1 %
 • 1 000зібрано (з 100 000 грн)
 • Завершено
На жаль проект не зміг зібрати необхідну суму коштів

Головне

InStrum Fest - фестиваль інструментальної та симфонічної музики в містах з великим туристичним потенціалом, наступний планується в місті Кременець.

Блоги

Відомості про здійснення проекту

Історія

Ми запустили цей проект для того, щоб люди могли приєднатися до створення кращого майбутнього в своїй країні, надали можливості для розвитку, творчості та любові до всього, що нас оточує.

Ми шукали інструмент для розвитку та промоції потенціалу Дністровської туристичної перлини - Заліщиків. Колись це був відомий європейський курорт, який втратив свою славу. Ми дуже хотіли поділитись красою цього міста, яка просто не може залишити байдужим. Так виникла ідея першого InStrum Fest Zalischyky, який планували саме для цього міста. 

Реалізація першого заходу відбувалась з великою кількістю перешкод, але пройшовши цей шлях, ми переконались, що InStrum Fest творить дива і їх необхідно творити далі. Хтось з відвідувачів описав це як “2 дні безперервних мурах по шкірі”. Саме так відчували і ми. Важливо, що і ми, і самі та відвідувачі точно повірили, що якісний культурний продукт може (і має!) існувати в регіонах. Дехто мав шанс відчути себе справжніми зірками та, сподіваємось, здійснити мрії -  на одній сцені з відомими зірками місцевий дитячий хор заспівав “Brick in the Wall” Pink Floyd під симфонічний оркестр. Ці діти тепер точно знають, що все можливо, і можливо в рідному місті. А туристи переконались, що подорож в регіон може бути пов'язана не тільки з захопливими краєвидами, але й якісною культурною програмою.


Підготовка до фестивалю в Заліщиках була пов'язана з постійними поїздками в Чернівці. Поступово це місто закохало в себе. Наповнене протиріччями та загадками, з вражаючою архітектурою і накопиченим за століття культурним потенціалом, воно надихнуло на створення зимового InStrum Fest Chernivtsi. Романтичний фестиваль на День закоханих вражав не тільки музичним, але й архітектурним різноманіттям. Концерти відбулись в: 

- Мармуровій залі Резиденції Митрополітів Буковини і Далмації, що є об'єктом ЮНЕСКО, 

- 130-річній будівлі Головпоштамту,

- Чернівецькому обласному музею народної архітектури та побуту,

- центрі культури “Вернісаж”,

- Катедральному Соборі Успіння Пресвятої Богородиці,

- джаз-барі Time N,

- концертному залі з неперевершеною акустикою в палаці “Академічному”.

Була й музична екскурсійна програма. InStrum Fest відкрив нові місця не тільки для гостей міста, але й для тих, хто давно там  живе і наповнив їх серця музикою та новими приємними враженнями. 

InStrum Fest - це авторські екскурсії, архітектурні об'єкти, робота з художниками та поетами, вченими та викладачами, інфраструктурними та індустріальними об'єктами, відео, інновації, постійна робота над зміною негативних ментальних шаблонів.


Ще в процесі підготовки Заліщицького, а потім і Чернівецького фестивалю, був тісний зв'язок з Кременцем. Нова інформація про історію цього дивовижного міста, нові подорожі та концерти в ньому зміцнювали віру в його потужний культурний та туристичний потенціал, який ми змогли розгледіти, можливо і не з першого погляду. Одного разу ми дуже спонтанно своїми силами зняли там відеокліп.

Важливою мотивацією для рішення про новий InStrum Fest в Кременці став факт, що всесвітньо відомий скрипаль та культурний діяч Айзек Стерн народився саме тут і цього літа (21 липня) мине 100 років з його дня народження. Це не тільки талант світового масштабу, це людина, яка вплинула на культурне життя різних країн та робила важливі зміни. В свій час Айзек Стерн відстояв відкриття Карнегі Холу в Нью-Йорку, підтримував Ізраїль в важкі часи воєнних подій, на волонтерських засадах навчав грі на скрипці дітей в Китаї. Він одержав 7 премій Греммі, серед його нагород - почесні звання Гарвардського, Нью-Йоркського, Колумбійського, Оксфордського, Тель-Авівського університетів. Так, він розвивався та отримував можливості в інших країнах і там став відомим, але мав вплив свого коріння з Кременеччини. 

Відчувається щось дійсно потужне на цій території, і ми хотіли б це відродити та створити умови, за яких Кременчани матимуть можливість займатись своїм розвитком в рідному місті, а гості - надихатись його силою під час подорожей.

Кременець має неймовірний творчий потенціал і на фестивалі ми будемо відкривати і інші великі імена людей та факти, пов'язаних з містом. Цікавий факт наприклад, що комплекс колегіуму ордену єзуїтів, заснований в 1720 році князем Вишневецьким, в 1831 році було ліквідовано, бібліотека, наукові прилади, професура були перевезені в Київ та сформували в 1833 сучасний КНУ ім. Шевченка. 


Ще з 2008 року місцева школа мистецтв перебуває в процесі ремонту і закрита, заняття проходять в орендованих локаціях. В місті є навіть свій симфонічний оркестр, тобто розвиток відбувається незважаючи ні на що, тож можна тільки уявити можливості потенціалу в сприятливих умовах. Сподіваємось, фестиваль стане поштовхом для вирішення цих питань та приверне до них увагу.

Наші цілі:

 • Створення знакового українського культурного продукту. 

 • Розвиток інструментальної музики, українських композиторів та музикантів.

 • Розвиток туризму через культуру. 

 • Створення нових “Місць сили” для українців у власній країні.

 • Підтримка творчих і талановитих людей, створення можливостей їх самореалізації саме в Україні.

InStrum Fest - це майданчик, який об'єднує найкращих інструментальних виконавців з різних регіонів та країн та створює можливості спільного розвитку в атмосфері натхнення. А наші активні глядачі й слухачі, що люблять подорожі та чудову музику, посилюють своєю вдячністю потенціал місцевості та митців.

InStrum вже має свою музичну карту особливих місць, в яких ми створювали події та відео. Ми прагнемо і надалі відкривати нові місця, відшукувати та об’єднуватись з найталановитішими і разом рухатись далі, створюючи спільну українську творчу силу що стане відомою на весь світ. Приєднуйтесь до InStrum Fest Kremenets та чекайте на анонси нових локацій!

Цього року великий акцент робимо і на онлайн форматі. Хоча не всі зможуть приїхати, але всі зможуть нас побачити!

Команда проекту складається з волонтерів з різних міст, які бажають змінювати умови свого життя, а найактивніші мають можливість реалізації і за його межами, долучаючись до кожного проекту в новому місті. Основні учасники - дуже молоді креативні люди, які беруть відповідальність за своє майбутнє. Ми будуємо партнерські відносини з місцевими освітянами, бізнесом та представниками влади, цілі яких співпадають з цілями проекту і разом розподіляємо функції. Музиканти, залучені в проект, - це насамперед партнери та співучасники InStrum Fest, з якими ми розвиваємо слухача та розширюємо аудиторію та розуміння інструментальної музики.


Ми залучаємо спонсорів, отримуємо велику кількість волонтерської допомоги та багато чого реалізуємо шляхом обміну та помноження ресурсів. Для контенту, який ми пропонуємо, ми робимо дуже символічну ціну на квитки, для нас важливо, щоб фестиваль був доступним не тільки для туристів з великих міст, але й для місцевих, адже це - чудова можливість показати їм потенціал розвитку власного міста. 

Загальний бюджет фестивалю - 550 000 гривень, серед яких 200 000 грн необхідно на забезпечення технічним обладнанням. 

Для того, щоб наші глядачі змогли насолодитися грою музикантів, а музиканти змогли показати увесь свій хист, нам потрібна техніка. 100 000 гривень для техніки ми хотіли б зібрати спільними зусиллями - нам дуже важлива ця підтримка і вона буде фундаментом для інших важливих покращень.

Фестиваль в Кременці запланований на 18-19 липня. Так, ми плануємо на цей час повний вихід з карантину та вільне пересування, але розуміємо, що надзвичайно важливо турбуватись по здоров’я та безпеку, і ми зробимо усе, щоб забезпечити їх на фестивалі. 

Інструментальний фестиваль в оточенні Кременецьких гір буде дуже доречним в цей час. Ми обмежуємо кількість проданих квитків для запеспечення дистанції та комфортного розміщення гостей. А для тих, хто не зможе бути присутнім, ми готуємо і онлайн-формат, до якого долучаться і іноземні зірки. Вони будуть не тільки виступати, а також проводити майстер-класи для скрипалів. На сайті InStrum Fest ми постійно оголошуємо нові імена учасників.

Ми гарантуємо звіт по витратам для всіх донорів та доброчинців! Вдячні заздалегідь!

Подарунки

Підтримайте проект та оберіть подарунок

Подарyнки 13
 • Внесок від 50 грн

  Отримай особисту подяку та підтримку на пошту з новою електронною листівкою від наших друзів команди - Mental UA.

  1 доброчинець

  499 залишилось

 • Внесок від 100 грн

  Be InStrum - не тільки перебувати в чудовому місті та слухати музику. Це про особливий стан насолоди та задоволення життям. Отримай 10 наліпок Be InStrum, щоб нагадувати собі і друзям про такий стан.

  0 доброчинців

  500 залишилось

 • Внесок від 150 грн

  В Чернівцях 14 лютого ми створили свою першу авторську поштову марку, зображення символізує перехід зими до весни та розквіт міста. Бажаєте отримати такий ексклюзив?

  0 доброчинців

  100 залишилось

 • Внесок від 200 грн

  Поетична листівка на ваше ім'я з ілюстраціями від українських художників. Листівку вам підпише сам автор. Деякі поети представлять свою програму на фестивалі.

  0 доброчинців

  500 залишилось

 • Внесок від 250 грн

  На нашій сцені знайдеться місце для подяки не тільки для постійних партнерів. Ми віримо в “мистецтво маленьких кроків” та синергію. Ми впишемо ваше ім'я на банер головної сцени фестивалю.

  0 доброчинців

  300 залишилось

 • Внесок від 350 грн

  Екскурсія в Кременецькому ботсаду в дні фестивалю (2 квитка). А ви знали, цей ботсад існує ще з 1806 року? А його рослини перевезені до Києва і дали початок ботсаду ім.Фоміна. Багато чого почалось тут

  0 доброчинців

  200 залишилось

 • Внесок від 500 грн

  Унікальна чашка з прозорого скла з ручним розписом з символікою InStrum Fest і вашим іменем. Можливо отримати на фестивалі або поштою. (Фото не відповідає, роботи будуть індивідуальні).

  0 доброчинців

  150 залишилось

 • Внесок від 800 грн

  Запрошення на закриту Pre-party фестивалю 17 липня в Кременці. Несподівані знайомства, жива музика, можливість відчути дух фестивалю і поспілкуватися із його організаторами.

  0 доброчинців

  20 залишилось

 • Внесок від 1500 грн

  Digital art у фентезійному стилі від молодих художників у форматі jpeg (тематика реалізації музика та Кременець). Для створення арту потрібне ваше фото. Відчуйте себе казковим героєм!

  0 доброчинців

  70 залишилось

 • Внесок від 2000 грн

  Фотосесія (40 хвилин) на Замковій горі або на Дівочих скелях в Кременці в дати проведення фестивалю. Можливо для однієї людини або пари.

  0 доброчинців

  30 залишилось

 • Внесок від 5000 грн

  Сніданок з засновницею InStrum Тетяною Вороновою. Цікаво поділитись ідеями та почути більше про загадки українських подорожей та маловідомих місць? Міста: Київ, Дніпро, Львів, ІФ, Кременець, Вінниця.

  0 доброчинців

  5 залишилось

 • Внесок від 30000 грн

  Окремий камерний концерт для вашої компанії на InStrum Fest Kremenets (до 20 людей). Виконавців та локацію вибирають організатори.

  0 доброчинців

  3 залишилось

 • Внесок від 50000 грн

  Пропонуємо вам роль в відеокліпі з учасником фестивалю. Вибір музикантів та сценарію за нами, але готові прислухатись до побажань. Буде цікаво! Приклад: https://www.youtube.com/watch?v=siguV_XPtQ4

  0 доброчинців

  2 залишилось

Спільнокошт

Внески доброчинців у втілення проекту

Loading...

Команда

comments powered by Disqus

ЦІКАВО ТАКОЖ

17 проектів зараз чекають твоєї підтримки

 • EdCamp діє!

  Час незворотних змін в освіті – саме зараз. Підтримайте 20-тисячну спільноту відповідального вчительства, яка змінює школу для ваших дітей.

  Олександр
  Елькін
  • 5770
  • 1513
   днів
  • 0
   грн
 • Гуртожиток в Ірпіні на 80 осіб

  Відбудуємо Україну разом - крок за кроком: це наш четвертий проєкт! Реконструкція гуртожитку на 80 людей в Ірпіні та створення сучасного простору для щасливих українських сімей.

  Yuliia
  Kuznetsova
  • 47
  • 181
   днів
  • 0
   грн