8 %
 • 38 479зібрано (з 502 850 грн)

Головне

Лідери руху CultFood – ініціативні батьки, директори шкіл, освітяни, що приєдналися до проєкту “Нове шкільне харчування”, аби прискорити впровадження програми в школах по всій Україні.

Історія

Нове шкільне харчування – це проєкт з покращення культури харчування у освітніх та оздоровчих закладах України, заснований кулінарним експертом Євгеном Клопотенко. 
Метою програми є підвищення та поширення рівня культури здорового харчування у навчальних закладах. У рамках проєкту було розроблено “Збірник рецептів страв для харчування дітей шкільного віку в навчальних та оздоровчих закладах”, а також план впровадження нової шкільної культури харчування у шкільні їдальні по всій Україні. 

У 2017 році команда Євгена Клопотенка отримала грант від Фундації Ашан для молоді на створення нових рецептів страв для харчування у школах України. Результатом реалізації проєкту, на основі відгуків більш ніж 1 500 батьків та учнів, стала розробка 110 унікальних рецептів, які згодом увійшли до Збірника. А в грудні 2018 року Державна служба України з питань безпеки харчових продуктів і захисту споживачів видала Висновок державної санітарно-епідеміологічної експертизи, яким надано дозвіл на впровадження програми.

Павло Хобзей, перший заступник Міністра освіти та науки України, відзначив, що проєкт “Нове шкільне харчування”, пов’язаний із одним із напрямків концепції “Нової школи”, яку впроваджує та реалізує Міністерство освіти та науки України, а саме — збереження здоров’я.

У грудні 2019 року створено спільноту Лідери руху Cult Food — активні батьки, директори шкіл, працівники держустанов та представники підприємств, які є лідерами змін у своїй школі чи області. У різних куточках України вони об’єднують навколо себе зацікавлених мам і тат, аби кількість задоволених школярів у їдальнях збільшилась. Вони мають досвід у впровадженні Нового шкільного харчування і можуть консультувати усіх бажаючих із будь-якого питання, що стосується цієї теми. 


На що саме ми збираємо кошти?

Кошти, що будуть зібрані шляхом краудфандингу та отримані в рамках гранту, плануємо витратити на прискорення впровадження Нового шкільного харчування у всіх регіонах країни. Для цього необхідна фінансова підтримка, аби проєкт мав змогу оплачувати транспортні витрати на приїзди Лідерів руху CultFood до Києва, а також, аби Лідери та менеджери регулярно отримували винагороди за свою участь у реалізації програми Нового шкільного харчування.

Подарунки

Підтримайте проект та оберіть подарунок

Подарунків 4
 • Внесок від 200 грн

  Подяка на офіційному сайті CultFood

  7 доброчинців

 • Внесок від 1000 грн

  Подяка на офіційному сайті CultFood та особиста подяка у Instagram від Євгена Клопотенко

  2 доброчинці

 • Внесок від 3000 грн

  Особиста подяка у Instagram та книга "Зваблення їжею" із автографом Євгена Клопотенко

  1 доброчинець

 • Внесок від 5000 грн

  Запрошення на Театр Їжі від Євгена Клопотенко у ресторані "100 років тому вперед"

  0 доброчинців

Спільнокошт

Внески доброчинців у втілення проекту

Loading...

Команда

comments powered by Disqus

ЦІКАВО ТАКОЖ

22 проекти зараз чекають твоєї підтримки

 • InStrum Fest в Кременці

  InStrum Fest - фестиваль інструментальної та симфонічної музики в містах з великим туристичним потенціалом, наступний планується в місті Кременець.

  Тетяна
  Воронова
  • 3
  • 50
   днів
  • 0
   грн
 • Літературно-освітній хаб "KUST-WEST"

  Освітній центр, спрямований на популяризацію інтеркультурності і багатомовної літератури, освоєння основ літературної майстерності та розвитку перекладацької літератури на Рівненщині

  Ірина
  Рачковська
  • 3
  • 90
   днів
  • 0
   грн