100 %
 • 11 700зібрано (з 11 700 грн)
 • Завершено
Збір коштів завершено

Головне

«Княжий спадок» - культурно-освітній захід для популяризації надбань та традицій наших предків.

Історія

Яким ти можеш бути патріотом і українцем, якщо не знаєш власної історії, культури та традицій? Наразі ми, українці,  стаємо справжніми господарями власної землі, тому  повинні віднайти підґрунтя для своєї державності, а давньоруська культура є тією підвалиною, на якій  можна збудувати справді могутню українську державу. Саме усвідомлення національної ідентичності українців, відродження традицій та культури є головною метою фестивалю. Окрім цього старовинна культура цікава. Там є що побачити та показати.

 «Княжий спадок» надає змогу пересічним громадянам побачити подібність традицій давніх і сучасних мешканців українського краю. Багато українців мало що знає про минуле та традиції власного народу, і даний проект може допомогти у вирішенні цієї проблеми.

Українці – народ зі славною історією, культурою, тому ми хочемо про це усім повсякчас нагадувати. Прагнемо відроджувати давні традиції, які є завжди актуальними, адже це наше коріння, котрим ми тримаємось своєї землі.


Уже два роки поспіль на древлянській землі, в місті Коростень Житомирської області, проходить невеличкий фестиваль старовинної культури «Княжий спадок». Цього року фестиваль «Княжий спадок» пройде втретє. 18 серпня в місто Коростень завітають колективи та гості з різних міст України, котрим не байдуже наше минуле та котрі з радістю розділять свої знання та захоплення з усіма охочими. 

На фестивалі відтворюються давні ремесла, елементи побуту наших предків, забави та атмосфера часів Київської Русі.

Фестиваль, в першу чергу, призначений:

- для популяризації нетипового для наших містян відпочинку;

- для поширення серед молодшого покоління культурних надбань наших предків;

- для розширення культурних горизонтів старшого покоління;

- для відтворення та ознайомлення в доступній формі фактів з історії України та нашого краю.

По-друге, на фестивалі можна просто отримати незабутні враження від гарних костюмів, скуштувати смачні страви, взяти участь у веселих іграх та змаганнях, постріляти з лука чи взагалі прийняти участь у турнірі, насолодитися акустичним виконанням українських пісень, навчитися танців та давніх ремесел, придбати на згадку сувенір, відпочити на лоні природи та багато іншого.


Фестиваль є некомерційним заходом та переслідує виключно культурно-мистецько-освітні цілі. Бажання робити проект масштабнішим, цікавішим та кращим, спонукає шукати додаткового фінансування. Саме для цього ми тут.


Чим ви можете допомогти? Варіантів, насправді, дуже багато:

1. Фондувати у наш проект. Ми будемо вам за це надзвичайно вдячні. Однак це не найголовніше, оскільки, якщо ви дочитали до цього моменту, то вже зрозуміли, що ми докладемо максимум зусиль і фестиваль відбудеться все одно.

2. Розповісти про наш проект. Поширюючи інформацію про наш фестиваль в соцмережах, просто розповідаючи своїм друзям чи близьким, ви також нам допоможете.

3. Допомогти своїми навичками. Якщо ви вважаєте, що ваші здібності можуть нам чимось допомогти, то обов'язково звертайтеся. За будь-яку поміч з вашого боку ми будемо вдячні.

4. Безпосередня участь. А можливо у вас виникне бажання самим взяти участь у фестивалі? Гарно співаєте, танцюєте, захоплюєтеся старовинним ремеслом чи просто хенд-мейдом (аби ваше захоплення відповідало духу фестивалю) - будемо раді вас бачити та максимально посприяємо цьому. Ви отримаєте не тільки купу нових емоцій, але і познайомитеся з цікавими людьми.


Хто ми?

Ми група людей, яким одного дня захотілося зробити щось нове, цікаве, корисне та незвичне не тільки для самих себе, але і для оточуючих. Як виявилося – справа ця нелегка. Однак ми наполегливо продовжує йти до своєї цілі.

Насправді людей, що приймають участь у фестивалі значно більше. Всіх нас об'єднує спільна мета та бажання дарувати нові, незнані раніше, враження та емоції.

На що підуть зібрані кошти?

За допомогою Спільнокошту ми сподіваємося профінансувати:

- Рекламну компанію в місцевих ЗМІ та поліграфію – 4700 грн.

- Відшкодування витрат з трансферу, харчування, проживання запрошеним гостям та учасникам – 7000 грн.

Це ті основні позиції, на котрі завжди не вистачає коштів, бо на небайдужих людей, що готові майже безоплатно прийняти участь у фестивалі, нам щастить, а реклама завжди відкладалася на останок.

Мріями залишаються оренда сцени та професійної апаратури для виступу гуртів. Однак, для всього свій час.

Основну частину фінансування фестивалю ми здійснюємо за власний рахунок та сподіваємося на небайдужість наших місцевих спонсорів.

Подарунки

Підтримайте проект та оберіть подарунок

Подарунків 8
 • Внесок від 20 грн

  Дякуємо Вам від всього серця. Ми обов'язково згадаємо про ваш вклад на сторінці нашої спільноти.

  0 доброчинців

  100 залишилось

 • Внесок від 30 грн

  Магнітик-сувенір на пам'ять про наш фестиваль.

  1 доброчинець

  49 залишилось

 • Внесок від 50 грн

  Іменна поштова листівка-подяка з логотипом фестивалю.

  0 доброчинців

  30 залишилось

 • Внесок від 100 грн

  Оберіг «Боже око» від учасниці фестивалю.

  1 доброчинець

  29 залишилось

 • Внесок від 150 грн

  Амулет з рунами від учасниці фестивалю.

  0 доброчинців

  20 залишилось

 • Внесок від 250 грн

  Альбом «КОЛО» - атмосферна музика від етно-проекту Етносфера.

  1 доброчинець

  14 залишилось

 • Внесок від 500 грн

  Вам буде висловлена особиста подяка безпосередньо на фестивалі. Також вам буде проведена екскурсія визначними місцями міста, коли ви до нас завітаєте.

  0 доброчинців

  5 залишилось

 • Внесок від 1000 грн

  Вам буде висловлена особиста подяка під час проведення фестивалю. Також ви отримаєте кольчужний браслет від учасника фестивалю.

  0 доброчинців

  2 залишилось

Спільнокошт

Внески доброчинців у втілення проекту

Loading...

Команда

comments powered by Disqus

ЦІКАВО ТАКОЖ

15 проектів зараз чекають твоєї підтримки