1 %
 • 2 600зібрано (з 150 000 грн)
 • Завершено
На жаль проект не зміг зібрати необхідну суму коштів

Головне

П'ятий мультикомпонентний кінофестиваль Kharkiv MeetDocs Eastern Ukrainian Film Festival

Історія


    Хочете дивитися українське кіно, голосувати за нього та самі обирати переможця?
Та ще й при цьому стати одним/одною з тих, хто робить українське кіно конкурентоспроможнім, а кіномитців заслужено оплачуваємими?

Долучайтесь до першої краудфандінгової кампанії єдиної кіноподії Сходу України - міжнародного кінофестивалю Kharkiv MeetDocs EUFF! На вас чекає не тільки безліч якісного кіно та подій кіноіндустрії, але й чудові подарунки за ваші щирі донейти! Що відбувається на Kharkiv MeetDocs Eastern Ukrainian Film Festival?

1. Національний конкурс повнометражних фільмів, знятих в Україні або у копродукції. Ми проводимо конкурс вже другий рік поспіль, а членами журі є міжнародні експерти! 

2. Міжнародний конкурс фільмів, знятих про Україну. Найкращий фільм обиратимуть глядачі, шляхом голосування на офіційному сайті http://meetdocsfestival.com/. 

3. Конкурс незалежного українського короткометражного кіно «Бардак».


А куди на фестивалі сходити офлайн? 

Офлайн відбудуться покази кращих документальних фільмів останніх років, церемонії відкриття та нагородження, воркшоп від європейських фахівців. 

Також офлайн відбудеться пітчинг – відкритий конкурс, де автори представлять свої кінопроєкти, і кращі з них отримають призи. 


Для чого ми збираємо кошти?

Ми збираємо гроші, аби придбати подарунки для переможців конкурсів і пітчингу, підтримати їх і заохотити їх і далі знімати якісне українське кіно. Ми придбаємо для кінематографістів, що перемогли у наших конкурсних програмах, якісну техніку, яка допоможе їм і далі знімати нові фільми та сприятиме розвитку їхньої творчості. Тож, кожен із вас може зробити внесок у просування українського кіно!

Долучайтесь, ми можемо розвивати українську культуру разом!Ми прагнемо зібрати 150 тисяч гривень, аби придбати техніку, яку подаруємо переможцям Національного конкурсу, Міжнародного конкурсу, конкурсу короткого метру та переможцям пітчингу. 

Ми придбаємо для переможців техніку за їх запитом, це допоможе їм в подальшій творчості! 

Переможці Міжнародного і Національного конкурсів отримають техніку на сумму по 50 тисяч гривень кожен. 

Переможці пітчингу і конкурсу короткометражних фільмів отримають техніку на сумму по 25 тисяч гривень. 

Якщо ми зберемо більше, ніж 150 тисяч гривень, ми зможемо купити більш цінні призи.

Якщо ми зберемо потрібні кошти, отримаємо й фінансову підтримку від фонду «Відродження». Ці гроші будуть витрачені на оренду обладнання для кінопоказів у Театрально-концертному центрі (колишня мала зала Харківської опери), який стане фестивальним центром, друк постерів та афіш, друк та розміщення наружної реклами, таргетовану рекламу у соцмережах, розміщення публікацій у ЗМІ, створення фотозони на церемонії відкриття та нагородження. 

Партнер проекту

 • Міжнародний Фонд "Відродження"

  Міжнародний фонд «Відродження» (МФВ) заснований видатним філантропом Джорджем Соросом у 1990 році. МФВ - одна з найбільших благодійних фундацій в Україні, національний фонд, що входить до глобальної мережі Фундацій відкритого суспільства (Open Society Foundations). Місія МФВ - сприяти розвитку відкритого суспільства в Україні на основі демократичних цінностей через підтримку значимих громадських ініціатив.

Подарунки

Підтримайте проект та оберіть подарунок

Подарyнки 6
 • Внесок від 199 грн

  За донейт до 200 грн ми надішлемо вам всі лінки до наших закритих онлайн воркшопів.

  0 доброчинців

  1000 залишилось

 • Внесок від 200 грн

  За донейт від 200 до 400 грн ми подаруємо вам нашу фірмову маску + надішлемо вам всі лінки до наших закритих онлайн воркшопів! Доставка Новою Поштою за рахунок відправника.

  1 доброчинець

  9 залишилось

 • Внесок від 400 грн

  За донейт від 400 грн до 700 грн ми подаруємо вам нашу сумку, маску та надішлемо вам всі лінки до наших закритих онлайн воркшопів! Доставка Новою Поштою за рахунок відправника.

  0 доброчинців

  5 залишилось

 • Внесок від 700 грн

  За донейт від 700 до 1000 грн ми подаруємо вам нашу сумку, маску, фірмову футболку та надішлемо вам всі лінки до наших закритих онлайн воркшопів! Доставка Новою Поштою за рахунок відправника.

  1 доброчинець

  4 залишилось

 • Внесок від 1000 грн

  За донейт від 1000 грн ми подаруємо вам запрошення на урочисту церемонію відкриття фестивалю та подаруємо вам нашу сумку, маску, фірмову футболку! Доставка Новою Поштою за рахунок відправника.

  0 доброчинців

  5 залишилось

 • Внесок від 2000 грн

  За донейт від 2000 грн ми подаруємо вам фестивальний абонемент, з яким ви зможете відвідати всі подіїї фестивалю та подаруємо вам нашу сумку, маску, фірмову футболку! Доставка НП за наш рахунок.

  0 доброчинців

  5 залишилось

Спільнокошт

Внески доброчинців у втілення проекту

Loading...

Команда

comments powered by Disqus

ЦІКАВО ТАКОЖ

19 проектів зараз чекають твоєї підтримки