52 %
 • 79 000зібрано (з 150 000 грн)

Головне

Команда клубу «Street power» шукає ресурси, які б забезпечили продовження у 2021 році діяльності, спрямованої на формування спільноти молодих активістів, лідерів, захисників прав уразливих підлітків

Історія

На сьогодні в Україні, зокрема в місті Києві, однією з найбільш уразливих груп щодо можливості інфікування соціально-небезпечними захворюваннями, ризикованої поведінки, споживання психоактивних речовин та скоєння правопорушень є підлітки та молодь віком від 14 до 24 років.

Пандемія Covid -19, економічна криза та обмеження доступу до навчання та працевлаштування, ще більше посилили вразливість молоді та все більше підлітків потребують нашої підтримки!

Ми будуємо систему надання допомоги вразливим підліткам у Києві з 2015 року. У 2016 році команда ВБО «Конвіктус Україна» створила молодіжний клуб «Street power» для уразливих підлітків. Вже більше 4 400 підлітків та 450 батьків/опікунів скористались нашою допомогою!


Про нас: Молодіжний клуб "Street power" - це безпечне місце, в якому підлітки можуть цікаво і змістовно провести дозвілля, а також отримати допомогу та консультацію спеціалістів  проєкту.


У Клубі підлітки можуть:

- взяти участь у цікавих інформаційно- освітніх заняттях та здобути нові знання з питань безпечної поведінки;

- отримати дружню підтримку соціального працівника чи консультацію психолога або медичного працівника;

- пройти безкоштовно тестування на соціально-небезпечні інфекції;

- набути навички здорового способу життя;

- стати лідерами та допомагати іншим;

- прийняти участі в профілактичних акціях по зафарбовуванню наркореклами;

- знайти нових друзів!


Якісною інтервенцією клубу є “Школа лідерства”, діяльність якої спрямована на формування та розвиток у підлітків лідерських, організаторських якостей, навичок роботи в команді, організації групової роботи, розвиток особистісного потенціалу підлітків, шляхом залучення їх до циклу занять школи.


Діяльність Клубу було визнано однією із 100 найкращих практик громадських організацій у м. Києві, а наша освітня програма «Школа лідерства» увійшла до «Каталогу кращих практик молодіжної роботи в Україні- 2020 року».


Важливість проєкту: Щодня молодіжний клуб «Street power» відвідують 15-30 дітей, які у випадку закриття Клубу, будуть проводити свій вільний час на вулиці чи в нездоровій атмосфері дому, наражаючись на насильство, втягнення у бродяжництво, алкоголізм, наркоманію. 

Ми прагнемо змінити  ризиковану поведінку підлітків та розвивати навички, спрямовані на формування культури збереження власного здоров'я, лідерські навички, а також залучати підлітків до волонтерства та корисних справ.


Наша команда: Керівниця клубу, за сумісництвом медичний консультант, працює з уразливими підлітками з 2007 року, також психолог та два соціальних працівника, мають досвід роботи з підлітками груп ризику більше 5 років, пройшли навчання за спеціальними програмами. 


Фахівці проєкту є розробниками тренінгів та експертами для спеціалістів ЦСССДМ, інспекторів ювенальної превенції, підрозділу шкільних офіцерів поліції (ШОП) Департаменту патрульної поліції м. Києва, психологів та соціальних працівників партнерських організацій з питань надання допомоги підліткам з ризикованою поведінкою.


Станом на сьогодні: З січня 2021 року жодної грантової підтримки Клуб немає! Фінансова підтримка діяльності Клубу з бюджету м. Києва складає лише 30% від необхідного бюджету, але цих коштів недостатньо для забезпечення роботи Клубу.

На даний час команда проєкту має безкоштовне приміщення, яке надали партнери проекту, а саме Київський міський центр соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді. Приміщення облаштовано усіма необхідними меблями та комп'ютерною технікою, яка необхідна для проведення навчання та організації дозвілля підлітків.


Куди підуть кошти: зібрані кошти будуть витрачені на організацію та проведення освітньо - профілактичних заходів для підлітків з ризикованою поведінкою; закупівлю санітарно- гігієнічних засобів для забезпечення протиепідеміологічних заходів в приміщенні; на харчування/ кава-паузи для клієнтів Клубу; на організацію дозвіллєвих заходів; адміністративні витрати 10% (комісія платіжної системи та розвиток веб-ресурсу Великої Ідеї).

Партнер проєкту: Міжнародний Фонд "Відродження" Міжнародний фонд «Відродження» (МФВ) заснований видатним філантропом Джорджем Соросом у 1990 році. МФВ - одна з найбільших благодійних фундацій в Україні, національний фонд, що входить до глобальної мережі Фундацій відкритого суспільства (Open Society Foundations). Місія МФВ - сприяти розвитку відкритого суспільства в Україні на основі демократичних цінностей через підтримку значимих громадських ініціатив.


Партнер проекту

 • Міжнародний Фонд "Відродження"

  Міжнародний фонд «Відродження» (МФВ) заснований видатним філантропом Джорджем Соросом у 1990 році. МФВ - одна з найбільших благодійних фундацій в Україні, національний фонд, що входить до глобальної мережі Фундацій відкритого суспільства (Open Society Foundations). Місія МФВ - сприяти розвитку відкритого суспільства в Україні на основі демократичних цінностей через підтримку значимих громадських ініціатив.

Подарунки

Підтримайте проект та оберіть подарунок

Подарунків 6
 • Внесок від 150 грн

  Брелок з лого Організації

  3 доброчинці

  27 залишилось

 • Внесок від 400 грн

  Брендована чашка, 350 мл

  3 доброчинці

  2 залишилось

 • Внесок від 600 грн

  Набір листівок зроблених підлітками власноруч під час занять з Рукоділля

  1 доброчинець

  9 залишилось

 • Внесок від 800 грн

  Малюнки підлітків молодіжного клубу "Street power" (на вибір, розмір 33Х26)

  1 доброчинець

  2 залишилось

 • Внесок від 1000 грн

  Консультація психолога проекту за Вашим запитом.

  0 доброчинців

  5 залишилось

 • Внесок від 2500 грн

  Кава з відомою людиною (на вибір): Олена Гребенюк - оперна співачка; Дмитро Оленич - композитор, співак; Георгій Нечаєв - актор театру і кіно, академічний співак.

  0 доброчинців

  1 залишилось

Спільнокошт

Внески доброчинців у втілення проекту

Loading...

Команда

comments powered by Disqus

ЦІКАВО ТАКОЖ

36 проектів зараз чекають твоєї підтримки

 • Споріднені

  Проєкт “Споріднені” має мету: об‘єднати українських митців та дітей, які проживають у інтернатних закладах та дитячих будинках сімейного типу задля розвитку їхніх талантів та створення спільних творів

  Діана
  Потоцька
  • 73
  • 99
   днів
  • 0
   грн
 • Garage Gang: співтворення в кубі

  Стратегія команди для зростання і розвитку через залучення бізнесу на платформі Велика Ідея, де внесок різних гравців додає до цілого.

  Iryna
  Solovey
  • 53
  • 180
   днів
  • 0
   грн