136 %
 • 102 001зібрано (з 75 000 грн)
 • Завершено
Збір коштів завершено

Головне

Єдиний в Україні турнір з бадмінтону рівня International Challenge, що входить до Badminton Europe Elite Circuit, в якому беруть участь бадмінтоністи з усього світу

Блоги

Відомості про здійснення проекту

Історія

Наша історія

Ідея проведення турніру народилася в Пекіні під час проведення Олімпійських Ігор 2008 року. Адже у Китаї бадмінтон - найулюбленіша і найпопулярніша спортивна гра, і загострення пристрастей під час змагань неабияк зачепило харківську делегацію. Після повернення додому було вирішено створити свято бадмінтону в Україні.

У 2009 році відбувся перший турнір, в якому взяли участь представники 12 країн, а українці перемогли у трьох категоріях з п'яти.

Поступово Kharkiv International став традиційною і очікуваною подією для Харкова і для світової бадмінтонної спільноти. З 2009 по 2015 роки у змаганнях взяли участь спортсмени з 43 країн світу, в тому числі з таких бадмінтонних країн, як Данія, Індія, Індонезія, Сингапур, Японія.

Переможцями в різних категоріях ставали бадмінтоністи України (10 разів), Росії (4), Німеччини (3), Данії (3), Польщі (3), Франції (3), Болгарії (2), Таїланду (2), Швеції (2), Шотландії (2), Індонезії (1) і Сингапуру (1).


Чому саме бадмінтон

Заняття бадмінтоном мають різнобічний вплив на організм: вони розвивають силу, витривалість, координацію рухів, покращують рухливість суглобів, з одного боку, і формують швидке мислення та покращують здібності за долі секунди знаходити правильні рішення – з іншого боку. Бадмінтон, навіть, використовують у центрі підготовки космонавтів як безпечний, гармонійний і такий, що «дає значне навантаження», за словами Гагаріна, - вид спорту.

Бадмінтон сприяє покращенню зору і є профілактикою короткозорості. Бадмінтон є ідеальним видом спорту, в якому гармонічно поєднується слідкування за об’єктом, що рухається (тренування акомодації), повертання голови та тулуба (підсилення гемодинаміки) та глибоке дихання (оксигенація крові). 

У бадмінтон можна грати на різних рівнях, маючи різний рівень фізичної підготовки. Хоча бадмінтон як спортивна гра вважається одним з найбільш складних видів, що потребує серйозної фізичного підготовки, сили, витривалості і нетрадиційного мислення.

Бадмінтон є хорошим засобом зниження стресу, що вкрай необхідно сучасним дорослим і дітям, які відчувають тиск з боку суспільства, школи, батьків.

Бадмінтон – відносно дешевий від спорту, він не потребує дорогого і складного обладнання, тому може отримати популярність у широких масах.

Чому важливий турнір

Проведення турніру в Харкові дає можливість юним українським бадмінтоністам надбати досвіду змагань з сильнішими спортсменами планети та заробити бали світового рейтингу.

Юні глядачі мають нагоду відчути драйв бадмінтону і побачити філігранну техніку у виконанні майстрів, щоб потім відірватися від різноманітних гаджетів, зайнятися спортом і вести здоровий спосіб життя.

Турнір - свято бадмінтону для ветеранів і аматорів з усієї України, які можуть отримати задоволення від гри спортсменів високого класу.  

А для професійних українських спортсменів турнір - це можливість показати свою майстерність і порадувати своїх прихильників перемогами над іменитими суперниками у рідних стінах.


Люди з обмеженими можливостями можуть виступити у ролі лінійних суддів, що дає їм змогу вийти за межи повсякденного життя і відчути себе частиною бадмінтонного свята.


У 2016 році турнір не проводився з фінансових причин, сподіваємося завдяки спільним зусиллям в цьому році відновити добру традицію.

Для чого потрібна Ваша підтримка

Проживання і харчування суддів

Проживання спортсменів

Трансфер спортсменів і суддів аеропорт - готель - аеропорт, готель - спортивний палац - готель

Форма для волонтерів і лінійних суддів, їх харчування і заохочення

Соціальна вечірка

Призовий фонд

Проект підтримує Харківська міська рада, яка оплачує оренду спортивного палацу, виготовлення реклами, телевізійну трансляцію.

Компанія FZ Forza надає волани для проведення змагань.

Зробіть свій внесок - поверніть свято бадмінтону в Україну!

Подарунки

Підтримайте проект та оберіть подарунок

Подарунків 7
 • Внесок від 100 грн

  Брелок із логотипом турніру

  9 доброчинців

  41 залишилось

 • Внесок від 300 грн

  Півтори години гри на кортах Палацу Спорту "Локомотив" 9 вересня 2017 р. між чвертьфінальними і півфінальними матчами

  15 доброчинців

  1 залишилось

 • Внесок від 500 грн

  Ракетка для гри в бадмінтон Winex з рекламою української національної збірної з бадмінтону

  7 доброчинців

  13 залишилось

 • Внесок від 800 грн

  Футболка з надписом Kharkov International

  2 доброчинці

  18 залишилось

 • Внесок від 1000 грн

  Гра з майстром спорту з бадмінтону

  1 доброчинець

  9 залишилось

 • Внесок від 1500 грн

  Участь у вечірці VIP-Клубу 'Badminton X.O'

  3 доброчинці

  7 залишилось

 • Внесок від 5000 грн

  Ракетка Babolat N-Gold

  1 доброчинець

  4 залишилось

Спільнокошт

Внески доброчинців у втілення проекту

Loading...

Команда

comments powered by Disqus

ЦІКАВО ТАКОЖ

15 проектів зараз чекають твоєї підтримки

 • Платформа «Острів» на Солом'янці

  Інституційний спільнокошт для нас - це можливість більше ділитися тим, що ми закумулювали на платформі, розвиватися та розширювати спільноту. Ми запустимо резиденції, стажування, тематичні події

  Платформа
  Острів
  • 124
  • 181
   днів
  • 0
   грн
 • Мистецькі резиденції для бійців

  "Мистецькі резиденції для бійців" - створення можливості для учасників війни на Донбасі відкрити в собі можливості самореалізації через одне з чотирьох мистецтв: театр, література, кіно, живопис.

  Яна
  Сингаєвська
  • 78
  • 70
   днів
  • 0
   грн