0 %
 • 1 500зібрано (з 199 250 грн)
 • Завершено
На жаль проект не зміг зібрати необхідну суму коштів

Головне

Художній фільм про найтитулованішого рукоборця світу всіх часів, українського патріота, чемпіона світу та Європи Андрія Пушкаря... та останній день його короткого життя.

Історія

ПРО ЩО ЦЕ КІНО?

Чемпіон світу з армреслінгу, заслужений тренер України Андрій Анатолійович Пушкар готується до вирішального бою у своєму житті. У цій справі йому допомагають його учні — рукоборці-початківці, серед яких Автор, не високий на зріст, худорлявий чоловік, але дуже рішучий і голодний до перемог. Андрій мотивує його не здаватися і йти до поставленої мети, не дивлячись ні на що. Після надважкого тренування Андрій їде до дому і не може заснути через сильний біль у зв'язках правої руки, його дружина Світлана не спить і переживає через це разом із чоловіком. Але навіть сильний біль, ризик отримати важку травму і вмовляння дружини не можуть зупинити Андрія на шляху воїна. Тому що тільки так гартуються найвидатніші герої. Андрій Пушкар загинув в автокатастрофі по дорозі в аеропорт, де він мав сісти на літак до Польщі. Він їхав на змагання, до яких так пристрасно і довго готувався. Це сталося 14 листопада 2018...

ЯКА В НАС МЕТА?

Наш фільм познайомить глядача з багаторазовим чемпіоном України, Європи та світу з армспорту, заслуженим тренером, та видатним українцем, Андрієм Анатолійовичем Пушкарем, який зробив величезний внесок не тільки в армреслінг, але й у весь український спорт. Його знали за кордоном, як найсильнішу людину у світі, і він завжди ніс перед собою український прапор, був патріотом своєї держави. Передчасна смерть забрала у нас цю геніальну людину і ми просто не можемо не розказати про неї всьому світу. Цей проєкт є дуже актуальним саме зараз, коли національна ідентичність українців має найважливіше значення. Країна повинна знати своїх героїв - це гасло стане основною метою та тезою цього кінопроєкту. А найголовніше те, що фільм приверне велику увагу суспільства, зокрема молоді, до дисципліни армспорту і буде сприяти її популяризації.

КОМАНДА ФІЛЬМУ "ПУШКАР" 

Режисер та автор сценарію — Діма Косигін.

Оператор - Денис Мельник.

Звукорежисер - Дмитро Грабко.

Продюсер — Вероніка Крижна.

Композитор — Микола Макєєв.

АКТОРИ


НА ЩО ПОТРІБНІ КОШТИ?

Виробництво проєкту фінансується на власні кошти режисера. Але дуже часто проєкт зазнає суттєвих змін під час створення, і за для покращення якості наша команда прийняла рішення співпрацювати з досвідченими професіоналами у галузі кіновиробництва.

Саме зараз ми шукаємо фінансову підтримку для здійснення фінального обсягу робіт.

А саме: послуги з надання знімального та освітлювального обладнання та технічного супроводження – 150 000 грн.


Подарунки

Підтримайте проект та оберіть подарунок

Подарунків 6
 • Внесок від 50 грн

  Лист на електронну скриньку з особистою подякою, а також посилання на закритий перегляд стрічки "Пушкар". Будьте першими хто побачить цей фільм!

  0 доброчинців

 • Внесок від 200 грн

  Лист на електронну скриньку з особистою подякою, а також посилання на закритий перегляд стрічки "Пушкар". + Ваше ім'я у тітрах фільму.

  0 доброчинців

 • Внесок від 300 грн

  Лист на електронну скриньку з особистою подякою, а також посилання на закритий перегляд стрічки "Пушкар". + Ваше ім'я у тітрах фільму. + Запрошення на двох на прем'єру фільма Києві.

  0 доброчинців

 • Внесок від 500 грн

  Лист на електронну скриньку з особистою подякою, а також посилання на закритий перегляд стрічки "Пушкар". + Ваше ім'я у тітрах фільму. + Запрошення на прем'єру фільма. + Чашка з логотипом фільму.

  1 доброчинець

 • Внесок від 1000 грн

  Лист на електронну скриньку з особистою подякою, а також посилання на закритий перегляд стрічки "Пушкар". + Ваше ім'я у тітрах фільму. + Запрошення на прем'єру фільма. + Футболка "Pushkar team".

  1 доброчинець

 • Внесок від 2500 грн

  Все, що зазначено вище. + Особиста зустріч з Євгенієм Прудніком та Дімою Косигіним в Одесі чи Києві.

  0 доброчинців

Спільнокошт

Внески доброчинців у втілення проекту

Loading...

Команда

comments powered by Disqus

ЦІКАВО ТАКОЖ

35 проектів зараз чекають твоєї підтримки