100 %
 • 199 000зібрано (з 198 700 грн)
 • Завершено
Збір коштів завершено

Головне

Ми збагачуємо культурне життя села Кваси шляхом створення відкритих культурно-освітніх просторів і цікавих подій, що спонукають до творчого розвитку усіх членів громади і гостей краю.

Блоги

Відомості про здійснення проекту

Історія

ВІТАЮ!

Мене звати Мирослав Кувалдін. Я - автор пісень, музикант гурту The ВЙО, продюсер проекту Jonych, куратор культурних проектів ГО "Кваси - наповнюйся!" У нашої організації з'явилася ідея проєкту, яка може зацікавити і вас.  

 Якщо так станеться, ми будемо раді вашій участі і безмежно вдячні за будь-яку допомогу.

 Отже...

ЧОМУ?

Переважна більшість молоді прагне якнайшвидше виїхати зі своїх маленьких міст і селищ.

 Це відбувається через те, що там немає інфраструктури для цікавого культурного дозвілля та творчої реалізації – відсутні музичні інструменти, звукопідсилююча техніка, професійні студії звукозапису, місць для репетицій, виставок чи концертів.


ЩО?

Влітку 2021 року я з родиною переїхав з Києва на Закарпаття, в село Кваси.

 Разом з однодумцями ми започаткували громадську організацію «Кваси – наповнюйся!» і почали роботу по створенню низки культурно-освітніх просторів Арт-Хата та урізноманітненню культурного життя села.                                          

 За цей час ми відкрили декілька студій - художню, керамічну, ліжникарства, моди та дизайну. Зараз в них безкоштовно навчається близько 50 дітей і проводяться майстер-класи для дорослих.

 

 Протягом 6 місяців творчу резиденцію в Квасах відвідало близько 40 митців, ми влаштували 12 концертів і провели фестиваль графіті Квасний Джем 

 На черзі - музична студія, в якій ми плануємо записувати як місцевих так і приїжджих музикантів, проводити репетиції, майстер-класи та  резиденції для усіх бажаючих. Також ми плануємо створити мобільну сцену для живих виступів і таким чином наповнити культурне життя ОТГ.

   

 Ми впевнені, що багато хто з артистів та гуртів залюбки проведуть пару тижнів за роботою в студії серед Карпат, де не потрібно думати ні про що, окрім музики і при цьому надихатися мальовничими краєвидами. А потім ще і влаштують концерт для місцевої публіки.

Наша громадська організація подала ідею створення музичної студії у Квасах на конкурс грантів від міжнародного фонду «Відродження» і пройшла перший відбірковий етап. Тепер нам потрібна ваша допомога.

ДЛЯ КОГО? 

Діти і молодь села, яким цікаво займатися музикою, зараз змушені долати по 15 км., адже найближчі музичні школи знаходяться у сусідніх містах (Ясіня або Рахів). Відсутність зручної логістики зупиняє батьків віддавати дітей на додаткову творчу освіту. І це робить сільську молодь менш конкурентноспроможою в майбутньому. 

 Локальні артисти, які хочуть мати професійний запис, їздять за 150 км. до Івано-Франківська чи Ужгорода, гурти не мають репетиційної бази для занять. Наша організація хоче створити креативно еко-систему, в якій усі бажаючі  здобували б додаткові конкурентні навички, різнобічно розвивалися і творчо взаємодіяли.

 Музиканти з усіх куточків України чи  світу,  які хочуть отримати нові враження від  роботи на студії посеред Капрат, обмінятися досвідом чи зайнятися спільною творчістю.

 Місцеві мешканці і гості краю, які зможуть відвідати концерти і послухати багато нової цікавої музики. 

КОЛИ?

   Ми вже орендували буділю, в якій зможуть розміститися студія звукозапису і репетиційна база. Зараз там проходять ремонтні роботи.     

 З вашою допомогою,  вже влітку 2022 року в ній будуть працювати, проводити репетиції, записуватися як місцеві так і запрошені музиканти. 


 ЯК?

   Окрім репетицій та запису музики, на  будуть проводитися  музичні резиденції, майстер-класи по звуко інженерії, сонграйтину, студійній і концертній звукорежисурі, роботі з музичними редакторами. В якості лекторів будуть запрошуватися найкращі музиканти і фахівці.

    

  Особлива увага приділятиметься запису традиційної гуцульської музики, її подальші просуанню, популяризації та модернізації.

 Завдяки облаштованій мобільній сцені і проведенню на ній живих виступів,  ми плануємо урізноманітнити культурне життя села і зробити його ще більш привабливим як для туристів так і мешканців громади.

ЩО ДАЛІ?


 В разі успішної реалізації проєкту зі студією звукозапису, наступний наш крок – відкриття дитячої школи відеоблогінгу та журналістики,  і облаштування студії по виробництву відео.


 ХТО?

Наша команда:

Мирослав Кувалдін – автор, музикант, продюсер, куратор та спікер проєкту.

Основні обов’язки – розробка концепції, технічної та творчої складових проєкту, залучення до співпраці представників креативних індустрій, комунікація з цільовою аудиторією, планування та проведення заходів.

Мирослава Тулайдан – замісниця голови ГО «Кваси – наповнюйся!», юристка, менеджерка проєкту.

Основні обов’язки – юридичний та бухгалтерський супровід, координація взаємодії між членами команди, моніторинг дотримання робочого плану та якості його виконання, комунікація з органами місцевого самоврядування та представниками локально бізнесу.

Лілія Кувалдіна – піарниця проєкту, фотограф, художниця, копірайтер.

Основні обов’язки – розробка комунікаційної стратегії, написання основних меседжів для різних цільових авдиторія, складання і реалізація контент плану, SMM, фотофіксація, комунікація з представниками ЗМІ та спікерами проєкту.

СКІЛЬКИ?

З вашою допомогою ми плануємо зібрати 198 700 грн.

З них

 • 178 830 грн. підуть на придбання музичних інструментів  і обладнання, необхідних для облаштування репетиційної бази та мобільної сцени 
 •  19 870 грн. - комісія Спільнокошту.

  В результаті проведення вдалої кампанії, Міжнародний Фонд “Відродження” в якості гранту подвоїть зібрану суму.Ці кошти підуть на придбання комп’ютера, ліцензійних музичних редакторів та студійного обладнання, необхідних для створення професійної студії звукозапису.

В разі залучення більшої суми, надлишкові кошти буде направлено на додаткове інформування про роботу музичної студії та резиденції в селі Кваси.

Партнер проекту

 • Міжнародний Фонд "Відродження"

  Міжнародний фонд «Відродження» (МФВ) заснований видатним філантропом Джорджем Соросом у 1990 році. МФВ - одна з найбільших благодійних фундацій в Україні, національний фонд, що входить до глобальної мережі Фундацій відкритого суспільства (Open Society Foundations). Місія МФВ - сприяти розвитку відкритого суспільства в Україні на основі демократичних цінностей через підтримку значимих громадських ініціатив.

Подарунки

Підтримайте проект та оберіть подарунок

Подарyнки 11
 • Внесок від 300 грн

  Альбом Jonych "Бананів нема" з автографом Подяка на ФБ сторінці

  2 доброчинці

  31 залишилось

 • Внесок від 300 грн

  Альбом Jonych & Ципа Банда "Квасити в Квасах" з автографом Подяка на ФБ сторінці

  1 доброчинець

  32 залишилось

 • Внесок від 300 грн

  Пластиковий магніт ручної роботи "Кваси" Подяка на ФБ сторінці «Кваси-Наповнюйся»

  1 доброчинець

  99 залишилось

 • Внесок від 500 грн

  Керамічний магніт ручної роботи "Tiszaborkuti" Подяка на ФБ сторінці «Кваси-Наповнюйся»

  0 доброчинців

  50 залишилось

 • Внесок від 1000 грн

  Набір гуцульскього крафтового пива «Ципа» CD альбому Jonych з автографом Подяка на ФБ сторінці «Кваси-Наповнюйся»

  1 доброчинець

  24 залишилось

 • Внесок від 2000 грн

  Гастрономічний набір гуцульської еко-ферми «Розенталь» CD альбому Jonych з автографом Подяка на ФБ сторінці «Кваси-Наповнюйся»

  2 доброчинці

  23 залишилось

 • Внесок від 5000 грн

  Вікенд у Квасах: номер на двох в еко-садибі, екскурсія гуцульською броварнею «Ципа», вечеря в ресторації «Гагарін та Бокораш» Подяка на сторінці «Кваси-Наповнюйся»

  1 доброчинець

  9 залишилось

 • Внесок від 10000 грн

  Персональне музичне відеопривітання від «Jonych і Ципа Банда» - оригінальні коломийки присвячені Вашому святу

  0 доброчинців

  5 залишилось

 • Внесок від 20000 грн

  Тиждень відпочинку у Квасах - номер на двох в еко-садибі, екскурсії селом та гуцульською броварнею «Ципа», підйом на одну з карпатських вершин, участь у майстер класах (гончарство, ліжникарство)

  0 доброчинців

  5 залишилось

 • Внесок від 50000 грн

  Ваучер на 12 денний курс лікування або відпочинку на двох у санаторії «Гірська Тиса», екскурсії Квасами та на броварню «Ципа», участь у майстер-класах, підйом на одну з карпатських вершин.

  0 доброчинців

  2 залишилось

 • Внесок від 100000 грн

  Виступ гурту "Jonych і Ципа Банда" на Вашому святі.

  0 доброчинців

  1 залишилось

Спільнокошт

Внески доброчинців у втілення проекту

Loading...

Команда

comments powered by Disqus

ЦІКАВО ТАКОЖ

21 проект зараз чекає твоєї підтримки