100 %
 • 26 085зібрано (з 26 000 грн)
 • Завершено
Збір коштів завершено

Головне

Видання сучасного українського фентезійного твору для молоді

Блоги

Відомості про здійснення проекту

ІсторіяЩо це?

Підліткова книга в жанрі фентезі “Володар Жахів vs Характерницька сила”

Про що ця книга?

Книжка сповнена іронічного гумору і цікавих фактів про слов’янську міфологію, які невимушено вписані в фантастично цікавий сюжет. Це повість  про українського підлітка, який має магічні здібності характерника. Не підозрюючи про це, хлопець ненароком телепортується на планету Іктур. Пригоди починаються! Виявляється, характерники здавна борються з нечистою силою, окрім того, у них є власна школа, бойові летучі загони  і  підшефні планети.


 Магічна школа? - звичайно! Нові друзі? - легко! Інші світи? - та без питань! Проблеми, негаразди, форс-мажори? - ну куди ж без них? 

Чого тут немає?

Тут категорично немає нудних повчань, моралізаторства і довжелецьких описів природи.

Якщо серйозно, для чого вона потрібна?

Наразі існує величезна кількість зарубіжних творів, як книг, так і фільмів  для підлітків.  Формується свідомість українського громадянина, що не має міцних цінностей, оскільки має обирати між депресивним напрямом класичної української літератури (особливо в шкільній програмі для старших класів) і позитивним, але не українським. Хочеться виправити цю ситуацію та створити якісну україномовну книгу, додати цеглинку в побудову Нашого. Створити на сторінках не героя-страждальця, а українця-переможця, нашого сучасника, який опиняється в нестандартних ситуаціях, і виходить із них з допомогою наполегливості й оптимізму.  

 Особливість характерників у нашій національній традиції в тому, що вони не просто чаклуни, а чародії, які захищають людей. Це одне з уособлень прадавнього образу захисника, проявленого через національне, українське.  Незважаючи на деяку кількість пісень та книг про характерників і навіть на згадки про них в шкільній історії України, сучасні підлітки або зовсім, або вкрай мало знають про таке явище, як характерництво.

Повість "Володар Жахів. Характерницька сила" написана гарною і доступною українською мовою, що вкотре доводить – наша мова не тільки важлива і мелодійна, але й доречна, динамічна та захоплююча.


Кому це буде цікаво?

Підліткам 12+ і дорослим, котрі люблять магію, пригоди, оптимізм, гумор і Україну.

Скуштувати уривок із серединки книги можна ось тут: https://www.facebook.com/NinaYagodzhinska/posts/505415273186000 .  Шановний доброчинцю!

Вкладаючи гроші в цей проект, ти влучаєш одразу в чотири основні мішені:

-          Посилюєш позиції позитиву, впевненості і оптимізму в сучасній українській літературі;

-          Спонукаєш видавництва цікавитись вітчизняною позитивною літературою;

-          Фінансуєш віру молоді в Україну й у власні сили, а від цього залежить, в якій країні ми будемо жити в майбутньому;

-          Розповсюджуєш Україною любов до читання, бо книга дійсно цікава! 


Коли можна буде отримати винагороди?

Не пізніше 25 червня. Літні канікули і відпустки з цікавою книгою – чудова ідея, чи не так?


А якщо ми зберемо більше коштів?

Дійсно, будемо оптимістами, чому б і ні? Всі додаткові кошти підуть на забезпечення книгами дітей, які поки, на жаль не можуть придбати їх самостійно. Це діти-сироти та позбавлені батьківського піклування із сільських шкіл-інтернатів Вінниччини: Буднянської, Іванівської, Котюжанської, Ситківецької, Нечуївської  та інших. 

Де можна буде придбати?

 Книга "Володар Жахів. Характерницька сила" буде розповсюджуватися через: http://www.greenpes.com, книгарні «Книги», книжковий ринок на Петрівці, http://www.vsiknygy.org.ua, на особистій сторінці автора https://www.facebook.com/NinaYagodzhinska/, під час виставок у Києві та Львові. Проводяться пропозиції до поставки іншим книгарням. 


 

Чому у книги дві різні обкладинки?

Зараз обираємо, яка буде краща, тож презентуємо обидві обкладинки. Книга буде тільки з одним варіантом.  Обидві чудові, питання тільки в остаточному виборі.Про автора

Мені 35 років, я пишу під псевдонімом Ніна Ягоджинська. Рано відкрила для себе задоволення читати, певно, десь років у шість. У десять вже зачитувалась всім, до чого могла дотягнутися. Тоді ж спробувала писати вірші (їх навіть друкували в районній газеті))). Наразі маю багато написаних, але не виданих творів. Щоправда, поезії більше не пишу, більше люблю дитячі казки і підліткову прозу.  Обожнюю своїх трьох дітей-підлітків, як і вони мене. Завжди краш-тестую на них усі свої творчі ідеї. На щастя, їм це подобається. Так що, певною мірою, мої твори можна назвати спільною творчістю.


Якщо хочете дізнатися про автора більше - https://drgbl.net/nina-bazhura/, якщо ні, то пропускаємо і переходимо до найсмачнішого  - винагород! 

Що можна зробити просто зараз?

Поширити інформацію і отримати плюсик до карми. Що більше цікавих  людей дізнаються про проект, то краще!


У вартість входить редактура і коректура видавництва, дизайн, зберігання готового накладу на складі, транспортування до книгарень, поширення інформації про книгу у соцмережах, присвоєння УДК-ББк і ISBN і друк 500 екземплярів на якісному книжково-журнальному папері, із зшитим корінцем і твердою обкладинкою. 

Подарунки

Підтримайте проект та оберіть подарунок

Подарунків 11
 • Внесок від 10 грн

  Чисте задоволення від допомоги гарній справі. Ви – хороша людина! Бонуси: персональна подяка на сторінці автора!

  0 доброчинців

 • Внесок від 100 грн

  Персональна подяка на сторінці автора і ел книга в форматі PDF, яку можна буде почитати на Вашому улюбленому гаджетові + бонуси

  1 доброчинець

 • Внесок від 100 грн

  Ел книга у форматі PDF+ бонуси: Хазяйновитий домовичок для збільшення гармонії в домі, щоб нічого не заважало насолоджуватись читанням.

  1 доброчинець

 • Внесок від 150 грн

  Персональна подяка на сторінці автора і паперова книга «Характерницька сила». Паперова, якісна, з запахом типографії, до якого так пасує запах свіжозавареної кави! + бонус

  2 доброчинці

  498 залишилось

 • Внесок від 150 грн

  Книга +Бонуси: Автограф автора, написаний щиро і від усього серця!

  4 доброчинці

 • Внесок від 220 грн

  Персональна подяка на сторінці і справжня, паперова, щойно з типографії книга «Характерницька сила». Однозначно, з автографом автора, написаним з вірою у світле майбутнє і перемогу добра! + бонус

  0 доброчинців

 • Внесок від 220 грн

  Книга + бонуси: Кумедні і приємні на дотик металеві закладинки – пір’їнки, хвильки та інші чудернацькі штукенції.

  0 доброчинців

 • Внесок від 500 грн

  Персональна подяка і книга «Характерницька сила» прямо із типографії, з автографом і побажаннями від автора, написаними власною рукою автора з відчуттям глибокої вдячності і поваги+ бонуси

  0 доброчинців

  8 залишилось

 • Внесок від 500 грн

  Надрукована книга + бонуси: найсимпатичнішна у світі закладинка для книги у вигляді велосипеда. З нею та кавою/чаєм читання стає ще приємнішим!

  0 доброчинців

  8 залишилось

 • Внесок від 3200 грн

  Бонуси: Можна обрати будь-яку локацію на території України для проходження магічної практики головного героя у наступній книзі. Савинка на Чернігівщині/кав’ярня в Ужгороді/Київ - все у ваших руках!

  0 доброчинців

  3 залишилось

 • Внесок від 3200 грн

  Вау! Це неймовірно круто! Персональна подяка на сторінці автора – безсумнівно! Щойно надрукована книга – відразу прямує на вашу поштову адресу! Безперечно, з автографом!+ бонуси

  0 доброчинців

  3 залишилось

Спільнокошт

Внески доброчинців у втілення проекту

Loading...

Команда

comments powered by Disqus

ЦІКАВО ТАКОЖ

28 проектів зараз чекають твоєї підтримки