103 %
 • 8 950зібрано (з 8 700 грн)
 • Завершено
Збір коштів завершено
Проект перейшов на гнучке фінансування 18 травня 2019 р. 17:39

Головне

Розвиток та виховання дітей, прояв їх лідерських якостей та характеру, вміння працювати в команді та рухатись в напрямку реалізації поставлених цілей!

Блоги

Відомості про здійснення проекту

Історія

Для спортивно-фізичного покращення програми табору, на 2019 рік,  потрібне спортивні аксесуари та обладнання. Завдяки цьому ми зможемо реалізувати більшість наших командоутворюючих ігор та навчання для юних українців у літньому таборі РЕЙНДЖЕР КЕМП УКРАЇНА. Пілотний запуск проекту відбувся у липні 2017 року, поблизу м.Володимира-Волинського.
Наша мета у роботі із дітьми

Мета полягає у переформатуванні розуміння та сприйняття дітей самих себе і своїх можливостей. Щоб вони могли побороти свої "НЕ можу", "НЕ хочу", "у мене НЕ вийде", "я НЕ знаю…".  Щоб їхній егоїзм та часткова невпевненість переросла у командну роботу на спільний командний результат!
Щоб вони навчились находити мову із усіма не залежно від внутрішніх стримувань, вподобань чи страхів!
Ми хочемо, щоб діти ВМІЛИ постояти за себе у майбутньому, щоб вони могли РОЗВИНУТИ в собі впевненість, хоробрість. ЗДОБУТИ нові навички, вміння, знання – які можуть перевернути їх світогляд і по новому глянути на себе, на оточуючих, на Україну. Щоб НАВЧИЛИСЬ виходити із скрутних становищ та цінувати командну роботу. ПІЗНАЛИ дисципліну та її силу у досягненні своїх цілей. ЗНАЙШЛИ в собі лідерські задатки та розвинули їх.

Цьогорічна програма нашого табору

Базова першамедична допомога (цивільна та військова), чемпіонат із американського футболу (дитяча версія флаг-футбол),  матчі по бейсболу, інтерактивна та сучасна допризовна підготовка, основи інформаційної безпеки в сучасному світі, особиста безпека (бокс, рукопашний бій, крав-мага, греплінг), розважальні командні ігри ("водний волейбол", "га-га-бол" та інші), топографія та орієнтування на місцевості вдень та вночі, футбольний турнір «Ліга Чемпіонів», різноманітні естафети та челенджі, перегляд цікавих фільмів, лекції по різних темах та багато іншого цікавого та корисного.
 

Про нас

Громадська організація «Молодіжний військово-патріотичний центр «Третій полк» займається національно-патріотичним, спортивним та інтелектуальним розвитком підростаючого покоління, а саме: школярів від 6-х до 11-х класів та старшої молоді.

ГО «МВПЦ «3-й полк» створено та почав свою діяльність 04 жовтня 2014 року, офіційно громадську організацію зареєстровано у травні 2015 року.

 Нашивка "RANGER" - цінна завойована нагорода

Завдяки Вашій допомозі – ми зробимо навчання, підготовку, виховання, відпочинок, а також перебування дітей України у нашому таборі більш комфортнішим та якіснішим. Усі деталі про нас на нашому сайті - http://rangercamp.com.ua
Наші юні українські курсанти-рейнджери у  літньому таборі РЕЙНДЖЕР КЕМП боряться із собою, із своїми негативними сторонами та лінню, щоб здобути нарукавну нашивку "RANGER" - яка є символом, того, що вони перебороли себе, зуміли своєю кмітливістю, витривалістю, логічним мисленням, стресостійкістю та проявом характеру і силою волі - здобути свою перемогу. Це гордість для юного українського РЕЙНДЖЕРА - отримати її у справжніх випробуваннях які гартують характер!

У минулому 2018 році наш табір відвідали діти та молоді люди віком 11-17 років, у кількості 80 осіб, із 9-ти областей: Рівненської, Волинської, Житомирської, Львівської, Київської, Одеської, Хмельницької, Тернопільської, Чернівецької. Наше навчання для дітей дозволило частині із них, змінити своє життя.

Для прикладу після перебування у таборі в 2018 році: ЧЕТВЕРО пообіцяли кинути курити (цього року перевіримо), ВОСЬМЕРО поступило у військові ліцеї та училища, ОДИНАДЦЯТЬ наших учасників почали займатись різними видами єдиноборств, ШЕСТЕРО дітей почали відвідувати спортивні зали («качалку»), ДВОЄ зайнялись воркаутом, ШЕСТЕРО на регулярній основі, почали відвідувати національно-патріотичні гуртки та клуби.

Із 80 учасників літнього табору – близько 80% планують побувати у ньому і в 2019 році! Станом на початок березня, ми вже отримали 15 заявок на бронювання місця у RANGER CAMP UKRAINE.

Що ми даємо дітям?

Ми займаємось із дітьми різними аспектами навчання та виховання яке вони можуть використовувати у своєму житті. Наприклад знають і вміють використовувати  знання із особистої та колективної безпеки, стають  психологічно стійкішими в стресових ситуаціях (яких у дітей із кожним роком стає все більше), ми допомагаємо їм розвивати силу духу, вчимо йти до кінця та боротись за свій результат, а не опускати руки на пів-дорозі, вчимо їх бути лідерами і вміти працювати в команді на спільний результат!

Ми розробили авторську і свого роду унікальну інтерактивну програму роботи із дітьми та їхнього виховання на основі нашого різноманітного досвіду. Адже в команді наших інструкторів акумульовано неймовірний досвід, досягнення, знання та вміння. Ми поєднали в нашій команді міжнародний та українській досвід інструкторів для виховання підростаючого покоління України! Детальніше про частину нашої команди  тут - http://rangercamp.com.ua/instruktors/

На що підуть зібрані кошти:

1)    1 намет. Для дітей (на 3-й навчальний взвод), оскільки у ньому якраз і не вистачає намету ( 6-ть місць. 2 спальних секції і великий тамбур) = 5 200 грн.

2)    1 намет для дівчат на 6-ть місць (2 спальних секції і великий тамбур) = 5 200 грн.

3)    Спортивний інвентар на започаткування футбольного турніру «Ліга чемпіонів» для дітей учасників табору. А це (футбольні м‘ячі, розміточні конуси, тренувальний інвентар, координаційні драбинки) = 7 000 грн.

Ми стартували у 2017 році і плануємо надалі тільки масштабувати проект, задля того, щоб більше дітей могли себе проявити та випробувати!

Подарунки

Підтримайте проект та оберіть подарунок

Подарунків 9
 • Внесок від 50 грн

  Тематична мілітарі-закладка для книжок від RANGER CAMP UKRAINE

  0 доброчинців

  10 залишилось

 • Внесок від 100 грн

  Календар із мілітарі-тематики на 2020 рік.

  0 доброчинців

  10 залишилось

 • Внесок від 150 грн

  Набір із 3-х крутяцких мілітарі-тематичних закладок для книжок від RANGER CAMP UKRAINE

  1 доброчинець

  9 залишилось

 • Внесок від 300 грн

  Офіційна подяка від нашої ГО про допомогу у розвитку дитячо-юнацького табору РЕЙНДЖЕР КЕМП УКРАЇНА.

  1 доброчинець

  9 залишилось

 • Внесок від 400 грн

  Набір із 3-х стильних календарів мілітарі-тематики на 2020 рік.

  0 доброчинців

  10 залишилось

 • Внесок від 1000 грн

  Ваш особистий або фірмовий хештег # у описі до усіх фотографій із табору 2019 року у нашому інстаграмі -

  0 доброчинців

  10 залишилось

 • Внесок від 2200 грн

  Путівка на одну із (4-х) змін табору РЕЙНДЖЕР КЕМП УКРАЇНА який відбудеться у липні 2018 року, для вашої дитини (12 -17 років!)

  0 доброчинців

  10 залишилось

 • Внесок від 4000 грн

  Організація для класу\групи\гуртка\клубу (до 25 дітей) денного майстер-класу по грі в Американський футбол (дитяча версія - "флаг-футбол") у межах Волинської області!

  0 доброчинців

  1 залишилось

 • Внесок від 5000 грн

  Розміщення прямого посилання на сайт Вашої фірми чи компанії на наших сайтах, як офіційного спонсора нашого табору - www.rangercamp.com.ua та "головного офісу проекту" - www.3polk.com.ua

  0 доброчинців

  5 залишилось

Спільнокошт

Внески доброчинців у втілення проекту

Loading...

Команда

comments powered by Disqus

ЦІКАВО ТАКОЖ

22 проекти зараз чекають твоєї підтримки

 • "НАШІ БЕЗ РАШІ" 2020 - інтернет скетч-ком

  НАШІ БЕЗ РАШІ - Інтернет скетч-ком, що розповідає про країну, в якій хотів би жити кожен Українець.

  Roman
  Hapachylo
  • 127
  • 182
   днів
  • 0
   грн
 • Медіа-платформа "ЛЮК"

  Відкриваючи Люк, ми відкриваємо місто через знайомства людей та проектів один з одним. Люк досліджує міський простір, відшукує закриті спільноти, аналізує місто через культуру, культуру через місто.

  Екатерина
  Переверзева
  • 75
  • 77
   днів
  • 0
   грн