21 %
 • 21 345зібрано (з 104 000 грн)
 • Завершено
На жаль проект не зміг зібрати необхідну суму коштів

Головне

Ілюстрована пригодницька повість у стилі фентезі для дітей. Ця книга несе в собі важливу місію – навчити дружбі, силі духу, сміливості, відданості своїм принципам та збереженню родинних цінностей.

Блоги

Відомості про здійснення проекту

Блогів 9

Історія

ПРО КНИГУ

«Пригоди маленького Нуві: Незнаний світ» – це дитяча пригодницька книга, в якій розповідається про маленьке черепашеня, яке, залишивши затишний дім, поспішає на порятунок своїх підопічних, що потрапили у біду. У цих чудових пригодах він потрапить у новий світ, повний сюрпризів та перешкод, зустріне справжніх друзів.

Фантастичні створіння та рослини, неймовірні пейзажи відкриються уяві дитини. А яскраві ілюстрації допоможуть повністю поринути у цей казковий світ.

Дана історія буде цікава й для батьків, а також для всіх тих, хто хоче прочитати між рядками та прожити незліченні емоції.

Ось деякі фрагменти із книги:

АКТУАЛЬНО

Чому треба читати «живі» книги? За останній час паперові книги поступово уступають місце гаджетам. Але ось яка річь, сторінку гаджета не можна перегорнути, він не пахне новим папером. Та й взагалі, інформація засвоюється набагато легше з паперу ніж з екрану.

Серед великого різноманіття книжок саме пригодницької літератури у стилі фентезі для дітей середнього шкільного віку не так вже багато. І ще складніше знайти проілюстрований варіант. Саме тому важливо популяризувати українську літературу даного жанру.

Одного разу Альберта Ейнштейна запитали, як ми можемо зробити наших дітей розумнішими. Його відповідь була простою і мудрою: «Якщо ви хочете, щоб ваші діти були розумні, – сказав він, – читайте їм казки. Якщо ви хочете, щоб вони були ще розумнішими, читайте їм ще більше казок». Він розумів цінність читання і уяви.

Ця книга не така, як інші. Вона вирізняється своєю незвичайною багатомірністю художньої ідеї, глибиною та неординарністю сюжету, спрямованого розбудити уяву дитини, побачити те, що не знайдеш у реальному світі, відчути дух пригод. Вже з перших сторінок вона заволодіває увагою дитини, а завдяки ілюстраціям, текст сприймається значно яскравіше і з більшою мірою змушує співпереживати героям.

«Пригоди маленького Нуві» – це більш ніж історія про черепашеня. Це велика пригодницька повість, що розширює кругозір читача, сприяє виробленню та формуванню його ціннісних орієнтацій, естетичних та соціальних поглядів та світосприйняття. Тут пояснюється походження деяких явищ, реальне межує із фантастичним.

«Коли починаєш читати, важко зупинитись. У кожну мить цікаво, як розгорнуться події, де опиниться головний герой та які несподіванки з ним трапляться». – Такі слова звучать від читачів, яким книга вже потрапила до рук. А серед таких і діти, і дорослі.

Книга захоплює своїми реалістичними ілюстраціями. Вони насичені деталями та яскравими кольорами. З самого початку ми розуміли, що сучасних дітей не просто здивувати, так що перед нами стояла нелегка задача.

Отже, в першу чергу ми взялися за створення персонажів.

Оскар – творець усіх ескізів. З-під тонкого грифеля його олівця з'явилися на світ ці чудові ілюстрації.

Анна: «Процес настільки мене захопив, що частину ілюстрацій я намалювала сама».


Також нам допомагала молода команда художників, які внесли свої креативні ідеї та талант у створення ілюстрацій.

Ми вклали свої творчі сили, натхнення та фантастичні ідеї аби втілити їх у неймовірно цікаву та проникливу історію, яка зацікавить кожного, хто візьме у руки цю книгу.

Книга має 200 сторінок, надрукованих на крейдованому папері найвищої якості, у твердій палітурці.

ПРО АВТОРІВВсім привіт! Мене звати Анна, я викладач в університеті. Крім того, вже більше десяти років викладаю мови для дітей та дорослих.

Мистецтво, особливо живопис та хендмейд, – два моїх найбільших хобі.

Я мріяла писати книжки ще зі школи. Я вірю, що слова мають силу не тільки розважати, але й надихати і реалізовувати мрії та амбіції. «Пригоди маленького Нуві: Незнаний світ» – це моя перша чудова робота. Ця пригодницька повість у стилі фентезі захопить як дітей, так і батьків, а також сприятиме таким важливим цінностям, як мужність та дружба. Я сподіваюся, вам сподобається так само, як і мені!

Привіт! Мене звуть Оскар. Як і моя дружина Анна, я теж викладач.

Література – це моя пристрасть з самого дитинства. Я прочитав сотні пригодницьких історій та книг фентезі, які допомогли мені бути більш творчим та розвинули уяву у повсякденному житті. Мені подобається, зокрема, фантазія Майкла Енде, подвиги персонажів Толкіна, магія та гумор Террі Пратчетта.

Коли Анна запропонувала мені написати власну книгу, я із радістю погодився та поділився багатьма ідеями, щоб зробити цю історію незабутньою. Я впевнений, що будь-яка дитина закохається в Нуві та його дивовижні пригоди.

ЯК ВСЕ РОЗПОЧИНАЛОСЬ…

Одного дня ми познайомилися із чоловіком під час міжнародного дослідницького проекту. Поміж багатьох спільних ідей з’явилася одна особливо цікава для нас обох. Ми зрозуміли, що обидва полюбляємо фантазувати та створювати щось нове, вигадувати та подорожувати. Так ми розпочали наш власний проект, що змінив наше життя.

ЦІКАВІ ФАКТИ

Деякі місця Незнаного світу, куди потрапив Нуві, дійсно існують на планеті! Це місця, в яких ми побували і які вразили нас настільки, що ми не змогли залишити їх без уваги. Одним з таких місць стало Monasterio de piedra в Іспанії. Так з'явилися «Кришталеве озеро» та «Веселковий водоспад».

Всього у книзі зустрічається більше сорока персонажів, більшість з яких цілковито вигадані.


ЩО МИ ВЖЕ ЗРОБИЛИ

Ми зібрали команду редакторів, ілюстраторів, менеджерів та дизайнерів.

Книга вже повністю написана, відредагована та проілюстрована.

Вже готовий електронний макет.

Книга протестована найвибагливішими читачами.

ДЛЯ КОГО ЦЯ КНИГА

Взагалі ця книга має дуже широке коло читачів. Вона буде цікава діткам віком 6-7 років при читанні з батьками; 8-12 років – для самостійного читання, а також дорослим, що хочуть зануритися у фантастичний світ та отримати трохи релаксу.

ДЕ МОЖНА ПРИДБАТИ КНИГУ

По завершенню краудфандингової кампанії, книгу можна буде придбати на сайті: http://noovieworld.com/ua/index.html

НА ЩО МИ РОЗПОДІЛИМО ВНЕСКИ

1.   Видання 1000 примірників високої якості у твердій палітурці 17x24 см.

2.   Придбання індексів ISBN, УДК та ББК.

3.   Реклама у соціальнихіальних мережах та ЗМІ.

4.   Подарунки.

5.   Поштові витрати.

Ми хочемо подарувати частину книг дітям, які знаходяться у дитячих будинках та принести їм більше радості.

Нарешті, ми дуже сподіваємося, що ця книга зацікавить багатьох читачів та частину отриманих коштів від продажу ми виділимо на поміч притулкам для тварин, з якими вже співпрацюємо, але не так багато, як хотіли б.


Аби ця книга вийшла в світ, ми потребуємо вашої підтримки.

Якщо цей проект захопив вас так само, як і нас, поділіться ним з друзями, знайомими та сім'єю.

Дякуємо від всього серця!

Пишіть нам :-)

Подарунки

Підтримайте проект та оберіть подарунок

Подарунків 10
 • Внесок від 50 грн

  Подяка у соціальних мережах.

  5 доброчинців

 • Внесок від 100 грн

  Подяка у соціальних мережах+листівка від Нуві.

  2 доброчинці

 • Внесок від 150 грн

  Подяка у соціальних мережах+листівка від Нуві+стікер із героями книги.

  0 доброчинців

 • Внесок від 250 грн

  Подяка у соціальних мережах+ листівка від Нуві+два стікери із героями книги+закладка.

  2 доброчинці

 • Внесок від 500 грн

  Подяка у соціальних мережах+КНИГА+закладка+два стікери із героями книги.

  4 доброчинці

 • Внесок від 500 грн

  Подяка у соціальних мережах+КНИГА+закладка+два стікери із героями книги+ОСОБИСТЕ ЗАПРОШЕННЯ на презентацію книги за участю авторів та сюрпризами від команди проекту.

  0 доброчинців

  10 залишилось

 • Внесок від 850 грн

  Подяка у соціальних мережах+КНИГА+фірмова сумка+дві закладки+три стікери із героями книги.

  1 доброчинець

 • Внесок від 1500 грн

  Подяка у соціальних мережах+ДВІ КНИГИ+фірмова сумка+п’ять закладкок+п’ять стікерів.

  0 доброчинців

 • Внесок від 3000 грн

  Подяка у соціальних мережах+ТРИ КНИГИ+фірмова сумка+п’ять закладкок+п’ять стікерів+ОСОБИСТА ПОДЯКА СПОНСОРУ У КНИЗІ!!!

  0 доброчинців

  10 залишилось

 • Внесок від 5000 грн

  Подяка у соц. мережах+“3+3” КНИГИ+сумка+п’ять закладкок+п’ять стікерів+пазли+ПОДЯКА У КНИЗІ Подаруйте дитині щастя :-) Ви отримаєте шість книг, три з яких зможете направити дітям у дитячі будинки.

  1 доброчинець

  9 залишилось

Спільнокошт

Внески доброчинців у втілення проекту

Loading...

Команда

comments powered by Disqus

ЦІКАВО ТАКОЖ

26 проектів зараз чекають твоєї підтримки