100 %
 • 95 815зібрано (з 95 000 грн)
 • Завершено
Збір коштів завершено

Головне

Літній табір «Сонячне світло» - це можливість подарувати дітям у складних життєвих обставинах позитивні емоції, впевненість в собі та віру у щасливе майбутнє

Блоги

Відомості про здійснення проекту

Історія

Дитячий соціально-реабілітаційний центр «Сонячне світло» організовує щорічний Літній наметовий табір для дітей з неблагополучних родин, прийомних сімей, дитячих будинків та інших категорій дітей групи ризику Броварського району.

Табір проходитиме на острові Любич, село Соболівка Броварського району, Київська область з 4 до 21 липня 2016 року.

Чому ми це робимо?

Українське законодавство стверджує, що всі діти, які відносяться до групи ризику (діти в складних життєвих обставинах, діти позбавлені батьківського піклування, діти-сироти, діти з багатодітних та малозабезпечених сімей), мають бути щороку забезпечені реабілітаційними програмами (мати змогу поїхати на відпочинок, відвідати дитячий табір). Проте, на практиці більшість дітей таких категорій не мають повноцінного відпочинку та не отримують соціально-психологічної реабілітації. Діти групи ризику дуже часто не мають можливості бути включеними в реабілітаційні програми, та якщо це вдається, така програма не завжди враховує проблеми дітей та їх особливі потреби. В результаті, діти групи ризику не отримують необхідну допомогу та підтримку, якої вони дійсно потребують.

Саме тому, розуміючи потреби та нагальність вирішення проблеми забезпечення дітей вказаних вище категорій, необхідною реабілітаційною програмою та відпочинком, Дитячий центр «Сонячне світло» організовує Літній табір для дітей групи ризику Броварського району. Цей табір спеціально розроблений для задоволення потреб дітей, які знаходяться у складних життєвих обставинах і забезпечує реабілітацію, що так важлива для дітей, які належать до категорії ризику.

Наш досвід

З 2001 року Дитячий центр «Сонячне світло» проводить літні табори для дітей групи ризику. За цей час більше 1400 дітей у віці від 6 до 18 років отримали психологічну та фізичну допомогу.

Наша мета

Метою табору є організація відпочинку для дітей з неблагополучних родин, прийомних сімей, дитячих будинків та інших категорій дітей групи ризику Броварського району.

Педагогіка пригод

Літній табір проводиться за методикою Педагогіка пригод, яка допомагає дітям долати минулий негативний, травматичний досвід шляхом наповнення життя приємними емоціями, новим, позитивним досвідом. Педагогіка пригод посилює в учасниках табору почуття власної гідності, розвиває їх самостійність, вчить працювати в команді, аналізувати та передбачувати результати власних дій. У літньому таборі діти мають змогу отримати спортивні, трудові, побутові навички, розвивати свої художні, акторські і танцювальні здібності. В рамках Педагогіки пригод, в таборі проводяться сплави по річці, побудова палаток, добування та розведення вогнища, походи, рибальства, плавання та орієнтації на місцевості.

Майстер-клас по виготовленню іграшки

Майстер-клас по роботі з деревом

Вчимося плавати на байдарках

«Living like Indians»

В 2016 році ми плануємо продовжити минулорічну тематику табору – «Індіанське поселення».

Ми будуємо індіанське містечко зі справжніми тіпі, зібраннями племен та аутентичними ремеслами.

Крім того, кожна дитина має змогу стати справжнім індіанцем, обравши собі індіанське ім’я, яке підкреслює його сильні сторони.

Минулого року серед дітей у нашому таборі були такі неймовірні «індіанці», як Хоробрий Лев, Сміливий Сокіл, Мудрий Орел, Гарна Квітка, Та що танцює у вогні, Та що приносить радість та багато інших імен.

Діти вчаться знаходити позитивні риси в собі та інших дітях, навіть через такі грайливі речі, як вигадані індіанські імена у нашому таборі.

 

Завдяки Спільнокошту в минулому році нам вдалося зібрати 20 000 грн та закупити намети для табору, яких нам не вистачало та якими ми будемо користуватися в цьому та наступних роках проведення табору.

Цього року команда Дитячого центру «Сонячне світло» хоче подарувати відпочинок 200 дітям, які живуть у Броварському районі.

Путівка для однієї дитини коштує 1900 грн, в яку входять харчування, засоби особистої гігієни, матеріали для творчих та реабілітаційних занять, спортивний інвентар, одяг та взуття за необхідності.

Зусиллями наших постійних партнерів, спонсорів, бізнес-компаній (таких як Coca-Cola, Henkel, Верес) та друзів Дитячого центру, ми зможемо організувати відпочинок для 150 дітей.

Наразі, нам необхідно зібрати кошти на відпочинок ще 50 дітей, які його потребують.

Давайте спільними зусиллями зробимо літо для дітей по-справжньому сонячним та яскравим!

 

Подарунки

Підтримайте проект та оберіть подарунок

Подарунків 7
 • Внесок від 100 грн

  Дуже вдячні за допомогу! Ваш подарунок – листівка з табору, підписана дітьми.

  11 доброчинців

 • Внесок від 200 грн

  Дуже вдячні за допомогу! Ваш подарунок - фірмовий браслет з нашим слоганом.

  17 доброчинців

 • Внесок від 400 грн

  Дуже вдячні за допомогу! Ваш подарунок – магніт від Дитячого центру "Сонячне світло"

  7 доброчинців

 • Внесок від 600 грн

  Дуже вдячні за допомогу! Ваш подарунок – унікальна поробка від дитини з табору.

  5 доброчинців

 • Внесок від 800 грн

  Дуже вдячні за допомогу! Ваш подарунок – чашка зі слоганом Дитячого центру "Сонячне світло".

  1 доброчинець

 • Внесок від 1000 грн

  Дуже вдячні за допомогу! Ваш подарунок – футболка зі слоганом Дитячого центру «Сонячне світло». Заздалегідь просимо вказати Ваш розмір.

  2 доброчинці

 • Внесок від 3000 грн

  Дуже вдячні за допомогу! Ваш подарунок – політ на мотопараплані на території нашого табору: с. Соболівка, Броварський р-н.

  0 доброчинців

Спільнокошт

Внески доброчинців у втілення проекту

Loading...

Команда

comments powered by Disqus

ЦІКАВО ТАКОЖ

37 проектів зараз чекають твоєї підтримки