110 %
 • 13 330зібрано (з 12 030 грн)
 • Завершено
Збір коштів завершено

Головне

Громадська організація "Очевидно" розвиває громадські ініціативи та має намір популяризувати маленьке галицьке містечко Броди на межі століть: зв’язок минулого з майбутнім крізь призму сучасності.

Блоги

Відомості про здійснення проекту

Історія

    МИ ЗНАЄМО ЦІННІСТЬ КУЛЬТУРНОЇ СПАДЩИНИ МІСТА БРОДИ!

    Броди - Єрусалим Галичини - відоме полінаціональною культурою, прикордонне містечко, що знаходиться на перехресті частин світу, дало світові ім'я Йозефа Рота. Відомий австрійський письменник та журналіст все життя подорожував і згадував рідне місто Броди у своїх творах. 

                       ІДЕЯ ВЧИТЕЛЬКИ МАЄ ШАНС НА УСПІШНУ РЕАЛІЗАЦІЮ! 

    Учнями Бродівської ЗОШ №4 під керівництвом вчителя зарубіжної літератури було розроблено та проведено екскурсію-квест за романом Й.Рота "Марш Радецького". Екскурсія була проведена для старшокласників двох шкіл, освітян-гуманітаріїв, членів шкільних євроклубів під час серпневої конференції EdCamp. Є намір запровадити традицію проведення такої екскурсії двічі в рік для студентів місцевого педколеджу, учнів інших шкіл та туристів.

    З метою візуалізації екскурсії для туристів, звернення уваги сучасного мешканця, ми, команда ГО "Очевидно" спільно із вчителькою закликаємо долучитися до реалізації унікальної ініціативи: встановити  шість інформаційних табличок літературного маршруту-екскурсії двома мовами (українською та німецькою), встановити при в'їзді у місто три банери з зображенням карти із вказівкам, де знаходяться інформаційні таблички. 

    Кожен, хто цікавиться постаттю письменника та його творчістю, матиме змогу здійснити таку заманливу та пізнавальну мандрівку вуличками містечка.

ДОЛУЧИСЬ ДО ПОПУЛЯРИЗАЦІЇ ЦІННОСТІ  ВСЕСВІТНЬОВІДОМОЇ ПОСТАТІ ЙОЗЕФА РОТА    Запрошуємо усіх зацікавлених охочих та небайдужих долучитися! 

    Оскільки постать Йозефа Рота - виняткова  історико-культурна спадщина міста!


    БЮДЖЕТ ПРОЄКТУ

    Статті витрат (бюджет, зібраний Спільнокоштом): розроблення макету банеру; виготовлення трьох (однакових)  банерів з кріпленням формат (А0); виготовлення шести інформаційних табличок з кріпленням (подовжений формат А2: 42×70); виготовлення роздаткових інформаційних матеріалів (буклетів) в кількості 300 штук з розробленням макета (трьома мовами).

    Проєкт бере участь у конкурсі "Культура. Спільнота" від Міжнародного Фонду "Відродження", тому при успішній краудфандинговій кампанії Фонд подвоїть зібрану суму.

    Наші ресурси: людський ресурс, медіа-ресурс.

ЯК РОЗВИВАТИМЕТЬСЯ ПРОЄКТ ДАЛІ?

    Є ініціатива розробити та облаштувати тематичну фотозону, на Бродівській годинниковій вежі встановити годинник, здійснити необхідні налаштування, зокрема, щоб звучав звук передзвону - мелодія-марш Радецького. 

    Приймаються усі цікаві пропозиції та ідеї до розгляду!

Партнер проекту

 • Міжнародний Фонд "Відродження"

  Міжнародний фонд «Відродження» (МФВ) заснований видатним філантропом Джорджем Соросом у 1990 році. МФВ - одна з найбільших благодійних фундацій в Україні, національний фонд, що входить до глобальної мережі Фундацій відкритого суспільства (Open Society Foundations). Місія МФВ - сприяти розвитку відкритого суспільства в Україні на основі демократичних цінностей через підтримку значимих громадських ініціатив.

Подарунки

Підтримайте проект та оберіть подарунок

Подарунків 6
 • Внесок від 50 грн

  Подячне повідомлення про кожного, хто долучився до проєкту.

  4 доброчинці

  96 залишилось

 • Внесок від 100 грн

  Карта літературного маршруту-екскурсії вуличками міста Броди за романом Йозефа Рота «Марш Радецького», де зображено історичні будівлі – об’єкти міста, що описані в романі.

  12 доброчинців

  18 залишилось

 • Внесок від 200 грн

  Записник "Поглянь на місто Броди в різні пори року очима самого Рота"

  7 доброчинців

  13 залишилось

 • Внесок від 300 грн

  Футболка із цитатою з твору німецькою мовою. Das Städtchen war ihm vertraut, als wäre er darin geboren und aufgewachsen Joseph Roth

  7 доброчинців

  3 залишилось

 • Внесок від 1000 грн

  Участь у творчій зустрічі з українським літературознавцем, перекладачем Юрком Прохаськом (перекладає з німецької Йозефа Рота).

  0 доброчинців

  7 залишилось

 • Внесок від 500 грн

  Картина мисткині Наталії Процик (можливість замовити тему).

  2 доброчинці

  0 залишилось

Спільнокошт

Внески доброчинців у втілення проекту

Loading...

Команда

comments powered by Disqus

ЦІКАВО ТАКОЖ

33 проекти зараз чекають твоєї підтримки

 • Радіо Район - перша радіо хвиля районів

  В основі концепції РадіоРайону – створення сучасного культурного продукту, який базуватиметься на небанальних історіях, сторітелінгу й підтримки контенту, який буде йти з низин – від людей!

  Тарас
  Репицький
  • 112
  • 99
   днів
  • 0
   грн
 • Художній роман про післяпологову депресію

  “У ванні з восьминогом” — це відвертий роман про післяпологову депресію, який привертає увагу до непростої теми та має на меті допомогти мамам України попередити цю хворобу або почати лікування.

  Анна
  Кириченко
  • 22
  • 90
   днів
  • 0
   грн