нам потрібні кошти?
   Форум проходитиме 14-18 червня в м. Святогірськ (Донецька обл.). На даний момент у нас вже запрошені спікери, представники зазначених організацій, стартувала реєстрація учасників. Наша команда з допомогою ДОДМЦ (Донецького обласного дитячо-молодіжного центру) проводитиме тендер, пов'язаний з місцем розташування форуму та місцем проживання учасників. Нам залишилося зібрати необхідну суму для проплати канцелярії, проїзду тренерів, кави-брейків та аренди апаратури. На жаль, часу залишилося дуже мало, це приблизно 2,5 місяці і тому ми дуже сподіваємося на вашу допомогу! 

Подарунки

Підтримайте проект та оберіть подарунок

Подарунків 6
 • Внесок від 150 грн

  Ви отримаєте особисту подяку від організаторів форуму, а також значок з нашим логотипом, аби Ви пам'ятали про свій неабиякий вклад у проект!

  2 доброчинці

  23 залишилось

 • Внесок від 300 грн

  Ви отримаєте особисту подяку від організаторів форуму, а також неймовірний блокнот з нашим логотипом, аби планувати свій день найбільш продуктивно!

  0 доброчинців

  5 залишилось

 • Внесок від 450 грн

  Ви отримаєте особисту подяку від організаторів форуму, а також чашку з нашим логотипом, аби ранкова кава нагадувала Вам про особистий вклад у розвиток країни!

  0 доброчинців

  5 залишилось

 • Внесок від 550 грн

  Ви отримаєте особисту подяку від організаторів форуму, а також килимок для миші з нашим логотипом, аби Ви згадували про нас під час своєї роботи!

  0 доброчинців

  5 залишилось

 • Внесок від 700 грн

  Ви отримаєте особисту подяку від організаторів форуму, а також футболку з нашим логотипом, аби Ви стали частиною нашого форуму!

  0 доброчинців

  3 залишилось

 • Внесок від 1000 грн

  Ви отримаєте особисту подяку від організаторів проекту, а протягом форуму учасники підготують саме для Вас картину побажань та подяки, аби ви пам'ятали наскільки це важливо і цінно для кожного з нас!

  1 доброчинець

  2 залишилось

Спільнокошт

Внески доброчинців у втілення проекту

Loading...

Команда

comments powered by Disqus

ЦІКАВО ТАКОЖ

22 проекти зараз чекають твоєї підтримки

 • "НАШІ БЕЗ РАШІ" 2020 - інтернет скетч-ком

  НАШІ БЕЗ РАШІ - Інтернет скетч-ком, що розповідає про країну, в якій хотів би жити кожен Українець.

  Roman
  Hapachylo
  • 430
  • 182
   днів
  • 0
   грн
 • Книжковий фестиваль "Book Space" у Дніпрі

  «Book Space» – це перша регулярна книжкова подія такого масштабу на сході України. Також це перший книжковий фестиваль, який ставить собі за мету стимулювати інноваційні підходи в книговиданні.

  Вікторія
  Наріжна
  • 82
  • 360
   днів
  • 0
   грн