107 %
 • 12 860зібрано (з 12 000 грн)
 • Завершено
Збір коштів завершено

Головне

Lapkam.com – український сервіс, який дозволяє швидко знайти місцевий притулок для тварин, щоб взяти улюбленця додому. Вирішує проблеми комунікації між людиною та громадською установою.

Блоги

Відомості про здійснення проекту

Історія


Просимо Вашої підтримки для розширення сервісу та його популяризації, що дасть нам змогу вийти на всеукраїнський рівень вже протягом зими 2016-2017 року. Таким чином кожен українець зможе в декілька кроків зв’язатись із найближчим притулком для тварин і тисячі тамтешніх істот отримають шанс на приручення.

 

Актуальність

 

Кожного місяця понад 8 000 людей зі всієї України запитують в інтернеті про те, яким чином можна отримати і приручити тваринку з притулку. Їм не завжди вдається знайти те, що вони шукали, особливо якщо людина з невеликого міста.  А взяти кота чи собаку додому - це справа не тільки хороша, а й приємна. На своєму досвіді можна переконатись, що знайти здорову, у багатьох випадках навіть породисту собаку, або грайливе кошеня – справа доволі проста. На велике нщастя, вибір там великий.

 

З одної сторони постійно зявляються Люди, охочі допомогти. З іншої сторони ми маємо близько 100 000 тварин по притулках нашої держави. Становище у них досить скрутне – країна переживає не кращі часи, значна частина волонтерів перекваліфікувалась на допомогу воїнам АТО. «Lapkam.com» покликаний стати між людьми та притулками і бути у нагоді, як першим, так і другим. 

 

Окремо хочемо звернути Вашу увагу на новий підхід до цих тварин-безхатчинків . Останнім часом влада міст почата відкривати особливі притулки, які отримали назву "мегаполіси смерті". Ці заклади зобов'язані утримувати тварин певний термін (офіційно 45 днів, на ділі менше) і по закінченню якого, якщо тваринку не було забрано, знищувати її досить негуманним методом. У Харкові таке впровадження влада вважає успішним, тому що це дозволяє суттєво зекономити по відношенню до звичайних притулків, де тварина утримується поки її не заберуть, або вона не загине від старості чи хвороб. Тому зараз, як ніколи, потрібно йти на зустріч тим людям, які шукають собі домашнього улюбленця.
Філософія та успіхи

Ми - громадська організація та команда молодих лідерів, яка вже два роки успішно організовує локальні заходи, спрямовані на благодійність. Кожен зі своїми здібностями та баченням, але об’єднані спільною ідеєю, ми прагнемо реалізуватись у новому соціальному проекті. До цього часу організація займались благодійністю тільки із будинками-інтернатами,  міськими лікарнями, військовими госпіталями тощо. Тепер ми виходимо за межі університетів та міста. Настав час зробити щось по-справжньому корисне для всієї країни.Завдання

Наше завдання – створити зручний сервіс, який зєднає людей та притулки для тварин. Перших він заохотить до допомоги та дасть можливість швидко знайти всю необхідну інформацію. Другим він позволить частіше знаходити добрі руки та звільнити місце в притулку для котів чи собак, які потребують піклування. Відтак безхатченків-тварин стане менше, а доброти в світі трішки більше.

Але для того, щоб повноцінно запрацювати нам потрібні ресурси. Насамперед ми потребуємо фінансів для маркетингу та інформаційну підтримку, щоб кожен, хто хоче взяти собі тваринку пам’ятав про прекрасну можливість зробити добру справу та знав куди звернутись.  А таких, як ми вже переконались, є багато. 

Куди краще вкласти кошти? Порівняння.


Що вже зроблено

На сьогоднішній день створений і функціонує попередній інтернет-сайт, який дозволяє розібратись у проекті та знайти необхідні контакти. У нашу базу підключені перші притулки. Підготовлені сторінки у соціальних мережах. Зроблений аналіз попиту, визначені цілі на найближчий період.

Що ще маємо зробити

Тим часом ми не зупиняємось, а продовжуємо працювати над завданням.

 Нарощується база даних про притулки. З Вашою допомогою проводиться бета-тестування сайту, опрацювання технічних запитань. Активна PR-кампанія вже розпочалась і це основний етап для нашого успіху. В результаті роботи створиться інтерактивна карта притулків й кожен подібний заклад отримає свою сторінку із контактними даними, реквізитами та відгуками...

Проекту помагають волонтери з досвідом роботи у відповідних сферах, насамперед це маркетинг, соціальні медіа, пошукова оптимізація, робота зі ЗМІ та багато інших завдань. Тільки разом ми маємо шанс на перемогу.


Консультуючись у спеціалістів і досліджуючи успішні кампанії соціального бізнесу та громадської діяльності було створено покроковий план роботи, який дозволить за короткий термін запрацювати нам у повному режимі.

Розробка, наповнення, підтримка – беремо на себе

Якісний хостинг  і домен  – 500

Стартове SEO та SMM   – 500

Контекстна реклама  – 6 000 (покриває пошукові запити)

Зовнішня реклама  – 3 000

Додатково утримання Спільнокошту та подарунки.

До фондування: 12 тис. гривень. 


Саме зараз Ваша допомога життєво необхідна для проекту. 

Зробимо хорошу справу до Нового року 2017!

Подарунки

Підтримайте проект та оберіть подарунок

Подарунків 8
 • Внесок від 50 грн

  Подяка за вклад до нашого проекту в соціальних мережах.

  2 доброчинці

  87 залишилось

 • Внесок від 100 грн

  Доброчинець потрапить до списку спонсорів та меценатів на сайті та у соціальних мережах (це правило діє також і для більших вкладів).

  4 доброчинці

  85 залишилось

 • Внесок від 200 грн

  Доброчинець отримає у подарунок справжню фірмову листівку від нашого проекту з теплими словами вдячності.

  8 доброчинців

  36 залишилось

 • Внесок від 500 грн

  Доброчинець отримає фірмову кружку із цікавим принтом.

  1 доброчинець

  18 залишилось

 • Внесок від 1000 грн

  Доброчинець отримає у подарунок оригінальний коврик для комп'ютерної мишки.

  0 доброчинців

  9 залишилось

 • Внесок від 2000 грн

  Доброчинець отримає у подарунок тематичну футболку і можливість вибрати принт.

  0 доброчинців

  7 залишилось

 • Внесок від 3000 грн

  Доброчинець отримає у подарунок професійний сайт - Landing Page.

  0 доброчинців

  2 залишилось

 • Внесок від 4000 грн

  Доброчинець отримає у подарунок професійний сайт - Landing Page, а крім того безкоштовну консультацію та настройку контекстної або таргетингової реклами.

  0 доброчинців

  1 залишилось

Спільнокошт

Внески доброчинців у втілення проекту

Loading...

Команда

comments powered by Disqus

ЦІКАВО ТАКОЖ

24 проекти зараз чекають твоєї підтримки

 • Документально-пригодницький фільм «Людина з Табуретом»

  Фільм, що надихає мріяти та діяти. Молоді митці лишають усе, що мали і вирушають у довгу дорогу аби встановити Табурети на узбережжі чотирьох океанів – символи людських мрій.

  Kateryna
  Mizina
  • 54
  • 65
   днів
  • 0
   грн
 • Мандрівники зі Сходу

  Ми здійснимо мрію випускників школи з містечка Золоте Луганської області – побачити свою країну. І зробимо фільм про цю подорож, аби показати Україну очима підлітків, що живуть на українському Сході

  Марина
  Конєва
  • 143
  • 52
   днів
  • 0
   грн