0 %
 • 1 301зібрано (з 500 000 грн)

Головне

Підлітки та молодь прагнуть самостійно обирати напрямки свого розвитку, щоб бути корисними світові. Проте, їм потрібна підтримка дорослих. Підтримайте їхню ініціативу, адже вони змінюють світ довкола.

Історія

«Ми хочемо діяти: розвивати себе й інших, щоб бути корисними своїй країні і світу загалом…» (молодь - співзасновники Міжнародного Ком’юніті «Людство», жовтень, 2022).

Поки що нас мало, але ми кожного дня знаходимо більше друзів та однодумців, тому цей список буде тільки збільшуватися

Це інтерактивна презентація, яку можеш гортати
«Якось кілька місяців тому ми почули таку репліку-заклик від українських дітей із Безкоштовної Школи Онлайн для дітей з України (www.szkolaonline.klanza.pl), які перебувають за межами своєї країни і зрозуміли, що разом з ними маємо діяти. Саме тоді й виникла ідея створення унікального Міжнародного Ком’юніті української молоді «Людство».

Саме ця міжнародна спільнота цікавих, творчих, неординарних, креативних, а головне молодих та завзятих людей мають потенціал і головне - величезне бажання працювати задля того, щоб відчувати себе частиною-краплею в океані творення неймовірної країни світу - України.

А планів у них - ой, як багато! Ми впевнені - разом все вдасться! Один із прикладів нашої участь у проекті GoGlobal:Перший Дитячий mini-EdCamp

Mini-EdCamp ДИТЯЧИЙ у нереальному виконанні ком‘юніті української молоді “Людство». Усе роблять діти, які знаходяться у різних куточках світу! Це буде нереально круто! Будете вражені! Робимо для наших дітей те, що підказує серце! (Засновники Ком’юніті)

Ідея проведення дитячого міні-EdCamp (www.edcampkids.tvoikroky.com) є надзвичайно актуальною, адже дозволить об’єднати українських підлітків та молодь з різних куточків світу, зацікавивши їх унікальною можливістю відчути себе частиною спільноти, отримати нагоду завести нові, цікаві знайомства, знайти майбутніх друзів, поділитися своїми ідеями та досвідом, почерпнути та надихнутися історіями інших, як однолітків, так і професіоналів, набути актуальних навичок та весело й неординарно провести час.


Ця кампанія стартує напередодні Унікальної події EdCamp дитячий (25.02.2023). «Мистецтво творити: себе і майбутнє своєї країни» - саме під такою темою проходитиме ця подія, що дозволить зрозуміти, проаналізувати, розкрити та зануритися у надважливі моменти ефективного навчання, стресостійкості, фінансової грамотності тощо.

Один із головних принципів EdCamp - кожен і кожна можуть стати спікерами. Вони матимуть можливість запропонувати цікаву тему для майстер-класу, дискусії чи тренінгу, яка буде актуальною і презентувати її учасникам!

Молодь потребує уваги

Наша молодь потребує таких подій на системній основі, адже вони не лише зростатимуть самі, а й змінюватимуть, розбудовуватимуть спільноти довкола, мотивуючи при цьому батьківство, вчительство, владу, об’єднуючи громадськість у підтримці їхніх ініціатив.

За даними дослідження «Молодь України»

Молодь – це майбутнє нашої країни. Діти й підлітки, особливо зараз, в умовах війни, потребують підтримки та допомоги дорослих. Зараз їхні потреби в якісній освіті, шаленій творчості, цікавому спілкуванні, ефективній самореалізації та креативному самовираженню ще сильніше дали про себе знати.

Плануємо залучити до події в онлайн-форматі тисячі молодих українців та українок, які сьогодні по всьому світу.

Кожен та кожна прагне бути корисним для людства загалом та для своєї країни зокрема, тому однією з наступних ініціатив Ком’юніті є допомога реальним територіальним громадам України щодо існуючих потреб та проблем у форматі ідей, залучення благодійних коштів, сприяння розповсюдженню інформації щодо існуючої проблематики громад та ін.

Саме для реалізації дитячих ініціатив на системному рівні ми й просимо підтримати нас. Ми впевнені, що Міжнародне Ком’юніті «Людство» загалом та дитячий EdCamp зокрема стануть ще одною цеглинкою в побудові сильного, освіченого та щасливого українського суспільства.

Можеш ознайомитися з нашими проєктами та подіями, і це не весь список, тому слідкуй за оновленням:

Це інтерактивна презентація, яку можеш гортати 

ЧОМУ НАМ ПОТРІБНО 450 000 ГРН?

Ми потроху вчимося і допомагаємо молоді підтримкою та реалізацією й впровадженням їхніх ініціатив, залучати на підтримку ідей різні інституції, громадські та благодійні організації, бізнес.

Але будемо відвертими: є щоденні витрати, без яких у роботі не обійтися, також треба інвестувати в майбутнє, а на це давати гроші здебільшого не готові…

Просимо Вас допомогти нам – щоб ми могли розвиватися, ставати кращими та спільними діями КРОКУВАТИ до ПЕРЕМОГИ.
Це інтерактивна презентація, яку можеш гортати 

Подарунки

Підтримайте проект та оберіть подарунок

Подарyнки 7
 • Внесок від 5 грн

  Листівки (онлайн) з фото та підписами ведучих Дитячого EdCamp

  0 доброчинців

  500 залишилось

 • Внесок від 50 грн

  Шаблони наших кльових молодіжних наклейок (прикольні фрази та картинки)

  0 доброчинців

  1000 залишилось

 • Внесок від 100 грн

  Членство у закритій спільноті «Людство»

  0 доброчинців

  100 залишилось

 • Внесок від 250 грн

  Отримання електронної версії книги з бібліотеки улюбленого Комʼюніті "Людства"

  0 доброчинців

  300 залишилось

 • Внесок від 350 грн

  Доступ до записів усіх сесій Дитячого EdCamp www.edcampkids.tvoikroky.com

  0 доброчинців

  1000 залишилось

 • Внесок від 1000 грн

  Супровід та допомога в плануванні проведення своєї оригінальної сесії на одному із заходів Комʼюніті

  0 доброчинців

  20 залишилось

 • Внесок від 3000 грн

  "Один день" з життя організаторів Дитячого EdCamp та інших подій (бути присутнім при важливій організаційній онлайн-зустрічі)

  0 доброчинців

  5 залишилось

Спільнокошт

Внески доброчинців у втілення проекту

Loading...

Команда

Блоги

Відомості про здійснення проекту

comments powered by Disqus

ЦІКАВО ТАКОЖ

14 проектів зараз чекають твоєї підтримки

 • Гуртожиток в Ірпіні на 80 осіб

  Відбудуємо Україну разом - крок за кроком: це наш четвертий проєкт! Реконструкція гуртожитку на 80 людей в Ірпіні та створення сучасного простору для щасливих українських сімей.

  Yuliia
  Kuznetsova
  • 52
  • 181
   днів
  • 0
   грн
 • Центр психосоматичної реабілітації

  Створення Центру психосоматичної реабілітації, реалізація постійно діючої програми допомоги цивільному та військовозобов’язаному населенню України при психологічних травмах, розладах, болях, депресивних станах, панічних атаках і тривогах, що з'явилися внаслідок війни.

  Олена
  Корнєєва
  • 32
  • 182
   днів
  • 0
   грн