108 %
 • 151 892зібрано (з 140 000 грн)
 • Завершено
Збір коштів завершено

Головне

Найстаріший український сайт присвячений рок-музиці. Тисячі статей, сотні інтерв'ю та рецензій, рок-енциклопедія, афіша і багато іншого. Для виходу за межі, нам потрібне перезавантаження.

Блоги

Відомості про здійснення проекту

Історія

Привіт, друзяки!

Вже чотирнадцятий рік поспіль портал «Київський Рок-клуб» (ROCK.KIEV.UA) існує як незалежна неупереджена платформа, що розміщує та зберігає інформацію про українську рок-музику. Тисячі статей, сотні інтерв’ю, рецензій, фотозвітів... А скільки музикантів знайшли один одного, скільки інструментів змінило своїх власників — того не перелічити.

Коли ми починали, соцмереж на кшталт FaceBook або Вконтакті ще не існувало. Комп’ютери були в декілька разів повільніші за сучасні телефони. А всі сайти,  присвячені рок-музиці були чорні, як та ніч. Вже тоді «Київський Рок-клуб» зі своєю біло-червоною гаммою ламав стереотипи. Зараз це звучить дивно, але на початку нульових існувало не так багато некомерційних сайтів з динамічним мультимедійним контентом. Наш портал знаходився на окремому сервері з диском аж 1ГБт, тож він міг собі дозволити таку розкіш, як зберігання музики. Відповідно, ми надавали можливість усім, хто того бажав, оприлюднювати не лише текстову інформацію про свій гурт та його фотографії, але й власні записи у форматі MP3. MySpace та SoundCloud, до речі, з’явилися через декілька років після появи ROCK.KIEV.UA.

З того часу і «двигун», і дизайн нашого сайту майже не змінювалися. Вони лише  обростали новими «примочками» та допоміжними «милицями». Зараз вся та конструкція нагадує саморобний «Боїнг» у неспинному польоті, в якому не хочеться нічого чіпати, аби раптово не гепнутися на землю. А про вимушену «посадку» задля глобального вдосконалення наразі навіть не йде мова. Така «посадка» вимагає додаткових інвестицій, — фінансових та часових — яких в нас просто немає.


Саме це і є причиною того, що ви читаєте цей текст тут.

Ми всім серцем любимо наш олд-скул дизайн і не хочемо ганятись за модними «фоточками-плиточками». Та визнаємо: настав час змін. Перш за все, нам конче потрібні українізувати інтерфейс та мобільна версія. Є багато ідей, як зробити простішим та зручнішим те, що вже існує, як додати кардинально нові можливості.

Ми також хотіли б приділяти більше часу роботі над текстами. Редагувати на професійному рівні ті публікації, що їх отримуємо від молодих та не завжди досвідчених в галузі роботи з текстами гуртів. Залучати до співпраці нових цікавих журналістів. Забезпечити гідну фінансову винагороду за якісні ексклюзивні тексти.

140 тисяч гривень — не так вже й мало. Та, з іншого боку, це лише 140 гривень з людини, якщо поділити ту суму на тисячу людей. 140 гривень — це менше, ніж вартість одного білету на більшість рок-концертів. І на тому концерті одна людина зазвичай витрачає набагато більше грошей на чіпси та кухоль пива. А, вас, шановні читачі та дописувачі нашого порталу, набагато більше, ніж тисяча. Ми віримо в те, що ви — люди небайдужі до майбутнього рок-музики в своїй країні.

Саме така сума дозволить нам відкласти в сторону основну роботу і приділити ретельну увагу порталові, надати йому нове дихання. Звісно, ми плануємо вийти на рівень самозабезпечення. Та зараз ми потребуємо вашої допомоги. Здається, ми зробили чимало для того, щоб цю допомогу чесно заслужити.

На сьогодні «Київський Рок-Клуб» — це:

- Певно, один з найстаріших та найпатріотичніших вітчизняних музичних сайтів.

- Найбільш демократична інформаційна платформа для розміщення медійних публікацій, — новин, прес-релізів, інтерв’ю, концертних звітів і т. ін. — що є присвяченою українській рок-музиці.


- Найбільша база даних у мережі, що містить упорядковану інформацію про українські рок-гурти різного рівня майстерності та популярності: від початківців до справжніх «динозаврів» вітчизняної рок-сцени.

- Сотні конструктивних рецензій на свіжі музичні релізи українських рок-музикантів усіх вікових та професійних категорій.


- Медійна платформа, що регулярно публікує інтерв’ю як з новачками рок-сцени, так і з тими людьми, які фактично створили цю сцену в Україні. За тривалий період існування «Київського Рок-Клубу» на його сторінках були оприлюднені величезні інтерв’ю з видатним музичним продюсером Віталієм Климовим, автором та ведучим унікальної радіопрограми «Пора Року» Андрієм Куликовим, культовим одеським радіоведучим та співзасновником лейблу CardioWave Дмитром Вековим, саунд-продюсерами та аранжувальниками топ-класу Василем Ткачем, Євгеном Ступкою, Володимиром Бебешком, Сергієм «Фленжером» Кондрат'євим й Мілошем Єлічем.

- На наших сторінках з'являлися українські рок-ветерани Олег Лапоногов («Табула Раса»), Анатолій Вексклярський (Green Grey, Vexlarsky Orchestra), неперевершена Олена Войнаровська (Flёur) та багато інших. Ми не обходили увагою жодного перспективних новачків і пильно слідкували за їх еволюцією. Декілька разів наші журналісти інтерв’ювали гурти Fontaliza (перша команда, що «розігріла» «Океан Ельзи»), SINOPTIK (переможці міжнародного конкурсу The Global Battle of the Bands 2016). Харизматична протеже Святослава Вакарчука Христина Соловій також була нашою гостею.

- Ми пишемо про український рок. Та в якості приємних винятків у наших архівах можна відшукати київські інтерв’ю з Костянтином Кінчевим («Алиса») та Олексієм Горшеневим («Король и Шут»).

- ROCK.KIEV.UA — сайт, на якому ексклюзивно було оприлюднене єдине офіційне друковане інтерв’ю з лідером найпопулярнішого українського рок-гурту «Океан Ельзи» Святославом Вакарчуком із приводу виходу альбому «Без меж».

- І не забувайте про наш сайд-проект MHz.kiev.ua - музичну колекцію, де зібрано більше 7000 треків українських виконавців.

Let's ROCK together, друзі!

Перше, на що підуть зібрані кошти – модернізація сайту: 
- редизайн (осучаснити інтерфейс, українізація, мобільна версія)
- глобальна переробка програмної платформи
- внутрішня перебудова і оптимізація
- більше можливостей керувати/доповнювати/редагувати контент для користувачів

Суть оновлення можна описати так: більше, простіше, зручніше. 

Після старту оновленого сайту потрібен буде певний час на розкачку. Друга частина коштів піде на оплату роботи журналістів.

У нас амбіційні плани!

Ми бачимо розвиток порталу саме як клубу, а не суто як медійної платформи. Наша аудиторія - музиканти, слухачі та ті, хто обслуговує і перших і других. Всі вони пов’язані і зацікавлені один в одному, Рок.Київ має стати зв’язуючою ланкою між ними.

Слухач буде мати бонуси для відвідування концертів та інших акцій.

Магазини (студії, репбази тощо) які увійдуть до нашої банди, будуть рекламуватись та надавати знижку членам клубу.

Клуби та організатори концертів отримають зручний інструмент з пошуку гуртів, а музиканти з пошуку місця, де можна виступити.

Буде кілька рівнів, від яких буде залежати кількість бонусів:

«Нульовий» - звичайний відвідувач. Безкоштовно користується основними функціями сайту, власне, це весь функціонал який існує на даний момент. Втім, будуть бачити рекламу.

«Оберігач» - довічний статус, який можна отримати тільки тут і зараз. Бонуси на відвідування концертів та акцій партнерів. Відсутність реклами. Пріоритет при розміщенні оголошень.

«Меломан» - абонплата. Бонуси як і «Оберігач», але має знижки на більшу кількість концертів та акцій. Бонуси в магазинах партнерів.

«Музикант» - член клубу, абонплата. До усього вищезгаданого – бонуси на студіях, репбазах, магазинах та інших сервісах, які входять в нашу банду. Послуги журналіста, наприклад написати реліз. Допомога в просуванні групи, організації концертів.

Абонплата коливатиметься в залежності від кількості необхідних сервісів, але буде можливість розраховуватись не тільки гривнями, а і набираючи бонуси: участь в акціях, написання статей, інтерв’ю, заходи на сайт, взаємореклама тощо. Звичайно, кількість бонусів є приблизною і буде змінюватись.

Принцип простий - симбіоз: якщо ти входиш до нашої банди, ти користуєшся її бонусами, але в свою чергу робиш щось зі свого боку.

Більше і якісніше контент. Ми не розділяємо думки, що стаття має бути 200 символів! Новий альбом, кльовий концерт, інтерв’ю – це подія, яка заслуговує на більшу увагу. 

І це далеко не всі ідеї, об'єднавшись ми зможемо набагато більше.

Подарунки

Підтримайте проект та оберіть подарунок

Подарунків 14
 • Внесок від 30 грн

  Браслет від Пост.Скриптум

  0 доброчинців

  10 залишилось

 • Внесок від 50 грн

  Ексклюзивний статус на оновленому сайті - «Оберігач»

  14 доброчинців

  986 залишилось

 • Внесок від 100 грн

  Диск «Співаночки про любов» з іменним підписом від гурту Rock-H.

  1 доброчинець

  4 залишилось

 • Внесок від 100 грн

  Music carved eggs. Ручна робота.

  2 доброчинці

  3 залишилось

 • Внесок від 100 грн

  DVD концерт групи SUNRISE з автографами

  2 доброчинці

  3 залишилось

 • Внесок від 150 грн

  Лот от киевской НЕджаз-банды Ин Тим. Дискография на трех дисках.

  0 доброчинців

  1 залишилось

 • Внесок від 200 грн

  Music carved eggs. Ручна робота.

  0 доброчинців

  3 залишилось

 • Внесок від 300 грн

  Клубна карта на три місяці

  2 доброчинці

  198 залишилось

 • Внесок від 350 грн

  Футболка. Розмір S

  0 доброчинців

  5 залишилось

 • Внесок від 350 грн

  Футболка. Розмір L

  1 доброчинець

  2 залишилось

 • Внесок від 1000 грн

  Клубна карта на дванадцять місяців

  2 доброчинці

  98 залишилось

 • Внесок від 200 грн

  Трійка дисків від гурту Кам'яний Гість.

  1 доброчинець

  0 залишилось

 • Внесок від 300 грн

  Книжка «Україна In Rock»

  3 доброчинці

  0 залишилось

 • Внесок від 350 грн

  Футболка. Розмір M

  4 доброчинці

  0 залишилось

Спільнокошт

Внески доброчинців у втілення проекту

Loading...

Команда

comments powered by Disqus

ЦІКАВО ТАКОЖ

31 проект зараз чекає твоєї підтримки