Літній дитячо-юнацький табір RANGER CAMP UKRAINE

 Літній дитячо-юнацький табір RANGER CAMP UKRAINE

100%

6 доброчинців

26 020зібрано (з 25 300 грн)

0 год. залишилось

Збір коштів завершено

Проєкт перейшов на гнучке фінансування 05 червня 2018 р. 13:09

Розвиток сучасного, розвиваючого та інтерактивного дитячо-юнацького літнього табору РЕЙНДЖЕР КЕМП УКРАЇНА.

Блог

Відомості про здійснення проєкту

Суть проекту
Нам для проведення таборування, на 2018 рік,  не вистачає великого намету для їдальні яка може трансформуватись у лекційний зал та кінотеатр, а також розкладне столово-похідне меблювання – це найнагальніші і глобальні, для нас, речі по вдосконаленню дитячо-юнацького літнього табору РЕЙНДЖЕР КЕМП УКРАЇНА. Пілотний запуск проекту відбувся у липні 2017 року, поблизу м.Володимира-Волинського.


У 2017 році наш табір відвідали діти та молоді люди віком 12-17 років, у кількості близько 40 осіб, із: Рівненської, Волинської, Житомирської, Львівської та Полтавської областей (м.Миргород). Із цих дітей, 12 поступило у військові ліцеї та училища, які згодом отримають офіцерські звання. 14 наших учасників почали займатись різними видами єдиноборств. 6 дітей, на регулярній основі, почали займатись різними командними видами спорту (баскетбол, футбол, волейбол).  Із майже 40 учасників літнього табору – 36 планують побувати у ньому і в 2018 році! Окрім дітей що були у 2017 році, у літній табір 2018 року, ми вже отримали 16 нових заявок від батьків дітей із бронюванням місць на липень цього року (це період проведення таборування)!

Відгуки дітей та батьків свідчать, що ми на правильному напрямку і діти справді міняють свій світогляд, стають іншими у кращому розумінні цього слова, переборюють себе, стають сильнішими та витривалішими, вони мають змогу спробувати і відчути щось нове, що дозволяє їм йти вперед! 


Наше виховання та навчання дітей не базується, як багато хто думає, на суто військовій підготовці, а більше на особистій безпеці, психологічній стійкості в стресових ситуаціях (яких у дітей із кожним роком стає все більше), розвитку сили духу, вміння йти до кінця та боротись за результат, а не опускати руки на пів-дорозі, а ще - вміння працювати в команді та проявляти лідерські якості. 


Ми розробили унікальну, сучасну та інтерактивну програму роботи із дітьми та їхнього військово-спортивного та національно-патріотичного виховання на основі нашого:

ДЕВ’ЯТИрічному досвіді проведення змагань, турнірів, Всеукраїнських та Міжнародних військово-патріотичних, історичних, реконструкторських міроприємств.

П’ЯТИрічній дитячо-юнацькій інструкторсько-тренерській діяльності.

ТРИрічній інструкторській діяльності із військовослужбовцями ЗСУ, ДПСУ, ССО України, добровольчих батальйонів тощо.

ЧОТИРИрічному навчанні, вдосконаленні та покращенню теоретичних знань та практичних вмінь інструкторів та тренерів по проходженню ними курсів, семінарів, тренінгів (в т.ч. міжнародних), конференцій, національно-патріотичного, військового, спортивного, педагогічного характерів.

 

Наша мета у роботі із дітьми

Мета полягає у тому, щоб переформатуванні розуміння дітей, щоб вони могли побороти свої "НЕ можу", "НЕ хочу", "у мене НЕ вийде", "я НЕ знаю…".  Щоб їхній егоїзм та часткова невпевненість переросла у командну роботу на спільний командний результат! Щоб вони навчились находити мову із усіма не залежно від внутрішніх стримувань, вподобань чи страхів! Ми поєднали в нашому таборі міжнародний та українській досвід інструкторів табору для дітей України! 

Щоб діти ВМІЛИ постояти за себе у майбутньому, щоб вони могли РОЗВИНУТИ в собі впевненість, хоробрість. ЗДОБУТИ нові навички, вміння, знання – які можуть перевернути їх світогляд і по новому глянути на себе, на оточуючих, на Україну. Частково допризовна сучасна підготовка по Західних стандартах, дозволяє їм розвинути свій характер, дисципліну та відповідальність за результат і віднайти в собі й розвинути лідерські якості.


Перебування у таборі РЕЙНДЖЕР КЕМП Україна в 2018 році буде тривати не 6 днів як у 2017 році, а 8 днів, що ще більш дозволить якісно та плідно працювати із дітьми у плані їхнього навчання, розвитку, виховання, розкриття їх характерів та лідерських якостей, формування командного духу..

Цьогоріч програма табору складе в основі своїй: базова перша медична допомога (цивільна та військова), американський футбол (дитяча версія флаг-футбол),  бейсбол, унікальна допризовна мілітарі підготовка, основи інформаційної безпеки в сучасному світі, особиста безпека (бокс, рукопашний бій, крав-мага, боротьба), розважальні командні ігри ("водний волейбол", "га-га-бол", "раллі-аммо-2" та інші), топографія та орієнтування на місцевості, різноманітні турніри та челенджі як серед розподілених команд  курсантів-рейнджерів так і на індивідуальні заліки із призами та подарунками, перегляд цікавих фільмів, лекції по різних темах та багато іншого.

 

Про нас

Громадська організація «Молодіжний військово-патріотичний центр «Третій полк» займається національно-патріотичним, спортивним та інтелектуальним розвитком підростаючого покоління, а саме: школярів від 6-х до 11-х класів та старшої молоді.

ГО «МВПЦ  «3-й полк» створено та почав свою діяльність 04 жовтня 2014 року, офіційно громадську організацію зареєстровано у травні 2015 року.  

 

Нашивка "RANGER" - цінна завойована нагорода

Наші юні українські курсанти-рейнджери у  літньому таборі РЕЙНДЖЕР КЕМП боряться із собою, із своїми негативними сторонами та лінню, щоб здобути нарукавну нашивку "РЕЙНДЖЕР" - яка є символом, того, що вони перебороли себе, зуміли своєю кмітливістю, витривалістю, логічним мисленням, стресостійкістю та проявом характеру і силою волі - здобути свою перемогу. Це гордість для юного українського РЕЙНДЖЕРА - отримати її у справжніх випробуваннях які гартують характер!

Завдяки Вашій допомозі – ми зробимо навчання, підготовку, виховання, відпочинок, а також перебування дітей України у нашому таборі більш комфортнішим та якіснішим. Усі деталі про нас на нашому сайті - http://rangercamp.com.ua

На що підуть зібрані кошти:

1) Купівля намету-павільйону (столова, лекційний зал, кінозал та інше) - вартість 39 000 гривень

2) 8 столових похідних меблевих наборів (1 стіл та 4 стільця) - вартість 11 600 гривень.

Винагороди

Підтримайте проєкт та оберіть винагороду

 • Внесок від 100 грн

  Офіційна подяка від нашої ГО про допомогу у розвитку дитячо-юнацького табору РЕЙНДЖЕР КЕМП УКРАЇНА.

  0 доброчинців

  10 залишилось

 • Внесок від 250 грн

  Стильний мілітарі-календар якісного друку від ГО "МВПЦ "3-й полк" та РЕЙНДЖЕР КЕМП УКРАЇНА.

  0 доброчинців

  10 залишилось

 • Внесок від 400 грн

  Набір у кількості 3-х календарів стильного мілітарі-календаря якісного друку від ГО "МВПЦ "3-й полк" та РЕЙНДЖЕР КЕМП УКРАЇНА.

  0 доброчинців

  4 залишилось

 • Внесок від 500 грн

  Стильна мілітарі чашка із логотипом нашої ГО та із текстом цікавих військових фактів.

  0 доброчинців

  4 залишилось

 • Внесок від 1000 грн

  Сертифікат спонсора дитячо-юнацького літнього табору РЕЙНДЖЕР КЕМП УКРАЇНА, а також Ваше П.І.П. у титрах відеороликів із таборування!

  0 доброчинців

  12 залишилось

 • Внесок від 1800 грн

  Путівка на одну із (3-х) змін табору РЕЙНДЖЕР КЕМП УКРАЇНА який відбудеться у липні 2018 року, для вашої дитини (12 -17 років!)

  0 доброчинців

  16 залишилось

 • Внесок від 3000 грн

  Організація для класу\групи (до 25 дітей) практичного майстер-класу по грі в Американський футбол (у межах Волинської області)

  0 доброчинців

  1 залишилось

 • Внесок від 5000 грн

  Нанесення логотипу (який буде фігурувати на фотографіях та відео із дитячо-юнацького табору) Вашої компанії, організації, фірми на придбаному наметі-павільйоні!

  0 доброчинців

  10 залишилось

Контакти проєкту

Соціальні мережі та інші посилання проєкту

Команда

Спільнокошт

Внески доброчинців у проєкт

Ділитись з друзями

Цікаво також

12 проєктів зараз чекають на твою підтримку

Будь ласка, авторизуйтесь!

Заповніть всі поля, щоб увійти в особистий кабінет.

Реєстрація

Заповніть всі поля, щоб приєднатися до Великої Ідеї.

Забули пароль? Натисніть, щоб відновити.

Або швидко зареєструйтеся

Натискаючи кнопку 'Зареєструватися' ви погоджуєтесь з умовами конфіденційності, правилами сайту та спільнокошту.

Відновлення паролю

Введіть зареєстрованний email, щоб отримати інструкцію по відновленню паролю.

Новий пароль

Встановіть новий пароль для вашого акаунта на Big Idea.

Відновлення паролю

Якщо ваш email було зареєстровано, ви отримаєте інструкція по відновленню пароля на пошту.

Ваш пароль було змінено. За бажанням ви можете його змінити також в особистому кабінеті.

Постав питання команді проєкту