11 %
 • 17 210зібрано (з 155 300 грн)

Головне

Трагікомедія з елементами абсурду, про вплив оточуючих на власну думку і власний вибір.

Історія

Короткометражний фільм «Кетчуп»-історія про тебе і про мене.

  Ми продакшн BigBird films. Пропрацювавши, більше 6 років у рекламній та кіноіндустрії, наприкінці 2020-го року, ми сформували власну команду.


Ми вже зняли декілька кліпів і тизер до майбутнього проекту «western» , які ви можете переглянути на нашому youtube каналі за посиланням


            
     Протягом останнього року, ми працювали над сценарієм фільму «кетчуп», який висвітлює одну з найболючіших соціальних тем сьогодення, а саме –порушення особистого простору.


Про що фільм?

У теперішній час досить проблематично залишатися собою. Через постійні сумніви, втрату відчуття власного "я", ми отримуємо поради від оточуючих, про які не просили. З появою мережі інтернет, люди все більше вважають себе лідерами суспільної думки. Щодня, на безлічі платформах, хтось намагається нав'язати свою думку, ґрунтуючись лише на власному досвіді, або ж не ґрунтуючись ні на чому. Більша частина суспільства відчуває безкарність, влізає в особистий простір людей, які про це не просили. 

Важко залишатися  самим собою, вчитися мислити критично, приймати важливі рішення самостійно, займати позицію, під постійним впливом .

Враховуючи велику кількість кіноробіт на українському ринку, де подібна тема висвітлювалась, хотілося закцентувати увагу на цій проблемі з іншого ракурсу, продемонструвати цю роботу у найсприятливішому глядачу жанрі-комедії, доводячи сюжетні повороти до абсурду.


Чим це корисно для суспільства?

    Ми досліджували питання поведінки у соцмережах і відслідковували сюжетні повороти у розмовах людей, під постами у різних групах на різних платформах. Діалоги у фільмі побудовані з допомогою реальних коментаторів у соціальних режах, які робили дописи під публікаціями у групах.

    Як правило, у більшості випадків люди не отримують відповіді на свій запит, а намагання інших присутніх допомогти перетворюється в образи і цькування один одного. Ми назвали це явище "неідеальний світ-неідеальних людей".

У фільмі кожен глядач зможе побачити ситуацію, яка могла трапитись із ним, але поглянути на неї під іншим кутом.У наш проект вірять, адже ми виграли пітчинги від Львівської обласної державної адміністрації та Lviv Film comission. Але цього недостатньо, для успішної реалізації проекту. 

З грошей отриманих на пітчингах, ми плануємо покрити витрати на оренду техніки та оренду локації.

На зібрані кошти зі спільнокошту, ми плануємо покрити наступні витрати:

-художня частина (побудова декорацій, реквізит)-

-знімальна група 

-адміністративні та транспортні видатки.

-постпродакшн

Проект буде просуватися на українських та міжнародних фестивалях, тому ми сподіваємось що з вашою допомогою, разом у нас вийде фантастичне українське кіно, яке побачить весь світ!)
Подарунки

Підтримайте проект та оберіть подарунок

Подарунків 6
 • Внесок від 100 грн

  Персональна подяка від режисерів проекту в сторіз Instagram!

  4 доброчинці

  96 залишилось

 • Внесок від 200 грн

  Постер фільму з підписами творчої команди проекту!

  3 доброчинці

 • Внесок від 500 грн

  Подяка благодійнику у титрах проекту!

  1 доброчинець

 • Внесок від 650 грн

  Банка особливого кетчупу, торгова марка якого була придумана ексклюзивно для фільму!

  0 доброчинців

  15 залишилось

 • Внесок від 1000 грн

  Запрошення на закритий показ фільму!

  3 доброчинці

  7 залишилось

 • Внесок від 1500 грн

  Кофта від BigBIrd films!

  0 доброчинців

  20 залишилось

Спільнокошт

Внески доброчинців у втілення проекту

Loading...

Команда

Блоги

Відомості про здійснення проекту

comments powered by Disqus

ЦІКАВО ТАКОЖ

34 проекти зараз чекають твоєї підтримки

 • Відродження Захисників України

  Фонд Відродження Захисників України - займається лікуванням та реабілітацією поранених військових. А ти можеш допомогти нам вилікувати ще одного бійця. Можеш показати йому, що про нього пам’ятають.

  Next
  Step
  • 432
  • 244
   днів
  • 0
   грн
 • English To The East

  Освітній волонтерський проєкт для дітей, яких торкнулася війна. З нами діти зі сходу України і Криму безкоштовно вивчають англійську та розширюють світогляд

  Anna
  Deviatko
  • 85
  • 62
   днів
  • 0
   грн