100 %
 • 25 000зібрано (з 25 000 грн)
 • Завершено
Збір коштів завершено
Проект перейшов на гнучке фінансування 20 серпня 2018 р. 21:01

Головне

Ми плануємо зібрати кошти з метою проведення «Літньої школи для юних науковців» дітей – вимушених переселенців з Криму різних національностей.

Блоги

Відомості про здійснення проекту

Історія


«Літня школа для юних науковців» - це тижнева культурно-наукова програма для дітей-переселенців з Криму, під час якої учні зможуть поглибити свої знання та навички з кримськотатарської історії, мови, культури та мистецтва. 

Літня школа відбудеться в історичній місцевості на базі дитячого табору для дітей у Пущі-Водиці.

Наша команда планує залучити дітей – вимушених переселенців з Криму з різних регіонів України, віком від 13 до 17 років, 15 чоловік. У подальшому учасники «Літньої школи для юних науковців» захищатимуть свої наукові роботи у секції «Кримськотатарська гуманітаристика» у Малій академії наук України 2018-2019 навчальних роках.


Перед захистом наукових робіт

Профільні фахівці та науковці вдало проведуть у «Літній школі для юних науковців» семінари з кримськотатарської історії та культури, допоможуть краще пізнати історичні і соціокультурні події українського  та кримськотатарського народу, які стояли у витоків творення держави Україна.   Інтерактивні заняття з кримськотатарської мови та літератури і арт - терапевтичні заняття – майстер-клас з кримськотатарської хореографії та майстер-клас з кримськотатарської орнаменталістики, спрямовані на розуміння наукового дослідження і консолідацію школярів.


Арт-терапевничне заняття

Невід’ємною частиною програми «Літньої школи для юних науковців» є створення культурно-мистецького простору, а саме: відвідування музеїв, художніх галерей, а також екскурсія Києвом! Саме ці дії допоможуть зняти штучну напругу в міжнаціональних відносинах, а також сприятимуть інтеграції дітей в українське суспільство через культуру та мистецтво.

Наша мета. Здійснити підтримку, психологічну реабілітацію та реінтеграцію в суспільство через культуру дітей, шляхом розвитку засобів самовираження, розвитку креативності, підвищення соціальної компетенції в результаті проведення низки арт-терапевтичних заходів, інтерактивних заходів, тренінгових сесій. 

Окрім безпосереднього реабілітаційного ефекту  даний проект матиме довгостроковий вплив, так як діти вивчатимуть традиційну кримськотатарську культуру у цікавій для них формі, навчаться роботі у команді, зроблять перші кроки в науково - дослідній сфері. 


Семінар з кримськотатарської культури

Даний проект матиме велике соціальне значення для кримськотатарської і української спільноти в Україні, Криму та за кордоном, оскільки така культурна підтримка матиме позитивний об’єднуючий ефект та відчуття кооперації між громадськими та державними інститутами.

Історія створення «Літньої школи для юних науковців»

У грудні 2017 року відбулась важлива подія - відкриття секції «Кримськотатарська гуманітаристика»  у Національному центрі «Мала академія наук України» (МАН). Це результат спільної  роботи  Громадської організації "Алєм" і команди  МАН в рамках проекту, що фінансується зокрема Швейцарською агенцією розвитку та співробітництва (SDC).Інформацію щодо відкриття секції ви могли бачити  у медіа просторі:

https://ua.krymr.com/a/news/28921594.html,

http://www.kuresh.info/krimskotatarska-gumanitaristika.htm

http://qha.com.ua/ua/osvita/man-ukraini-vidkrila-sektsiyu-quot-krimskotatarska-gumanitaristika-quot/28425/

 Вже в квітні цього року відбувся перший захист наукових робіт! Це були дослідження  з мистецтвознавства, культурології, історії та літератури кримських татар.


Захист наукових робіт


Захист наукових робіт

Захист наукових робіт


Члени журі

Під час захисту робіт для учнів секції «Кримськотатарська гуманітаристика» була організована зустріч-бесіда з опініон-лідерами кримськотатарського народу, з Героєм України та членом Меджлісу кримськотатарського народу – Ільмі Умєровим, а також з першим заступником міністра інформаційної політики Еміне Джапаровою.Інформація про зустріч-бесіду за посиланням: https://mip.gov.ua/news/2345.html

Всі учасники конкурсу були нагороджені дипломами.


Успішна фандрейзінгова кампанія дозволила забезпечити призами всіх фіналістів конкурсу.

Команда громадської організації  «Алєм» спільно з секцією «Кримськотатарська гуманітаристика» у Малій академії наук планує провести Літню школу для дітей -  вимушених переселенців з Криму, які проживають в усіх регіонах України. Ми прагнемо сприяти формуванню нового покоління пасіонаріїв, які реалізують прогресивні, дієві ідеї єдності України.  

 

  

Зібрані кошти планується спрямувати на наступнi витрати:

- проїзд, харчування, проживання дітей;

- організація семінарів, тренінгів, майстер – класів (послуги тренерів, експертів, психологів, творчих людей);

- придбання канцелярських товарів;

- відвідування культурно-мистецьких платформ та заходів;

- організація екскурсій;

- тімбілдинг.

Подарунки

Підтримайте проект та оберіть подарунок

Подарyнки 7
 • Внесок від 50 грн

  Листівка від учасників «Літньої школи для юних науковців»

  0 доброчинців

  10 залишилось

 • Внесок від 200 грн

  Смачна кава та ознайомлення із старовинними предметами декоративно-ужиткового мистецтва кримських татар

  3 доброчинці

  7 залишилось

 • Внесок від 400 грн

  Майстер-клас з кримськотатарської орнаменталістики

  2 доброчинці

  8 залишилось

 • Внесок від 600 грн

  Майстер-клас з нанесення традиційного кримськотатарського орнаменту з хни

  0 доброчинців

  10 залишилось

 • Внесок від 800 грн

  Майстер-клас з кримськотатарської хореографії

  0 доброчинців

  10 залишилось

 • Внесок від 1000 грн

  Долучайте свою дитину до «Літньої школи для юних науковців»!

  0 доброчинців

  2 залишилось

 • Внесок від 1200 грн

  Знайомство з культурою та традиціями кримських татар

  0 доброчинців

  5 залишилось

Спільнокошт

Внески доброчинців у втілення проекту

Loading...

Команда

comments powered by Disqus

ЦІКАВО ТАКОЖ

23 проекти зараз чекають твоєї підтримки