5 %
 • 8 245зібрано (з 150 000 грн)

Головне

Казка «Глюкоза та Інсулін у казковій країні Гармонія» — розважальна історія, написана з метою навчання дітей з діабетом 1 типу багато років тому професійним ендокринологом і психологом.

Історія

Хто ми?

Ми — команда «СахарОК», що створює видання для людей з цукровим діабетом. Ми — енергійні, молоді люди, які працюють над створенням проєктів, що покликані навчати, надихати, та навіть розважати людей з діабетом та їх родини. Наші проєкти: сайт сахарок.com, розважально-навчальний фестиваль для людей з діабетом DiabetFest, посібники для лікарів з ведення пацієнтів з ЦД, рекомендації для пацієнтів, SaharokSchool — наші бажання, плани та цілі цим не обмежуються. 


Мета нашого проєкту на платформі «Спільнокошт»

​Метою саме цього проєкту є видавництво казки «Глюкоза та Інсулін у країні Гармонія» для дітей з діабетом 1 типу, яка носитиме навчальний, та водночас розважальний характер. Твір написаний ендокринологом та психологом багато років тому, та й сьогодні ця тема є актуальною, розповсюдженою та часом навіть болючою.

Варто зауважити, що казка є по-справжньому унікальною: подібних книжок на пострадянському просторі не існує.

Книгу відредаговано відповідно до сучасних реалій та стандартів за активного сприяння відомого та кваліфікованого ендокринолога України — професора Власенко Марини Володимирівни.

Користь та якість — головні критерії нашої діяльності 

Наша команда прагне створити насправді якісний продукт: тверда палітурка, професійні ілюстрації, великий тираж. Все для того, щоб КОЖНА дитина з діабетом в Україні (в тому числі й ті, в кого ЦД щойно виявлено) отримала яскравий примірник книги, який дозволить не тільки з шаленою цікавістю гортати різнобарвні сторінки, а й здобути необхідні, життєво важливі знання, які спростять та покращать якість малюка.

Це перспективний, довготривалий та надважливий проєкт, тож ми будемо безмежно вдячні кожному за поширення цього проєкту та бажання долучитись до видання цієї книги. Ви можете стати частиною важливої події!

Дякуємо! За нашими розрахунками для видання книги потрібного та бажаного рівня та якості, накладом 3000 примірників, становитиме 150 000 гривень.

Книги поширюватимуться серед дітей дитячих діабет-спільнот, в школах діабету (чинних та ефективних), та безпосередньо розповсюджуватимуться з нашої редакції — відправлятимемо видання за запитом батьків. Звичайно, ми також будемо дарувати книги дітям на наших діа-зустрічах в Україні — DiabetFest (diabetfest.com).Подарунки

Підтримайте проект та оберіть подарунок

Подарунків 6
 • Внесок від 100 грн

  Вдячість редакції «СахарОК» та персональне привітання для дитини (за бажанням, у книзі).

  0 доброчинців

 • Внесок від 150 грн

  Щира вдячність за сприяння проєкту та фотоколаж помічників видання книги з подальшою публікацією у журналі «СахарОК» та демонстрацією фотоколажу на презентації книги.

  0 доброчинців

 • Внесок від 200 грн

  Щира вдячність команди «СахарОК» + чек-лист для якісного самоконтролю діабету + листівка з особистим привітанням команди.

  1 доброчинець

  49 залишилось

 • Внесок від 500 грн

  Квиток на найближчу дату (по завершенню проєкта) DiabetFest

  0 доброчинців

  50 залишилось

 • Внесок від 1200 грн

  Сімейний квиток на найближчу дату (по завершенню проєкта) DiabetFest (батьки+дитина)

  0 доброчинців

  20 залишилось

 • Внесок від 2000 грн

  Бокс-сюрприз від «СахарОК» з корисними діа-продуктами.

  0 доброчинців

  15 залишилось

Спільнокошт

Внески доброчинців у втілення проекту

Loading...

Команда

Блоги

Відомості про здійснення проекту

comments powered by Disqus

ЦІКАВО ТАКОЖ

31 проект зараз чекає твоєї підтримки

 • Читацький щоденник для підлітків «Ч(ц)итати вголос»

  «Ч(ц)итати вголос» - це перший підлітковий читацький щоденник для розвитку аналітичного читання та підвищення інтересу дітей до книг.

  Юлія
  Бондаренко
  • 48
  • 90
   днів
  • 0
   грн
 • Next Step Ukraine марафон підтримки

  Надати медичну допомогу та якісний рівень життя військовослужбовцям України та членам їх сімей, а також людей, які постраждали та постраждали від конфлікту в АТО/ООС

  Next
  Step
  • 25
  • 184
   днів
  • 0
   грн