1 %
 • 1 550зібрано (з 94 450 грн)

Головне

Інтерактивна книга з елементами тіньового театру тіней. Продукт складається з книги у вигляді гармошки, сторінки якої - це вирізані трафаретом ілюстрації історії казки

Історія

Хто ми такі

Засновники стартапу - Скрипка Л.А. та Уманська О. С., які більше 10 років тому спів заснували театральний тіньовий коллектив, та першими в Україні почали просувати такий жанр як театр тіней. За роки творчості, колектив мав можливість виступи на великих сценах та телевізійних шоу. Зокрема “Україна має талант (3 сезон)” , “Mam Talent”, Польша, “Das Supertalent”, та інших. Колективу неодразово довіряли відкривати церемонії на великих міжнародних сценах, зокрема “Одеського міжнародного кінофестивалю”, “Вибір року”, чемпіонату Європи по МУАЙ ТАЙ (Польша), міжнародному форуму миру при ООН “GLOBAL CITIZEN FORUM” в Монако, церемонія RWANGA AWARDS Курдистан та інших.


Географія виступів налічує декілька десятків країн на різних куточків континенту. Входили до різних проектів, зокрема до проекту «ТВОЯ КРАЇНА» телеканалу 1+1, мета якого показати людей які створюють щось неймовірне та досягли великого успіху в своїй сфері. Були переможцями різних прєктів, серед яких конкурс соціальної анімації “Анти СНІД” Олени Пінчук .

Роботи колективу налічують мільйони переглядів в мережі Youtube, а колективу довіряють створення робот для зірок, таких як Олег Винник та міжнародних інституцій. За останній рік до пандемії було успішно проведено та організовано міжнародний тур “Amazing shadow preformed by Shadow theatre delight” містами Німеччини, де було надано більше 75 ти концертів.


Творчий досвід команди налічує більше 10 років створення вистав, написання сценаріїв та проєктів за участю тіньового жанру. Зокрема такі вистави як “Save the earth”, “Аладін”, “Love story” мають мільйонні перегляди на платформі Youtube та отримали чудові відгуки від глядачів під час гастрольних турів театру. За результатами діяльності колектив входить до ТОП 10 колективів в світі, які займаються жанром театр тіней і результатом підтвердження цього є десятки запрошень до телевізійних шоу в різних куточках світу.

Трохи більше власне проєкт

Продукція театру тіней “Delight” є цікавою пропозицією  для споживачів, оскільки пропонуються товари, які підвищують творчому розвитку дитини та формують цікаве проведення дозвілля батьків разом з дитиною.


На перших етапах проєкту продукт розробляється у вигляді розгорнутої книги у вигляді гармошки, сторінки якої - це вирізані трафаретно ілюстрації з історії казок, а обкладинка - оформлена дерев'яна дощечка.


Підсвічуючи ліхтариком, наприклад в телефоні, сторінки книги створюють тіньову історію на стінах, стелях  квартири або дому. Тінь від вирізаного трафарету відображає тіньову історію казки, за допомогою якою разом з дитиною можна гратися, поринаючи в сюжет.


Продукт складається з декількох частин, це сама книга, підставка для телефону, аудіовізуальний твір, в якому диктор під музикальний супровід зачитує історію казки або брошура з текстовою версією історії казки. В ході розвитку проєкту планується доповнити до книги вирізані персонажі та елементи казки (окремими деталями від сторінок книги). За допомогою окремих трафаретів можна зробити історію динамічною і насиченою, що дає інтерактивності в ході проведення часу з дитиною.  Наприклад: переміщаючи перед світлом вирізані дерева та карета з казки “Попелюшка”  надасть динаміки казки.


Більше інформації про нас та наш продукт Ви можете знайти на нашому офіційному вебсайті: https://shadowdelight.org/

Скільки ж це коштуватиме?

Головна ціль з використання коштів - це забезпечення сталості виробництва та вихід на ринок України і Європейських країн. Процес виготовлення продукції складається з декількох етапах - це створення інтелектуальної частини продукту та фізичного створення самої продукції. Творча частини з виготовлення продукції виконується разовао для кожної казки, яка в подальшому доопрацьовується за допомогою відгуків та тестування на фокус группі.

Залучені кошти підуть на:

 • створення дизайну макетів для нових казок
 • придбання сировини для виготовлення нових екземплярів книг
 • створення аудіовізуального твору для казки (музичне оформлення та послуги диктора)
 • комісія спільнокошту
 • залучення обладнання для виготовлення книги

Ми плануємо створити повноцінну колекцію казок в тіні і саме для цього нам необхідна ваша допомога. У Вас є унікальна можливість підтримати нас і приєднається до чарівного світу театру тіней. Завдяки вашій допомозі ми зможемо реалізувати наші наступні кроки у створення повноцінного продукту.

Подарунки

Підтримайте проект та оберіть подарунок

Подарунків 5
 • Внесок від 100 грн

  Ви отримаєте проміння добра від організаторів, плюсик в карму та публічну подяку на нашій сторінці в Facebook, інстаграм

  1 доброчинець

  998 залишилось

 • Внесок від 350 грн

  Блок наклейок зі стікерами від театру тіней Делайт

  1 доброчинець

  39 залишилось

 • Внесок від 550 грн

  Еко Сумка зі стилізованою ілюстрацією від театру тіней

  1 доброчинець

  24 залишилось

 • Внесок від 1100 грн

  Футболка зі стильною ілюстрацією від театру тіней

  0 доброчинців

  10 залишилось

 • Внесок від 3000 грн

  Книга на вибір з іменною обкладинкою і подякою від колектива Театр тіней “Делайт”

  0 доброчинців

  15 залишилось

Спільнокошт

Внески доброчинців у втілення проекту

Loading...

Команда

comments powered by Disqus

ЦІКАВО ТАКОЖ

43 проекти зараз чекають твоєї підтримки

 • І-X.LIVE

  Підтримка інтернет-радіо І-X.LIVE (Інша Хвиля), мета якого поширення українського андеґраунду в Україні та за кордоном

  I-X
  LIVE
  • 18
  • 181
   днів
  • 0
   грн
 • Врятувати життя - може кожен: 2021 (Раунд 2)

  Навчити дітей України основам першої домедичної допомоги! Екстрена домедична допомога - можлива лише при теорії та практиці, а саме цього ми й навчаємо!

  Таир
  Уа
  • 17
  • 80
   днів
  • 0
   грн