12 %
 • 7 310зібрано (з 60 000 грн)
 • Завершено
На жаль проект не зміг зібрати необхідну суму коштів

Головне

Унікальний еко-культурний проект, який відкриває нові можливості для розваг українців

Історія

Кожна людина хоча б раз у житті випробувала свої сили в лабіринті, але зазвичай олівцем і на аркуші паперу. Та вже цього літа кожен зможе опинитися у найбільшому  в Україні лабіринті - на кукурудзяному полі - і переконатися, чи дійсно усе так просто, як колись у дитинстві.

Labirudza

Labirudza - це кукурудзяний лабіринт, де 20 000 кв. м запашної української землі наповнять Вас енергією та позитивом. Єднання з природою - це те, що потрібно містянам після виснажливої зими, серед сірого бетону міста.

Цього року ми чекаємо на Вас у липні. Є багато факторів, які можуть вплинути на дату відкриття. Це погода, якість насіння та добрива. Але головний фактор - висота кукурудзи.

З початку березня ми почали працювати на полі. Вже прибрали ділянку, встановили паркан та підготовляємо землю до сівби кукурудзи. Протягом 60 днів Спільнокошта ми не збираємось зупинятися. Уже в середині квітня плануємо зробити головне в нашій справі - додати до двох гектарів землі добірні зерна кукурудзи, які через декілька місяців будуть веселити відвідувачів.

Працювати лабіринт буде допоки сонце не перефарбує поле з зеленого на рум’яно-золотий. Хрустке, колись зелене бадилля піде на корм худобі, а зернами будуть насолоджуватися птахи. Така собі екологічно чиста Labirudza.

Чому це дійсно важливо?

«Labirudza» дає можливість познайомитись з природою. Багато дітей та підлітків і гадки не мають, як саме росте кукурудза. А корову бачили лише в рекламі. Спілкування з тваринами та чисте повітря на території нашого лабіринту стануть неоціненим внеском у розвиток дитини. Адже така розвага значно цікавіша за планшет чи телефон.

Для дорослих - це теж цікава забава. Торік ми орієнтувалися виключно на дитячу аудиторію, але, як виявилося, дорослим теж припало до вподоби блукати стежинами лабіринту.

Розвиток та вдосконалення

Цього року ми плануємо реалізувати безліч нових та цікавих ідей. Тому Labirudza переїжджає до сучасної ферми, поблизу Києва. Тут, крім милих домашніх корів, кіз, коней, овець, на Вас чекатимуть екзотичні птахи та тваринки. А площа лабіринту з 6000 збільшиться до 20000 кв. м.

Ми довго шукали «саме те поле, «саме ту локацію, куди буде зручно доїхати (10 хвилин від метро), локацію з парковкою та кафе. Це була любов з першого погляду. Ця ферма ідеально підійшла для розміщення заходу Labirudza. Окрім лабіринту, Ви зможете помилуватися тваринками, які знаходяться на території, та скуштувати фермерські продукти.

Згодом на наших сторінках ми повідомимо точне місце знаходження ферми. А поки - трішки інтриги… Лабіринт знаходиться майже у відкритому доступі, тому поки що збережемо цю таємницю хоча б до червня, поки кукурудза не набере своєї висоти.

Labirudza

Хто такі Ми?

Ми - це Олена, Анна та Анатолій. Ми - надійна команда фахівців на всі руки. У нас їх поки що 6. Але якщо Вам припала до вподоби ідея, приєднуйтесь до нашої команди. Для цього Вам потрібно залишити на нашому сайті інформацію про себе.

 

Анатолій
Анатолій - автор ідеї.

Саме він запропонував організувати цей проект минулого року. Саме він знаходить та впроваджує в життя усі ідеї, які ми генеруємо командою. 

Анна
Анна - невгамовний дизайнер та творчий мозок

Вона вміє задавати нам гарного настрою, коли працює на комп’ютері чи виробляє цікаві «штуковини» для оздоблення лабіринту.

Елена
Олена - професійний фотограф

Але також пише тексти та веде PR-кампанію, тому про себе говорить мало і тільки необхідне.

Чим допомогти? Як долучитися до проекту?

Сьогодні потрібно провести польові роботи, оформити ділянку та виконати інші важливі аспекти, які потребують грошей.

Кошти, які ми плануємо зібрати тут, підуть на оздоблення лабіринту, корм для тварин, рекламні проспекти, паливо та деякі адміністративні витрати.

Ми плануємо провести декілька благодійних заходів. Торік ми запрошували сиріт, сім’ї воїнів АТО та переселенців. Але безкоштовного входу для деяких категорій виявилося недостатньо. Цього року ми плануємо організувати транспорт для дитячих будинків, щоб ці діти теж мали змогу побувати в лабіринті.

60 тис. грн. - це лише мала частина наших видатків. На оздоблення лабіринту, на усілякі крафтові штуки та майданчики для фану потрібно значно більше коштів. Окрім грошей, зібраних «Спільнокоштом», ми вкладаємо власні ресурси і залучаємо інвесторів та друзів.

Соціально відповідальний бізнес - нове явище для України, але ми віримо, що завдяки Вашій допомозі зможемо змінити світ - світ тих, хто відвідає наш Лабіринт. Адже «Labirudza» - це пригоди, яких у Вас ще не було.

Подарунки

Підтримайте проект та оберіть подарунок

Подарунків 8
 • Внесок від 20 грн

  Публічна подяка на сторінках Labirudza в соцмережах

  1 доброчинець

  149 залишилось

 • Внесок від 50 грн

  Наліпка з логотипом Labirudza

  1 доброчинець

  99 залишилось

 • Внесок від 75 грн

  Магніт з логотипом Labirudza

  4 доброчинці

  96 залишилось

 • Внесок від 150 грн

  Сертифікат на відвідування Labirudza для 4 осіб

  18 доброчинців

  32 залишилось

 • Внесок від 500 грн

  Гра Пазли з логотипом Labirudza, та Сертифікат на відвідування Labirudza на 4 осіб

  0 доброчинців

  20 залишилось

 • Внесок від 800 грн

  Блокнот з логотипом Labirudza та Сертифікат на відвідування Labirudza для 6 осіб

  0 доброчинців

  15 залишилось

 • Внесок від 1200 грн

  Фотосесія на території лабіринту Labirudza та Сертифікат на відвідування Labirudza для 8 осіб

  1 доброчинець

  9 залишилось

 • Внесок від 15000 грн

  Назва однієї з вулиць лабіринту на честь доброчинця

  0 доброчинців

  1 залишилось

Спільнокошт

Внески доброчинців у втілення проекту

Loading...

Команда

comments powered by Disqus

ЦІКАВО ТАКОЖ

72 проекти зараз чекають твоєї підтримки

 • «Експеримент» - україномовний журнал про саморозвиток

  «Експеримент» – це перший друкований україномовний журнал про саморозвиток. Хочемо бути у бібліотеках всієї країни, тому потребуємо вашої допомоги!

  Соломія
  Чир
  • 37
  • 80
   днів
  • 0
   грн
 • Музей дітям - діти музею

  Музей дітям - діти музею – разом із дітьми створимо настільні ігри, присвячені Чигиринщині, які допоможуть пізнати багату історію та культурну спадщину краю

  Yanina
  Didenko
  • 155
  • 80
   днів
  • 0
   грн