54 %
 • 13 383зібрано (з 25 000 грн)

Головне

Це маленька майстерня, яку ми будемо використовувати для добрих справ: ремонту приміщеня громадського простору, розвитку публічного простору "НЕПУСТИР" та ремонту осель багатодітних сімей в СЖО ❤️

Історія

Хто ми "Історія про НЕПУСТИР"😍

В 2016 році я (Владислав Бурховецький) переїхав жити на околицю міста Добропілля (Донецька обл.) Поступово почали знайомитись з сусідами. Хоча вони мене знали ще з дитинства, коли я ходив тут до школи, а батьки починали будувати дім в цьому райончику. Але то було 25 років тому. За цей час я виріс і вони почали дізнаватися, чим я займаюсь, я почав розповідати про громадську діяльність та наші соцуіальні проєкти. В цей же час бачив, що за 30 років тут нічого не змінилось. Навпаки я бачив ті міста де ми грали у футбол, які заросли травою та перетворилися на смітник. Це були закинуті пусті ділянки. Так раз за разом виникало бажання, щось зробити разом з людьми на околиці. І першим невеликим проєктом було створення спортивного майданчику. Проєкт так і називався "Новий початок"

Замість молоді ми побачили купу дітей, дізналися про те що тут багато багатодітних сімей в яких живе 7-9 дітей. Є дома сімейного типу яки взяли опіку над 5-8 дітей. Так ми почали знайомитисмь з батьками та старшим покоління, з аудиторіями які там є. Тому далі почали працювати над створенням Публічного простору, який би враховував всі групи мешканців околиці та об'єднував їх. В 2018 році разом з командою "Код міста"ми створили Публічний простір і назвали його "НЕПУСТИР" перекресливши назавжди пустир в серцях людей. В нас навіть виник такий слоган:

"Перетвори життя на НЕПУСТИР"

Ми і далі проводили заходи знайомились та залучали все більше населення, робили різні урбаністичні елементи та зелені насадження...

Так в нас зародилася добра спільнота з якою ми і надалі збираємось розвивати околицю та розширювати "НЕПУСТИР"


Про багатодітні сім'ї ❤️

В 2020 році ми активно почали працювати з багатодітними сім'ями які опинились в складних життєвих обставинах під час карантину. З більшістю цих сімей ми познайомились, коли створювали Публічний простір. Ми почали допомогати їм продуктами харчування, засобами гігієни, ліками...протягом місяця ми забезпечили 100 дітей в 16 таких сім'ях. 

Після такого піклування про ці сім'ї ми все більше почали бачити їх потреби, та зробили з Львівською Освітньою Фундацію проєкт з навчання та ремонту велосипедів для цих сімей. Відремонтували 34 велосипеди!


Все більше поринаючи у світ таких сімей я поїхав майстром разом з БУРом ремонтувати таким сім'ям кімнати для дітей. Це були дома в селах, які коштували 10-15 000 грн. Дома в яких навіть психологічно важко знаходитись. Але все вдалося, і ми зробили хороші умови для дітей.

Я і сам виріс в багатодітній сім'ї, де я був наймолодший 9й. Тому  допомога таким сім'ям дуже важлива для мене.

Громадський простір "НЕПУСТИР" 😃

Стратегічним кроком для команди "НЕПУСТИР" було створення приміщення - громадського простору по типу молодіжного центу поруч з Публічним простором. Облаштоване приміщення з обладнанням, яке ми можемо використовувати для подальшої роботи з мешканцями околиці та їх розвитку. Так как більше роботи з спільнотою проводили в теплий період часу. А якщо холод, або дощ робота зупинялася. Тому в цьому році ми подали заявку на БУР Лаб, щоб пропрацювати створення громадського простору завдяки якому можна прроводити роботу круглий рік. В серпні місяці ми захистили проєкт та отримали фінансування від партнера на ремонт та облаштування гаражного приміщення під громадський простір поруч з публічним. Таким чином наш Непустир розростається та наберає обертів. 

Для ремонту приміщення нам необхідні також будівельні інструменти, наразі ми використовуємо інструменти 🔨 команди БУР Схід, так би мовити в міжсізоння для таборів. За що ми дуже вдячні. Але основні будівельні матеріали прийдуть в грудні, або січні і нам треба буде зробити багато роботи в приміщенні, яке трохи більше ніж 80 кв.м. Підлога, вентиляція, освітлення - абсолютно все. Роботи багато, інструмент треба буде віддавати, тому необхідно мати свій. Так як деякі інсмтрументи дуже тяжко знайти та взяти на декілька місяців в користування. 

В цьому ж Громадському просторі буде створена і сама НЕПУСТИР майстерня: маленька майстерня для великих справ:

➡️ 1. Розвитку Публічного простору та перетворення закинутих місць на щось привабливе; 

➡️ 2. Допомога з ремонтними роботами багатодітним сім'ям в СЖО;

➡️ 3. Створення та ремонт Громадського простору "НЕПУСТИР" з яким ми далі будемо розвивати околицю міста;

Робота в цих 3х напрямках і є нашою метою створення майстерні. Невеличкий приклад:


P.S.: Вірю, що ми зробимо багато добрих справ завдяки вашій підтримці. Тому дякую за ваш внесок та прошу розповісти про нас вашим друзям ❤️😉


На що будуть витрачені кошти:

25 000 грн. - будівельні інструменти та матеріали для майстерні зібрані на спільнокошті.

25 000 грн. - будівельні інструменти за рахунок подвоєння зібраних коштів від Міжнародного фонду "Відродження"

Партнер проекту

 • Міжнародний Фонд "Відродження"

  Міжнародний фонд «Відродження» (МФВ) заснований видатним філантропом Джорджем Соросом у 1990 році. МФВ - одна з найбільших благодійних фундацій в Україні, національний фонд, що входить до глобальної мережі Фундацій відкритого суспільства (Open Society Foundations). Місія МФВ - сприяти розвитку відкритого суспільства в Україні на основі демократичних цінностей через підтримку значимих громадських ініціатив.

Подарунки

Підтримайте проект та оберіть подарунок

Подарунків 9
 • Внесок від 50 грн

  Подякую вам в сторі insta/fb 😉

  2 доброчинці

 • Внесок від 100 грн

  Наліпка "НЕПУСТИР" яку можна приклеїти на ноутбук, телефон, або чашку за для спогаду про класний соціальний проєкт якому ви допомогли ❤️

  1 доброчинець

  29 залишилось

 • Внесок від 150 грн

  Листівка від команди проєкту з фото простору, або майстерні 📬❤️

  0 доброчинців

  20 залишилось

 • Внесок від 200 грн

  Листівка подяки разом з наліпкою "НЕПУСТИР" 💌 2в1😊

  0 доброчинців

  30 залишилось

 • Внесок від 300 грн

  Зустріч-консультація де я можу розповісти наш досвід створення Публічного простору "НЕПУСТИР" та залучення людей до цього 💻☕️

  1 доброчинець

  9 залишилось

 • Внесок від 350 грн

  Особистий інструмент з вашим ім'ям 🛠😊

  1 доброчинець

  19 залишилось

 • Внесок від 500 грн

  Запрошення на відкриття Громадського простору та майстерні 🧧❤️

  0 доброчинців

  20 залишилось

 • Внесок від 700 грн

  Особисте відео подяки з кінцевим оглядом майстерні 📹 😍

  0 доброчинців

  7 залишилось

 • Внесок від 1000 грн

  Партнерство: ви зможете використовувати нашу майстерню 😊

  2 доброчинці

  8 залишилось

Спільнокошт

Внески доброчинців у втілення проекту

Loading...

Команда

Блоги

Відомості про здійснення проекту

comments powered by Disqus

ЦІКАВО ТАКОЖ

50 проектів зараз чекають твоєї підтримки

 • DONBAS FRONTLINER

  Збираємо кошти на незалежне репортерське інтерактивне медіа про військовий конфлікт та гібридну війну РФ проти України. Репортери проєкту будуть постійно фізично присутні на лінії фронту.

  Андрій
  Дубчак
  • 85
  • 100
   днів
  • 0
   грн
 • Соціальне підприємництво з переробки пінопласту

  Зелена Коробка планує створити станцію переробки пінопласту та виготовлення виробів із нього для запуску переробки вторсировини у Львові.

  Зелена
  Коробка
  • 389
  • 100
   днів
  • 0
   грн