Україна заговорить англійською!

 Україна заговорить англійською!

100%

266 доброчинців

302 091зібрано (з 300 000 грн)

0 год. залишилось

Збір коштів завершено

Безкоштовна онлайн-платформа Lingva.Skills - інноваційна та ефективна система викладання для кожного, хто бажає навчитись вільно спілкуватись англійською мовою!

Блог

Відомості про здійснення проєкту

Привіт! Ми - команда "соціальних реформаторів" з 15-річнимдосвідом в громадському секторі, державній службі та бізнесі. Серед наших проектів "Академія навичок" (безкоштовна освітньо-рекрутингова платформа www.skillsacademy.com.ua), "Онлайн будинок юстиції" (онлайн послуги  системи юстиції в доступному форматі та соціальний ліфт для молодих юристів www.online.minjust.gov.ua), Форум громадянської освіти та багатьох інших корисних для українців соціальних проектів.

Наша мета: надати можливість кожному українцю безкоштовно вивчати іноземні мови!

Ми розробили унікальний Соціальний проект "Lingva.Skills", який вже став наймасовішим освітнім проектом України та зібрав за 7 місяців існування понад 2 млн. заявок на навчання. 

Ця технологія навчання була розроблена нашим методологом, який протягом 15-ти років викладає п'ять іноземних мов: англійську, німецьку, французьку, італійську та іспанську. За цей час було навчено багато людей, які успішно використовують іноземну мову у своєму житті. 
Наразі така можливість з'явилась у мільйонів людей, завдяки переведенню цієї технології в онлайн.

Навчання будується не на зазубрюванні правил, на інтуїтивному відчутті мови! За аналогією з дітьми, які вчаться говорити значно раніше ніж починають вивчати правила. Рівень А1-А2 на сайті - це 146 повноцінних уроків, в яких відпрацьовується кожна навичка, тобто певна граматична конструкція, а за допомогою інноваційної-системи програма автоматично підбирає рівень складності та повторень індивідуально для кожного користувача. Всі фрази мають озвучення та супроводжуються візуальним зображенням, що дозволяє користувачу повністю зануритись у процес навчання, задіюючи при цьому всі три сенсорні системи людини: візуальну, аудіальну та кінестетичну. Кожний урок складається з трьох видів вправ, різних за складністю. За виконання вправ нараховуються бали та вибудовується рейтинг успішності.

Lingva.Skills – це простий підхід у навчанні, всього 8 кроків:

Крок 1: мати бажання спілкуватись англійською.

Крок 2: подати заявку.

Крок 3: увійти у систему.

Крок 4: уважно прочитати інструкцію для користувача та прослухати вебінар.

Крок 5: пройти тест (відповідно до результатів тесту, програма підбере рівень навчання особисто для Вас).

Крок 6: навчатись та отримувати задоволення від результату. В разі потреби звертатись по допомогу до Адміністратора Сайту.

Крок 7: після успішного виконання 80% всіх уроків пройти підсумковий тест та отримати відповідний сертифікат.

Крок 8: спілкуватись англійською будь-де, будь-коли, будь з ким. 

Ось так виглядає система навчання зсередені:


Проект дуже потрібен для:

- ВПО-осіб, учасників АТО та членів їх сімей,

- соціальних категорій населення дя підвищення конкурентоспроможності на ринку праці,

викладачів (шкіл, ПТУ, коледжів та ВНЗ) та лікарів для активного спілкування з іноземними колегами та можливості використовувати у своїй роботі найкращий світовий досвід;

- підприємців (за даними соціологічного дослідження одна з найголовніших перепон українського екпсорту на думку підприємців є незнання підприємціями англійської мови);

-молоді (школярів та студентів) для їх скорішої адаптації, можливості отримати гідну роботу або відкрити власну справу;

- державних службовців всіх рівнів для проведення міжнародних робочих зустрічей без перекладачів та можливості працювати з оригіналами міжнародних документів особисто.

    Що ми вже зробили?

    Ми створили онлайн-платформу http://www.lingva.ua/.

    Незважаючи на досить молодий вік проекту,  маємо вже перших «випускників» та виконані 10 000 000 вправ на сайті проекту. 

    З кожним днем кількість заявок зростає!


    Наша поштова скринька щоденно виглядає ось так: