Культурно-освітні простори села Кваси. Музична студія

 Культурно-освітні простори села Кваси. Музична студія

100%

64 доброчинці

199 000зібрано (з 198 700 грн)

0 год. залишилось

Збір коштів завершено

Ми збагачуємо культурне життя села Кваси шляхом створення відкритих культурно-освітніх просторів і цікавих подій, що спонукають до творчого розвитку усіх членів громади і гостей краю.

Блог

Відомості про здійснення проєкту

ВІТАЮ!

Мене звати Мирослав Кувалдін. Я - автор пісень, музикант гурту The ВЙО, продюсер проекту Jonych, куратор культурних проектів ГО "Кваси - наповнюйся!" У нашої організації з'явилася ідея проєкту, яка може зацікавити і вас.  

 Якщо так станеться, ми будемо раді вашій участі і безмежно вдячні за будь-яку допомогу.

 Отже...

ЧОМУ?

Переважна більшість молоді прагне якнайшвидше виїхати зі своїх маленьких міст і селищ.

 Це відбувається через те, що там немає інфраструктури для цікавого культурного дозвілля та творчої реалізації – відсутні музичні інструменти, звукопідсилююча техніка, професійні студії звукозапису, місць для репетицій, виставок чи концертів.


ЩО?

Влітку 2021 року я з родиною переїхав з Києва на Закарпаття, в село Кваси.

 Разом з однодумцями ми започаткували громадську організацію «Кваси – наповнюйся!» і почали роботу по створенню низки культурно-освітніх просторів Арт-Хата та урізноманітненню культурного життя села.                                          

 За цей час ми відкрили декілька студій - художню, керамічну, ліжникарства, моди та дизайну. Зараз в них безкоштовно навчається близько 50 дітей і проводяться майстер-класи для дорослих.

 

 Протягом 6 місяців творчу резиденцію в Квасах відвідало близько 40 митців, ми влаштували 12 концертів і провели фестиваль графіті Квасний Джем 

 На черзі - музична студія, в якій ми плануємо записувати як місцевих так і приїжджих музикантів, проводити репетиції, майстер-класи та  резиденції для усіх бажаючих. Також ми плануємо створити мобільну сцену для живих виступів і таким чином наповнити культурне життя ОТГ.

   

 Ми впевнені, що багато хто з артистів та гуртів залюбки проведуть пару тижнів за роботою в студії серед Карпат, де не потрібно думати ні про що, окрім музики і при цьому надихатися мальовничими краєвидами. А потім ще і влаштують концерт для місцевої публіки.

Наша громадська організація подала ідею створення музичної студії у Квасах на конкурс грантів від міжнародного фонду «Відродження» і пройшла перший відбірковий етап. Тепер нам потрібна ваша допомога.

ДЛЯ КОГО? 

Діти і молодь села, яким цікаво займатися музикою, зараз змушені долати по 15 км., адже найближчі музичні школи знаходяться у сусідніх містах (Ясіня або Рахів). Відсутність зручної логістики зупиняє батьків віддавати дітей на додаткову творчу освіту. І це робить сільську молодь менш конкурентноспроможою в майбутньому. 

 Локальні артисти, які хочуть мати професійний запис, їздять за 150 км. до Івано-Франківська чи Ужгорода, гурти не мають репетиційної бази для занять. Наша організація хоче створити креативно еко-систему, в якій усі бажаючі  здобували б додаткові конкурентні навички, різнобічно розвивалися і творчо взаємодіяли.

 Музиканти з усіх куточків України чи  світу,  які хочуть отримати нові враження від  роботи на студії посеред Капрат, обмінятися досвідом чи зайнятися спільною творчістю.

 Місцеві мешканці і гості краю, які зможуть відвідати концерти і послухати багато нової цікавої музики. 

КОЛИ?

   Ми вже орендували буділю, в якій зможуть розміститися студія звукозапису і репетиційна база. Зараз там проходять ремонтні роботи.     

 З вашою допомогою,  вже влітку 2022 року в ній будуть працювати, проводити репетиції, записуватися як місцеві так і запрошені музиканти. 


 ЯК?

   Окрім репетицій та запису музики, на  будуть проводитися  музичні резиденції, майстер-класи по звуко інженерії, сонграйтину, студійній і концертній звукорежисурі, роботі з музичними редакторами. В якості лекторів будуть запрошуватися найкращі музиканти і фахівці.

    

  Особлива увага приділятиметься запису традиційної гуцульської музики, її подальші просуанню, популяризації та модернізації.

 Завдяки облаштованій мобільній сцені і проведенню на ній живих виступів,  ми плануємо урізноманітнити культурне життя села і зробити його ще більш привабливим як для туристів так і мешканців громади.

ЩО ДАЛІ?


 В разі успішної реалізації проєкту зі студією звукозапису, наступний наш крок – відкриття дитячої школи відеоблогінгу та журналістики,  і облаштування студії по виробництву відео.


 ХТО?

Наша команда:

Мирослав Кувалдін – автор, музикант, продюсер, куратор та спікер проєкту.

Основні обов’язки – розробка концепції, технічної та творчої складових проєкту, залучення до співпраці представників креативних індустрій, комунікація з цільовою аудиторією, планування та проведення заходів.

Мирослава Тулайдан – замісниця голови ГО «Кваси – наповнюйся!», юристка, менеджерка проєкту.

Основні обов’язки – юридичний та бухгалтерський супровід, координація взаємодії між членами команди, моніторинг дотримання робочого плану та якості його виконання, комунікація з органами місцевого самоврядування та представниками локально бізнесу.

Лілія Кувалдіна – піарниця проєкту, фотограф, художниця, копірайтер.

Основні обов’язки – розробка комунікаційної стратегії, написання основних меседжів для різних цільових авдиторія, складання і реалізація контент плану, SMM, фотофіксація, комунікація з представниками ЗМІ та спікерами проєкту.

СКІЛЬКИ?

З вашою допомогою ми плануємо зібрати 198 700 грн.

З них

 • 178 830 грн. підуть на придбання музичних інструментів  і обладнання, необхідних для облаштування репетиційної бази та мобільної сцени 
 •  19 870 грн. - комісія Спільнокошту.

  В результаті проведення вдалої кампанії, Міжнародний Фонд “Відродження” в якості гранту подвоїть зібрану суму.Ці кошти підуть на придбання комп’ютера, ліцензійних музичних редакторів та студійного обладнання, необхідних для створення професійної студії звукозапису.

В разі залучення більшої суми, надлишкові кошти буде направлено на додаткове інформування про роботу музичної студії та резиденції в селі Кваси.

Партнери проєкту

Винагороди

Підтримайте проєкт та оберіть винагороду

 • Внесок від 300 грн

  Пластиковий магніт ручної роботи "Кваси" Подяка на ФБ сторінці «Кваси-Наповнюйся»

  1 доброчинець

  99 залишилось

 • Внесок від 300 грн

  Альбом Jonych & Ципа Банда "Квасити в Квасах" з автографом Подяка на ФБ сторінці

  1 доброчинець

  32 залишилось

 • Внесок від 300 грн

  Альбом Jonych "Бананів нема" з автографом Подяка на ФБ сторінці

  2 доброчинці

  31 залишилось

 • Внесок від 500 грн

  Керамічний магніт ручної роботи "Tiszaborkuti" Подяка на ФБ сторінці «Кваси-Наповнюйся»

  0 доброчинців

  50 залишилось

 • Внесок від 1000 грн

  Набір гуцульскього крафтового пива «Ципа» CD альбому Jonych з автографом Подяка на ФБ сторінці «Кваси-Наповнюйся»

  1 доброчинець

  24 залишилось

 • Внесок від 2000 грн

  Гастрономічний набір гуцульської еко-ферми «Розенталь» CD альбому Jonych з автографом Подяка на ФБ сторінці «Кваси-Наповнюйся»

  2 доброчинці

  23 залишилось

 • Внесок від 5000 грн

  Вікенд у Квасах: номер на двох в еко-садибі, екскурсія гуцульською броварнею «Ципа», вечеря в ресторації «Гагарін та Бокораш» Подяка на сторінці «Кваси-Наповнюйся»

  1 доброчинець

  9 залишилось

 • Внесок від 10000 грн

  Персональне музичне відеопривітання від «Jonych і Ципа Банда» - оригінальні коломийки присвячені Вашому святу

  0 доброчинців

  5 залишилось

 • Внесок від 20000 грн

  Тиждень відпочинку у Квасах - номер на двох в еко-садибі, екскурсії селом та гуцульською броварнею «Ципа», підйом на одну з карпатських вершин, участь у майстер класах (гончарство, ліжникарство)

  0 доброчинців

  5 залишилось

 • Внесок від 50000 грн

  Ваучер на 12 денний курс лікування або відпочинку на двох у санаторії «Гірська Тиса», екскурсії Квасами та на броварню «Ципа», участь у майстер-класах, підйом на одну з карпатських вершин.

  0 доброчинців

  2 залишилось

 • Внесок від 100000 грн

  Виступ гурту "Jonych і Ципа Банда" на Вашому святі.

  0 доброчинців

  1 залишилось

Контакти проєкту

Соціальні мережі та інші посилання проєкту

Спільнокошт

Внески доброчинців у проєкт

Ділитись з друзями

Цікаво також

11 проєктів зараз чекають на твою підтримку

Будь ласка, авторизуйтесь!

Заповніть всі поля, щоб увійти в особистий кабінет.

Реєстрація

Заповніть всі поля, щоб приєднатися до Великої Ідеї.

Забули пароль? Натисніть, щоб відновити.

Або швидко зареєструйтеся

Натискаючи кнопку 'Зареєструватися' ви погоджуєтесь з умовами конфіденційності, правилами сайту та спільнокошту.

Відновлення паролю

Введіть зареєстрованний email, щоб отримати інструкцію по відновленню паролю.

Новий пароль

Встановіть новий пароль для вашого акаунта на Big Idea.

Відновлення паролю

Якщо ваш email було зареєстровано, ви отримаєте інструкція по відновленню пароля на пошту.

Ваш пароль було змінено. За бажанням ви можете його змінити також в особистому кабінеті.

Постав питання команді проєкту