8 %
 • 850зібрано (з 11 000 грн)

Головне

БО "Брайт Кідз" створив проєкт "Яна та чарівний саквояж", який є продовженням проєкту "Майбутні професії", в рамках якого ми допомагаємо дітям з інвалідністю та їхнім матерям отримати освіту.

Історія

До нашої благодійної організації звернулася мама маленького хлопчика Тімура з інвалідністю Яна Соболь, яка дуже хотіла навчатися та розвиватися. В рамках освітнього проєкту "Майбутні професії" ми змогли зібрати необхідну суму і оплатити курс «Майстер по відновленню волосся». І от нещодавно Яна отримала омріяний диплом. Молода мама цілодобово перебуває зі своїм сином, адже йому потрібна постійна турбота та увага. Отримані знання та диплом допоможуть їй надавати перукарські та трітментологічні послуги клієнтам вдома, розпочати власну справу та бути поруч із сином.

Брайт Кідз завжди підтримує вмотивованих матерів, адже, для них закінчені курси - це розвиток та дорога до стабільності. Мабуть, кожен з Вас бачив, як перукар відкриває свій чарівний саквояж, дістає чудернацькі інструменти та творить справжні дива з Вашим волоссям. На жаль, Яна не може самостійно наповнити свій «чарівний саквояж», тому, що усі кошти сімейного бюджету ідуть на оплату реабілітації для Тімура. Бюджет нашої організації теж дуже обмежений і ми не зможемо допомогти Яні. Тому ми вирішили створити проєкт "Яна та чарівний саквояж" і зареєструвати його на Спільнокошті, щоб зібрати 10 тис. грн для придбання інструментів та матеріалів для Яниного «чарівного саквояжика».

До команди БО "Брайт Кідз" входять небайдужі та активні дівчата. Також у нас є волонтери у різних куточках України та світу. Ми допомагаємо дітям з інвалідністю та їхнім матерям, випускникам інтернатних закладів, дітям із малозабезпечених сімей та дітям-сиротам. Ми реалізовуємо три проєкти: Здорове життя, Майбутні професії та Підтримка інтернатних закладів. Діяльність нашої організації є відкритою та прозорою. Ми цінуємо наших друзів і постійно публікуємо фінансові та фотозвіти. 


Друзі, основна мета проєкту "Яна та чарівний саквояж" - купівля інструментів та матеріалів для молодої мами. Запрошуємо долучитися усіх небайдужих до нашого проєкту та допомогти нам заповнити саквояж Яни. Детальніше з бюджетом можна ознайомитися тут


Подарунки

Підтримайте проект та оберіть подарунок

Подарунків 6
 • Внесок від 300 грн

  Брендова ручка - 1шт

  0 доброчинців

  1 залишилось

 • Внесок від 400 грн

  Блокнот

  0 доброчинців

  1 залишилось

 • Внесок від 500 грн

  Блокнот

  0 доброчинців

  1 залишилось

 • Внесок від 600 грн

  Чашка

  0 доброчинців

  1 залишилось

 • Внесок від 1000 грн

  Набір: ручка, чашка, блокнот

  0 доброчинців

  1 залишилось

 • Внесок від 50 грн

  Електронний сертифікат подяки

  1 доброчинець

  0 залишилось

Спільнокошт

Внески доброчинців у втілення проекту

Loading...

Команда

comments powered by Disqus

ЦІКАВО ТАКОЖ

55 проектів зараз чекають твоєї підтримки