3 %
 • 1 150зібрано (з 30 000 грн)

Головне

«Княжий спадок» - культурно-освітній захід для популяризації надбань та традицій наших предків.

Історія

Ми втомилися. Втомилися сидіти вдома і боятися висунути носа на двір. Ви теж помітили, як гнітюче діють на нас самоізоляція та локдаун? Хоч, це однозначно робиться для нашого здоров’я та добробуту, нам потрібно розважитися та провітритися. На превелике щастя, літо в Україні сприяє нам виходити на вулицю, вдихати на повні груди і підставляти свої обличчя гарячому сонцю. Нам варто вибратися із наших бетонних «кліток» до природи і підняти собі настрій.

«Княжий спадок» - це фестиваль старовинної культури, сімейний захід, що просуває культурне дозвілля громадян, популяризує нашу унікальну локальну та національну культурну спадщину, адже ніхто не давав нам права забувати хто ми є, звідки прийшли і куди йдемо.


«Княжий спадок» - це місце, де можна на лоні природи провести гарно час, при цьому навчитися чомусь новому та спробувати щось незвичне. Життя у маленькому місті не таке різноманітне, тому ми маємо на меті зібрати максимум цікавинок в одній локації, щоб наші містяни та гості нашого міста змогли відмінно провести час.

Наш шлях 2018-2021

Саме завдяки доброчинцям зі Спільнокошту в 2018 році відбувся ІІІ фестиваль «Княжий спадок». Тоді пошук додаткового фінансування привів нас на цю платформу і ми не прогадали.

В 2019 році ми виграли грант на конкурсі соціальних проєктів серед неприбуткових громадських організацій міста Коростеня з проєктом IV фестивалю. Це дозволило зробити фестиваль більш масштабним та атмосфернішим.


Що приніс з собою 2020 і так всі знають. Дозвіл на проведення фестивалю ми не отримали. Однак саме цього року наша група ініціативних людей переросла в Громадську організацію «Власний вимір» і цього року знову був виграний грант на конкурсі соціальних проєктів з проєктом «Фотогалерея просто неба «Погляд у минуле»».


І ось він 2021 рік. З проєктом V фестивалю «Княжий спадок» ми втретє виграли міський грант. З кожним роком, з кожним новим фестивалем ми хочемо рости в якості, в масштабі, робити фестиваль кращим та цікавішим. Тому ми знову тут.

Про фестиваль

Наш фестиваль є некомерційним заходом та переслідує виключно культурно-мистецько-освітні цілі.

Фестиваль, в першу чергу, призначений:

 • для популяризації нетипового для наших містян відпочинку;
 • для поширення серед молодшого покоління культурних надбань наших предків;
 • для розширення культурних горизонтів старшого покоління;
 • для відтворення та ознайомлення в доступній формі фактів з історії України та нашого краю.

По-друге, на фестивалі можна просто отримати незабутні враження від гарних костюмів, скуштувати смачні страви, взяти участь у веселих іграх та змаганнях, постріляти з лука чи взагалі прийняти участь у турнірі, насолодитися акустичним виконанням українських пісень, навчитися танців, придбати на згадку сувенір, відпочити на лоні природи та багато іншого.


Особлива увага приділяється давнім ремеслам. Багато зусиль та часу ми приділяємо пошуку майстрів, котрі не просто демонструють свої готові вироби, а ще готові провести майстер-класи для усіх охочих.

Чим ви можете допомогти?

Варіантів, насправді, дуже багато:

 1. Фондувати у наш проект. Ми будемо вам за це надзвичайно вдячні. Однак це не найголовніше, оскільки, якщо ви дочитали до цього моменту, то вже зрозуміли, що ми докладемо максимум зусиль і фестиваль відбудеться все одно.
 2. Розповісти про наш проект. Поширюючи інформацію про наш фестиваль в соцмережах, просто розповідаючи своїм друзям чи близьким, ви також нам допоможете.
 3. Допомогти своїми навичками. Якщо ви вважаєте, що ваші здібності можуть нам чимось допомогти, то обов'язково звертайтеся. За будь-яку поміч з вашого боку ми будемо вдячні.
 4. Безпосередня участь. А можливо у вас виникне бажання самим взяти участь у фестивалі? Гарно співаєте, танцюєте, захоплюєтеся старовинним ремеслом чи просто хенд-мейдом (аби ваше захоплення відповідало духу фестивалю) - будемо раді вас бачити та максимально посприяємо цьому. Ви отримаєте не тільки купу нових емоцій, але і познайомитеся з цікавими людьми.


На що підуть зібрані кошти?

Кошти виграного місцевого гранту покривають наші базові потреби у рекламі, у матеріалах для оздоблення місця проведення, транспортних витратах та інших. Однак фестиваль розвивається і більше кількість майстрів та учасників концертної програми з різних куточків України відгукуються на наші звернення і як наслідок потрібно підготувати більше місць для майстер-класів, більше витрат на проживання, на харчування та трансфер.

За допомогою Спільнокошту ми сподіваємося розширити географію учасників нашого фестивалю профінансувавши саме витрати з трансферу, харчування, проживання запрошених гостей.


Подарунки

Підтримайте проект та оберіть подарунок

Подарунків 9
 • Внесок від 50 грн

  Дякуємо Вам від всього серця. Ми обов'язково згадаємо про Ваш вклад на сторінці нашої спільноти.

  0 доброчинців

  100 залишилось

 • Внесок від 100 грн

  Обравши цю винагороду, Ви отримаєте на згадку солом'яне янголятко, гарну прикрасу та оберіг для Вашої домівки.

  1 доброчинець

  19 залишилось

 • Внесок від 300 грн

  Ми з радістю подякуємо Вам за Ваш внесок подарувавши свічку ручної роботи, виготовлену з натуральної вощини з додаванням меду, пилку та прополісу.

  0 доброчинців

  20 залишилось

 • Внесок від 500 грн

  За Вашу допомогу ми надішлемо Вам сіль для ванни з натуральними травами від учасниці нашого фестивалю.

  0 доброчинців

  15 залишилось

 • Внесок від 600 грн

  За підтримку нашого проєкту Ви отримаєте пахуче натуральне мило ручної роботи від учасниці нашого фестивалю.

  0 доброчинців

  15 залишилось

 • Внесок від 1000 грн

  Обравши дану нагороду та підтримуючи наш проєкт, Ви отримаєте чарівний ловець снів, що оберігатиме Ваші сни.

  0 доброчинців

  5 залишилось

 • Внесок від 2000 грн

  За Вашу допомогу ми віддячимо Вам прекрасною лялькою-мотанкою, виробленою із любов'ю із натуральних матеріалів. Вона стане Вам оберегом і нагадуватиме про Вашу добру справу.

  0 доброчинців

  5 залишилось

 • Внесок від 3000 грн

  Обравши цю винагороду, Ви отримаєте виготовлений учасником фестивалю браслет. Оригінальна прикраса на згадку про підтримку нашого проєкту.

  0 доброчинців

  1 залишилось

 • Внесок від 5000 грн

  Ми безмежно вдячні Вам за допомогу! Ваше ім'я буде вказане в афіші та інших рекламних матеріалах як ім'я офіційного спонсора фестивалю. Ми будемо раді провести Вам екскурсію нашим містом.

  0 доброчинців

  3 залишилось

Спільнокошт

Внески доброчинців у втілення проекту

Loading...

Команда

comments powered by Disqus

ЦІКАВО ТАКОЖ

57 проектів зараз чекають твоєї підтримки

 • Мобільна(пересувна) школа екстренної допомоги!

  Мобільний (пересувний) навчальний кабінет з надання першої долікарської допомоги в екстрених ситуаціях для школярів, студентів, робітників підприємств та різних установ, волонтерів.

  Сергей
  Супрун
  • 10
  • 90
   днів
  • 0
   грн
 • EdCamp діє!

  Час незворотних змін в освіті – саме зараз. Підтримайте 20-тисячну спільноту відповідального вчительства, яка змінює школу для ваших дітей.

  Олександр
  Елькін
  • 5148
  • 1513
   днів
  • 0
   грн