100 %
 • 80 005зібрано (з 80 000 грн)
 • Завершено
Збір коштів завершено

Головне

Кам'янець-Подільський шкільний дитячий фестиваль - це культурно-мистецький проект для розвитку дітей з гумористичним напрямом, в якому можуть приймати участь дитячі команди міста, області, України

Блоги

Відомості про здійснення проекту

Історія

Вітаємо тебе наш дорогий доброчинцю!

З натхненням прагнемо розказати тобі про наш проєкт, про нашу Велику Ідею. Але спершу кілька слів про нас. Ми ГО"Центр розвитку"Зоряний Дім" вже понад три роки займаємось тим, що створюємо для дітей творче дозвілля. Натхнені ідеями гуманної педагогіки ми створили простір розвитку "StarHouse" в якому на цей час діє 15 студій творчого напрямку для дітей та підлітків, провели сотні майстеркласів та десятки тематичних вечірок. Ми повністю переконані в тому що творчість є невід'ємною частиною гармонійної особистості. Ось так пройшов концерт для батьків в жовтні 2019-го у нашому просторі:


Одною з таких студій стала Корпорація Юних Гумористів — Дитяча команда “StarHouse” (6-14 років) створена у 2018 році. Дитячий талант та харизма не могли пройти непомітно і як результат команда зайняла 1 місце в 2019 році в фестивалі “Кам'янець-Подільська Ліга Гумору”, стала віце-чемпіоном у 2020 році на фестивалі “Вінницька регіональна Ліга Сміху".
Неповторні емоції дітей викликають зацікавлення однолітків які в умовах однієї студії ми не в змозі задовольнити:-(

І тоді з'явилась Ідея! Чому б не залучити всіх охочих дітей у форматі річного фестивалю! Почали ділитись ідеєю і відразу почала формуватись команда однодумців. Поділились задумом з дітьми і відразу набрали 10 команд із різних шкіл міста. Для кожної команди маємо свого персонального наставника із досвідом гумористичних виступів, маємо в команді аранжувальника, художника, композитора, майстра вокалу та постановку запальних танців - і це все різні люди:-) Задум є грандіозним, бо запланований на весь 2021-й рік. Проєкт побудовано таким чином що відбудеться чотири великі виступи: два навесні та два восени. Між виступами командам будуть проводитися такі практичні заняття: виготовлення костюмів та декорацій, сценічна мова, акторська майстерність, написання сценаріїв, розвиток креативного та творчого мислення, історія гумору, навички роботи з апаратурою (екрани, колонки, освітлення, мікрофони і тд), хореографічна студія, вокальна студія і звичайно командний веселий відпочинок!

Мета цього проєкту — комплексна можливість, не залежно від статку родини, отримати широкий набір навичок з різних сфер. Креативність, комунікація та співпраця як мотто цього проєкту.

Реалізація такого маштабного проєкту безумовно коштовна. Зі своєї сторони шукаємо і навіть маємо вступні згоди спонсорів для формування нагород для учасників. Також більшість фахівців допомагає на волонтерських засадах.

Для чого нам потрібна поміч доброчинців:

 • Передусім на оренду приміщень для проведення деяких занять і великих виступів.
 • Потрібно покриття витрат на оренду аудіо- відео- апаратури та освітлення.
 • Закуплення матеріалів на пошиття костюмів та виготовлення декорацій.
 • Плануємо залучити фахівців по фото-відео зйомці і монтажу.
 • Планується організація онлайн-трансляцій.
 • Виготовлення промоматеріалів та інформаційна підтримка.

При осягненні мети на Спільнокошті ми маємо великі шанси отримати дофінансування від Українського Культурного Фонду. Це дасть нам змогу реалізувати проект справді масштабно. Мріємо про літні табори для учасників. 

Твоя підтримка важлива не залежно від суми. Посмішка дітей неоціненна! Дякуємо!

Партнер проекту

 • Український культурний фонд

  Програма “Діти культури” поєднує краудфандингову платформу “Спільнокошт” ГО Гараж Генг та експертизу УКФ, щоб разом з культурними діячами, митцями та креативними підприємцями створити культурні можливості для дітей. https://ucf.in.ua

Подарунки

Підтримайте проект та оберіть подарунок

Подарунків 6
 • Внесок від 75 грн

  Персональна креативна відеоподяка від участників проекту. Відео буде надіслано персонально та опубліковано за згодою доброчинця у соцмережах проекту.

  1 доброчинець

  99 залишилось

 • Внесок від 150 грн

  Зроблені вручну участниками проєкту брелоки та книжкові закладки. Буде створено декілька варіантів на вибір. Партнер: простір розвитку "StarHouse"

  1 доброчинець

  99 залишилось

 • Внесок від 250 грн

  Ручної роботи іграшки зроблені участниками проекту. Буде створено декілька варіантів на вибір. Партнер: простір розвитку "StarHouse"

  0 доброчинців

  50 залишилось

 • Внесок від 500 грн

  Ручної роботи дизайнерськи іграшки зроблені майстрами-партнерами проекту. Буде створено декілька варіантів на вибір. Партнер: простір розвитку "StarHouse"

  0 доброчинців

  25 залишилось

 • Внесок від 1000 грн

  Вечірка у просторі розвитку "StarHouse" з кураторами проекту та пакет вдячності із секретними подарунками. Партнер: простір розвитку "StarHouse"

  0 доброчинців

  10 залишилось

 • Внесок від 5000 грн

  Вечеря в Садибі Сімї Онищуків та секретний пакет подарунків від проекту.

  0 доброчинців

  5 залишилось

Спільнокошт

Внески доброчинців у втілення проекту

Loading...

Команда

comments powered by Disqus

ЦІКАВО ТАКОЖ

35 проектів зараз чекають твоєї підтримки

 • Plastic Fantastic

  “Plastic Fantastic” – це бренд, що об'єднує екоактивістів, дизайнерів, архітекторів і підприємців. Ми працюємо над ініціативами у сфері сортування і ресайклінгу та популяризуємо свідоме споживання.

  Еко
  Місто
  • 182
  • 45
   днів
  • 0
   грн
 • Наволонтерили. Серія подкастів про волонтерство "зсередини"

  Наволонтерили – це серія подкастів на гострі актуальні теми навколо волонтерських рухів, майданчик для комунікації та спроба розвінчати стереотипи, що склались у суспільстві навколо теми волонтерства

  Олексій
  Лавриненко
  • 209
  • 100
   днів
  • 0
   грн