0 %
 • 100зібрано (з 50 000 грн)

Головне

Безкоштовна навчальна програма з організації ЖКГ, газо-, електро-, водопостачання, прибудинкової території, сортування сміття та ОСББ

Історія

Привіт-привіт! 

👩🏻‍🦰👩🏻 Ми -

Ольга Фесік - голова правління ОСББ, експертка з питань житлово-комунального господарства та ОСББ, помічниця депутатів місцевих рад 🏠 

Офіційна сторінка Ольги Фесік 

Олеся Василець - депутатка Бучанської районної ради Київської області, голова районного осередку громадської організації "Солідарна Молодь" 🏢

Офіційна сторінка Олесі Василець

Представляємо наш соціально-просвітницький проєкт Komünalka 🔥 


☝🏻 Про що цей проєкт? 

Це навчальна програма, яку ми створили для того, щоб допомогти простим мешканцям розібратися в питаннях житлово-комунального господарства, ОСББ та комунальних послуг, за які ми всі сплачуємо щомісяця. 

Знаючи всі "підводні камені" житлово-комунальних послуг, учасники нашої навчальної програми можуть економити до 40% сімейного бюджету від тієї суми, що заараз сплачують за комуналку щомісяця. І ця економія абсолютно законна та в межах прав громадян, просто треба знати, як читати платіжки, поводитися з газо,- електро,- водопостачанням та отримувати вигоду від сортування побутових відходів. 

🧐 Як ми працюємо? 

З нашою навчальною програмою ми заїдемо в кожне село, селище і місто Бучанського району Київської області (саме з цього району ми розпочнемо, а далі - поширимо на всю Україну), поспілкуємося з мешканцями, проведемо навчальну лекцію та практичні заняття.

Це 12 громад, кожну з яких ми проїдемо особисто з нашою навчальною програмою Komünalka, яка складається з 5 частин: газ, вода, електрика, прибудинкова територія, сортування сміття та поводження з побутовими відходами.

Ми зберемо від 30 до 100 слухачів в кожному селі, селищі та місті Бучанського району і навчимо їх розбиратися з платіжками за комуналку, створювати ОСББ з нуля, правильно економити електроенергію, воду та газ, не відмовляючись від побутового комфорту, поводитися зі сміттєвими відходами так, що в результаті це дозволить вам в комплексі зберегти до 40% сімейного бюджету.

🎁 А ще учасники отримають подарунки

Кожен учасник навчальної програми Komünalka отримає безкоштовний подарунковий блокнот-посібник нашого авторства з усіх п'яти тем з детальною інструкцією зі створення ОСББ, шаблонами заяв до ДТЕК, облгазів, комунальних підприємств, а також практичними завданнями, порадами, підказками, контактами усіх уповноважених осіб та вільними аркушами для ведення нотаток та спостережень під час навчання.


Участь у нашій програмі Komünalka повністю БЕЗКОШТОВНА!


🎓 Учасники нашої навчальної програми знатимуть:

✅ Як правильно читати платіжки і розуміти прочитане

✅ Скільки грошей треба сплачувати за комуналку щомісяця

✅ Від чого ця сума залежить та чому вона "гойдається"

✅ Як змінити постачальника газу та чому це варто зробити

✅ Скільки коштують послуги компаній-управителів

✅ Як контролювати надання послуг з ЖКГ

✅ Що таке прибудинкова територія, і як з нею обходитися

✅ Як економити електроенергію, і платити за неї менше на 60% від того, що є зараз 

✅ Як і навіщо організовувати ОСББ у своєму будинку

✅ Якими документами регулюється діяльність ОСББ

✅ Чому важливо сортувати сміття та як зробити цей процес необтяжливим для себе

і ще багато іншого 💣


🎯 Кінцева мета нашого проєкту: 

📌 Змінити ставлення співвласників багатоквартирних будинків до своєї спальної власності, що призведе до усвідомленного вибору управління 80%+ будинків через ОСББ або із залученням УК, назавжди поливши в минулому неіснуючі ЖЕКи;

📌 Навчити мешканців новостворених в результаті деценралізації ОТГ розбиратися в ЖКП та економити до 40% сімейного бюджету на комуналці;

📌 Підвищити екологічну свідомість мешканців 12 громад Бучанського району щодо поводження з побутовими відходами та сортування сміття;

📌 Сприяти збільшенню на 30% кількості контейнерів для роздільного сміття в Бучанському районі. 


Оскільки участь у нашій навчальній програмі Komünalka повністю безкоштовна, ми просимо вас підтримати наш проєкт грошима.

Ми віримо в те, що майбутнє за відповідальними мешканцями та спроможними громадами. 

Згодом ми поширимо цей проєкт і у ваших громадах, в кожну область на всю Україну, якщо ви дасте нам шанс і підтримаєте нашу ініціативу зараз!


Ми вирішили стартувати з двох перших громад (місто на 120+ тисяч мешканців - Ірпінь - і селище міського типу на 30+ тисяч мешканців - Білогородка Бучанського району), про які ми детально напишемо на нашій сторінці у Фейсбук в кінці цієї  кампанії зі збору коштів. 


💰 Нам потрібно:

 • Надрукувати блокнот-посібник для учасників (у розрахунку в середньому на 70 учасників в одній громаді 28000 грн. на дві громади (по 200 грн. на 1 блокнот) 
 • Закласти витрати на транспорт для поїздок з лекціями в громади (2000 грн. на дві громади з перевезенням навчального реквізиту) 
 • Орендувати приміщення та обладнання для проведення навчання (8000 грн. в середньому в двох громадах)
 • Оплатити послуги з поширення інформації про проєкт (в середньому для одного лекційного дня 12000 грн. на дві громади: а) реклама в соціальних мережах (6000 грн.), 2 презентаційні банери-павуки (2000 грн.), роздатковий матеріал для запрошення людей старшого віку, які не користуються інтернетом) (4000 грн). 


Ми розраховуємо на вашу допомогу! 🙏🏻

❤️ ДЯКУЄМО! ❤️

Подарунки

Підтримайте проект та оберіть подарунок

Подарунків 6
 • Внесок від 100 грн

  Пост подяки з вашою персональною світлиною та тегом вашого профілю у ФБ від Ольги і Олесі на сторінці Олесі Василець у Фейсбук

  0 доброчинців

  10 залишилось

 • Внесок від 200 грн

  Блокнот-посібник, який отримають всі учасники нашої навчальної програми з персональною подякою та автографами від Ольги і Олесі (висилаємо вам Новою Поштою)

  0 доброчинців

  10 залишилось

 • Внесок від 300 грн

  Зум-зустріч на 30 хвилин з Ольгою і Олесею, де ви можете поставити нам будь-які 3 запитання та отримати на них чесні розлогі відповіді

  0 доброчинців

  10 залишилось

 • Внесок від 400 грн

  Пост подяки та блокнот-посібник (Новою Поштою) з автографами авторів проєкту

  0 доброчинців

  10 залишилось

 • Внесок від 500 грн

  Персональна консультація Ольги Фесік - співзасновниці проєкту Komünalka, голови правління ОСББ, провідної експертки з питань ЖКГ та ОСББ Бучанського району Київської області.

  0 доброчинців

  10 залишилось

 • Внесок від 1000 грн

  Запрошення на оплачений обід від Олесі Василець до Львівської майстерні шоколаду в м. Ірпінь (Київська область)

  0 доброчинців

  10 залишилось

Спільнокошт

Внески доброчинців у втілення проекту

Loading...

Команда

Блоги

Відомості про здійснення проекту

comments powered by Disqus

ЦІКАВО ТАКОЖ

56 проектів зараз чекають твоєї підтримки

 • Медова майстерня BeeThe

  Долучайтеся до підтримки медової майстерні BeeThe — соціального підприємства, що створене для реалізації ідей людей поважного віку.

  ГО
  ПОКОЛІННЯ
  • 36
  • 100
   днів
  • 0
   грн
 • Краплі Сонця. Останній скарб Хаджибея

  Данила Кузьмук, запорізький козак, бере в полон коменданта фортеці Хаджибей. Ця зустріч змінює не тільки їх долю, але вирішує результат всієї турецької військової компанії.

  Евгений
  Тимошенко
  • 2
  • 100
   днів
  • 0
   грн