105 %
 • 148 350зібрано (з 140 000 грн)
 • Завершено
Збір коштів завершено

Головне

Видання книги “Копенгагенізуймо! Путівник з глобального велоурбанізму” Мікаела Колвілл-Андерсена українською

Історія

Ми — команда CANactions— міжнародної освітньої платформи у сфері архітектури та міського розвитку.

За три роки існування видавництва CANactions разом зі спільнотою доброчинців було видано українською такі світові бестселери як “Міста для людей” Йена Ґела, “Чотири стіни та дах: складна природа простої професії” Рейніра де Граафа, “Усім потрібне житло. Справедливе, соціальне, доступне” німецьких архітекторів/ок Урсули Клєефіш-Йобст, Петера Кеддерманна, Карен Юнґ, “Смерть та життя великих американських міст” Джейн Джейкобс.

Завдяки залученню коштів з успішної реалізації цих тиражів, підтримці партнерів та грантовим програмам з’явилась ще низка важливих україномовних видань.


Нашою наступною книгою стане всесвітньо-відомий маніфест велосипедизації міста — "Копенгагенізуймо! Путівник з глобального велоурбанізму” Мікаела Колвілл-Андерсена.


Книга видана у 2018 році та вже встигла стати справжнім світовим бестселером і орієнтиром для багатьох міських адміністрацій. Це зрозуміла й дієва інструкція з перетворення міста на більш ефективне, безпечне, жваве й привабливе для життя завдяки створенню активної велосипедної інфраструктури.

Автор доводить, що таке проєктування дозволить досягти цілей, яких ми хочемо для наших міст, зробивши їх більш справедливими, здоровими, безпечними й процвітаючими.

Фото: https://www.colville-andersen.com/

Мікаель Колвілл-Андерсен — данський міський планувальник і дизайнер, якого часто називають "головним велосипедизатором Копенгагена" і "копенгагенізатором світу". Він працював у понад сотні містах по всьому світу, консультуючи міські адміністрації та компанії, як проєктувати та адаптувати велосипедні та пішохідні вулиці для покращення міського життя.

Мікаель — досвідчений режисер і фотограф, відомий у світі своїми велоблогами: СopenhagenizeCycle Chic, а також документальним урбаністичним серіалом The Life-Sized City, у яких доступною мовою та яскравим віжуалом пропагує основні принципи й цінності копенгагенізації міста й повернення велосипеда у повсякденне життя.

Постер серіалу The Life-Sized City.

Поради Мікаеля Колвілла-Андерсена є універсальними й можуть бути легко застосовані й адаптовані й до українського контексту, адже сьогодні всі ми спостерігаємо тотальну автомобілізацію наших міст, погіршання якості повітря, міської безпеки й комфорту мешканців.

"Копенгагенізуймо!” сприятиме зростанню популярності велосипеда як транспортного засобу пересування містом, активізації велоспільноти, інтереса мешканців до здорового способу життя.

Фото: Большой Киев 

Книга дуже легко читаєтсья, написана з гумором, містить більше 200 яскравих ілюстрацій і світлин.

Видання буде корисним: фахівцям/чиням в галузі містобудування, працівникам міських органів самоврядування,  всім, хто цікавиться проблемами міст і підходами до їх вирішення, а також пересічним користувачам і прихільницям велосипедам у своєму повсякденному житті.

За словами Мікаеля Колвілл-Андерсена, “Це посібник не з того, як стати Копенгагеном, а про те, як навчитися на успіхах і невдачах (так, невдачах) Копенгагена та інших міст світу, які прагнуть стати більш придатними для життя”.

Віримо, що книга стане вагомим внеском у розвиток велосипедного руху України та путівником з імплементації найкращих практик здорового міста.

Фото: copenhagencyclechic.com 

Книга вийде після 25 квітня 2022 року. 

За доброю традицією презентація видання відбудеться на 14-му Міжнародному архітектурному фестивалі CANactions 21 травня 2022 року у Києві. Мікаел Колвілл-Андерсен відвідає Україну, щоб представити «Копенгагенізуймо» українській аудиторії. 


Частину коштів нам вже вдалося залучити завдяки реалізації попередніх видань, робота над виданням почата.

Зібрані кошти будуть використані на верстку, редагування та частину витрат по друку тиражу.

Традиційно всі доброчинці будуть зазначені в книзі.


Долучайтесь до створення гарних книг українською!


Можеш – Дій

CAN – ACT!Подарунки

Підтримайте проект та оберіть подарунок

Подарyнки 9
 • Внесок від 100 грн

  Пін CANactions School від The Kashtans Pins

  5 доброчинців

  20 залишилось

 • Внесок від 300 грн

  квиток на Міжнародний архітектурний фестиваль CANactions 2022

  2 доброчинці

  198 залишилось

 • Внесок від 350 грн

  книга "Копенгагенізуймо” Мікаела Колвілл-Андерсена

  141 доброчинець

  259 залишилось

 • Внесок від 650 грн

  книга "Копенгагенізуймо” + один квиток на Міжнародний архітектурний фестиваль CANactions 2022

  7 доброчинців

  193 залишилось

 • Внесок від 700 грн

  книга "Копенгагенізуймо” + одна з книг видавництва CANactions на вибір

  4 доброчинці

  196 залишилось

 • Внесок від 1000 грн

  книга "Копенгагенізуймо” + 2 квитки на Міжнародний архітектурний фестиваль CANactions 2022

  4 доброчинці

  96 залишилось

 • Внесок від 1400 грн

  Сет книг видавництва CANactions: "Копенгагенізуймо”, “Міста для людей”, “Усім потрібне житло. Справедливе, соціальне, доступне”, “Правила пішохідного міста"

  1 доброчинець

  49 залишилось

 • Внесок від 2200 грн

  Сет з шести книг видавництва CANactions: "Копенгагенізуймо”, “Будувати і жити”, “Смерть і життя великих американських міст”, “Міста для людей”, “Усім потрібне житло”, “Правила пішохідного міста”

  5 доброчинців

  45 залишилось

 • Внесок від 200 грн

  Сумка 'Сreating Homes for Tomorrow'

  5 доброчинців

  0 залишилось

Спільнокошт

Внески доброчинців у втілення проекту

Loading...

Команда

comments powered by Disqus

ЦІКАВО ТАКОЖ

19 проектів зараз чекають твоєї підтримки

 • Ні застуді на війні

  Збір на протизастудні препарати для потреби військових, що розподілить ГО «Рух підтримки закарпатських військових -Ужгород».

  Olha
  Dzhuhan
  • 2
  • 50
   днів
  • 0
   грн
 • Garage Gang: співтворення в кубі

  Co-creation model on the Big Idea platform, where the contributions of various players add to the whole | Модель співтворення на платформі Велика Ідея, де внесок різних гравців додає до цілого

  Iryna
  Solovey
  • 121
  • 620
   днів
  • 0
   грн