100 %
 • 17 810зібрано (з 17 775 грн)
 • Завершено
Збір коштів завершено

Головне

Створення музичного дійства від гурту KURBASY. Проект Чар - творення - це магічне поєднання традицій із сучасними технологіями, що роблять українську культуру ближчою та зрозумілішою світові.

Історія

Гурт KURBASY є авангардовим музичним проектом, створеним у
театрі імені Леся Курбаса.

Основою гурту є троє акторок-співачок театру: Наталія Рибка-Пархоменко, Мирослава Рачинська та Марія Копитчак.

Але на різних етапах творчості долучалися співаки і музиканти: Орест Шарак, Микола Береза, Олег Онещак, Олена Єременко, Володимир Бедзвін,Всеволод Садовий,Артем Каменков,Маркіян Турканик, Юрко Турканик.
Художники-Володимир Стецькович та Богдан Поліщук.
Дизайнери-Марта Ваххольц,Олеся Гринь,Петро Нестеренко-Ланько.
KURBASY співпрацювали з відомими співаками і музикантами Мар”яною Садовською, Марком Токарем, Михайлом Балогом та гуртом DAGADANA

KURBASY творять цілі світи, де музика, театральні образи і візуальні форми підсилюють одне одного і надихають  пригадати себе у архаїчних кодах.
«Наша музика - це пошук, І ми ніколи точно не знаємо, куди приведе нас та чи інша пісня. Якщо нам вдається її прожити - це велике щастя!» - Наталія Рибка-Пархоменко

Ми перебуваємо у процесі творення нових форм, які підсилять сенс нашого проекту - і в Україні і за її межами. Спільно ми формуємо один з нових образів сучасної України – тої, яка звучить своїми унікальними новими змістами і дарує їх світові.  

Синопсис
Робота над проектом – це безперервний шлях актрис театру імені Леся Курбаса
Творча мета проекту полягає у тому, щоб залучені до дійства змогли торкнутись рідного коріння – це рекреація для свідомості та пожива серцю…

Коли ми, сучасні, мандруємо життєдайними вимірами предковічного, зачаровуємося смислами етнічного походження, шукаємо прихистку для наших сердець посеред живого-давнього, пірнаємо в безкраю містерію «Світотвору», то в ті моменти і згадуємо себе
Чар-творення відбуватиметься на сценах України та за її межами.

Створення проекту
Чар- творення містить у собі пісні багатьох регіонів України – від Сходу до Центру і на Захід. Візуальний супровід є унікальною можливістю підкреслити етнічні змісти усієї програми. Мультимедійна інсталяція є імпровізацією художника проекту Володимира Стецьковича. Сценічні образи з українською символікою будуть створені дизайнеркою Мартою Ваххольц.
 Перформанс складається з двох частин: у першій половині розкриється весільний обряд і таємні змісти весілля, у другій – містика купальсько-різдвяних традицій.

Дійство втілюють актори та музиканти: 
Наталія Рибка-Пархоменко-вокал
Мирослава Рачинська-вокал
Марія Копитчак-вокал
Всеволод Садовий-цимбали,барабан,сопілки
Артем Каменков-контрабас
Маркіян Турканик-скрипка
     
Нам потрібна Ваша підтримка!

Щоб повноцінно створити візуальний супровід Чар – творення нам потрібні матеріали для абсолютно нової сценічної декорації, які в результаті допоможуть з’явитись мультимедійним ілюзіям, змінити простір, наповнивши його кольорами, формами, змістами.  Нам також потрібні костюми, які розкриють всю глибину жіночого призначення у всіх його вимірах: жінки – дитини, жінки – коханки, жінки - матері.Бюджет проекту складає 50 000 грн – на матеріали для створення сценічних декорацій та костюмів.


Подарунки

Підтримайте проект та оберіть подарунок

Подарунків 6
 • Внесок від 50 грн

  Авторська листівка з підписом гурту КУРБАСИ

  1 доброчинець

 • Внесок від 150 грн

  Авторський магнітик від гурту КУРБАСИ

  1 доброчинець

 • Внесок від 300 грн

  Авторський диск гурту "КУРБАСИ"

  3 доброчинці

  27 залишилось

 • Внесок від 800 грн

  Подвійне запрошення на концерт гурту "КУРБАСИ"

  2 доброчинці

 • Внесок від 2500 грн

  Музичне відео - подарунок створений індивідуально для Вас, або ваших близьких.

  0 доброчинців

 • Внесок від 50000 грн

  Гурт "КУРБАСИ" заспіває на вашому весіллі, або ваших знайомих.

  0 доброчинців

Спільнокошт

Внески доброчинців у втілення проекту

Loading...

Команда

comments powered by Disqus

ЦІКАВО ТАКОЖ

24 проекти зараз чекають твоєї підтримки

 • Фестиваль Т. Шевченка "Ше.Fest 2018"

  Ше.Fest - це люди, які творять п'ятий рік поспіль своє бачення Тараса Шевченка. Для нас він - людина, громадянин, українець, який зумів надихнути свою націю на власну державу.

  Юлія
  Капшученко
  • 90
  • 100
   днів
  • 0
   грн
 • Координаційний центр переміщених ВНЗ Донбасу й Криму

  Координаційний центр переміщених вищих навчальних закладів – це команда небайдужих, яка вже четвертий рік опікується навчальними закладами Донбасу і Криму, що бачили своє майбутнє тільки з Україною.

  Alex
  Kulga
  • 13
  • 100
   днів
  • 0
   грн