6 %
 • 161 128зібрано (з 2 496 667 грн)

Головне

Швидке облаштування захисних укріплень - запорука життя воїнів ! Збираємо кошти на техніку яка швидко та якісно готуватиме окопи та укріплення для 131 батальйону

Історія

З перших днів війни військові чітко усвідомили, що надійні укриття це, перш за все, збереження життя наших бійців та надійний захист наших позицій

Найбільші втрати військові підрозділи несуть під час артилерійських та мінометних обстрілів. В таких випадках головна задача командирів  максимально зберегти особовий склад для подальших тактичних дій та знищення ворога.З особистого досвіду ми знаємо чого варті своєчасно збудовані укриття, бліндажі та окопи для безпеки розташування особового складу. На жаль, саперна лопатка - це надійний, але не дуже ефективний інструмент для швидкого облаштування укриттів.Тому наш 131 Батальйон територіальної оборони міста Києва ЗСУ разом з командиром закликає всіх допомогти зібрати кошти чи знайти необхідне обладнання, а саме маніпулятор та екскаватор. 


Маніпулятор - це машина, яка допоможе з переміщенням важких та габаритних обєктів.


Міні екскаватор - самохідна землерийна машина для виймання та переміщення м'якого ґрунту, гірської породи, що допоможе швидко рити окопи. Памятаємо, що своєчасно та надійно збудоване захисне укріплення це наша безпека, це наша боєздатність.


Ми звертаємось до всіх небайдужих громадян, волонтерів, громадських об'єднань з проханням допомогти нам в придбанні міні екскаватора та маніпулятора для  швидкого облаштування позицій нашого батальйону на передових рубежах. Просимо розповісти  у своїх соціальних мережах  про цю кампанію друзям та знайомим. І, звісно, для всіх доброчинців і доброчинців ми з вдячністю підготували подарунки. 
А головний подарунок для  всіх - це наша перемога!
 
Не зупиняймося, діймо разом!


Орієнтовна вартість необхідного обладнання:

Міні екскаватор
-1 137 000 грн.

Маніпулятора - 1 110  000  грн.


Також будемо раді отримати маніпулятори та екскаватори від громадян які мають в наявності таке обладнання та готові передати його на потреби ЗСУ.
Все отримане та закуплене обладнання буду передано на облік у військову частину.  

Подарунки

Підтримайте проект та оберіть подарунок

Подарyнки 2
 • Внесок від 500 грн

  Особиста подяка кожному хто допомагає від 131 батальйону.

  8 доброчинців

 • Внесок від 1000 грн

  Будемо дуже раді зустрітися в онлайні чи в живу з людьми, які задонатять найбільші суми та вручимо подяки та пам'ятні подарунки від батальйону.

  6 доброчинців

Спільнокошт

Внески доброчинців у втілення проекту

Loading...

Команда

Блоги

Відомості про здійснення проекту

comments powered by Disqus

ЦІКАВО ТАКОЖ

17 проектів зараз чекають твоєї підтримки