Медова майстерня BeeThe

 Медова майстерня BeeThe

100%

49 доброчинців

50 670зібрано (з 50 000 грн)

0 год. залишилось

Збір коштів завершено

Проєкт перейшов на гнучке фінансування 07 вересня 2021 р. 09:41

Долучайтеся до підтримки медової майстерні BeeThe — соціального підприємства, що створене для реалізації ідей людей поважного віку.

Блог

Відомості про здійснення проєкту

Медова майстерня BeeThe — це перше соціальне підприємство, створене за підтримки громадської організації «ПОКОЛІННЯ+». Майстерня займається виготовленням натуральних крафтових медових продуктів.

Основний меседж проекту BeeThe:

 • підтримати ідеї та бажання на активну діяльність людей літнього віку;
 • об'єднати корисне і смачне, допомагаючи людям підтримувати гарне здоров’я у поєднанні з природою;
 • об’єднати досвід і навички різних поколінь у досягненні спільної мети.Ми не в змозі зупинити процес старіння, але ми можемо допомогти літнім людям, підтримати їх прагнення до самореалізації та використати їх досвід на користь суспільству.
Про бджільництво ми знаємо не з книжок. Так сталося, що все своє свідоме життя ми були дотичні до цієї справи, адже наші батьки займаються бджільництвом більш ніж 40 років. Одного дня ми познайомились з Віталієм Юхимовичем Гриценко, який займається бджолярством з 1961 року. Уявіть, це цілих 60 років! Але, не дивлячись на те, що він майже втратив зір, любов до бджолярства та бажання бути корисним людям мотивує його продовжувати свою справу. За фахом він інженер-механік, який працював у конструкторському бюро, має ряд патентів, а бджолярство було і є його хобі. До речі, свої конструкторські навички він використовує в роботі з бджолами, а навики винахідника та неосяжний досвід реалізує створюючи нові продукти бджільництва.Віталій Юхимович став автором рецепту унікального медового продукту “Біопротектор+” із 100% натуральним складом компонентів.

Смакові якості Біопротектору привели нас у захват одразу, а коли ми познайомились з складовими цього продукту та їх корисними властивостями, то зрозуміли, що цим треба поділитися з людьми. Так і виникла ідея створення медової майстерні BeeThe для виготовлення корисних та смачних медових продуктів. Проте лікувальні властивості мають не тільки продукти бджільництва, а й саме перебування поруч з вуликами на пасіках також оздоровлює людський організм.
Дослідним шляхом вчені встановили, що біоритми бджіл і здорової людини ідентичні. Так виник оздоровчий метод, що отримав назву «сон на вуликах» — сон в апі-будинках.Організм хворої людини, перебуваючи в просторі бджолиної сім'ї з величезною біоенергетикою, підлаштовується під цей стандарт, і хвороба відступає. Бажання використовувати цю природну силу на благо людини породило новий напрямок в офіційній медицині — апітерапія.

Рішення розвивати напрямок апітерапії ми прийняли після того, як провели незабутній, магічний час у апі-будиночку, що побудований Віталієм Юхимовичем власноруч на його подвір’ї.

Лежачи там вночі серед ароматів сушених трав, чуючи гул бджолиної сім’ї та відчуваючи її тепло, ми почали мріяти про те, щоб поділитись цим враженням з найбільшою кількістю людей, тому що на собі відчули неймовірний позитивний вплив та відгук організму.

ЧОМУ ЦЕЙ ПРОЕКТ ВАЖЛИВИЙ

Демографічні процеси в Україні є одними з найгірших в Європі. До 2050 року населення України на 37% буде складатися з жителів у віці 60+. У майбутніх поколінь пенсіонерів майже не буде шансів вижити на державні виплати. Власне як і зараз.


Співвідношення працівників та
пенсіонерів в Україні


Давайте допоможемо старшому поколінню перетворити їх ідеї та хобі на бізнеси із високою доданою вартістю — це надасть їм можливість подолати глухий кут економічної ізоляції.

Розвиток проекту BeeThe потребує додаткових джерел фінансування, саме тому ми звертаємось до небайдужих підтримати фінансово наш проект.


КУДИ ПІДУТЬ КОШТИ І ЯК ЦЕ ПРАЦЮЄ

Ми виготовили тестову партію продукції “Біопротектор+” та шоколадних цукерок з наповнювачем “Біопротектор+”, розробили сайт, отримали схвальні відгуки від перших клієнтів. Для полегшення процесу виробництва нових замовлень та розвитку напрямку апітерапії нам необхідно придбати:

 • Планетарний тістоміс для замішування інгредієнтів продукту “Біопротектор+”. 
 • Млин для горіхів. 
 • Один пересувний апі-будинок. 

Для майбутнього масштабування виробництва, де крім основного робочого персоналу будуть працевлаштовані люди віком 60+ ми вже придбали приміщення та плануємо зробити там ремонт.


Уявіть яка це крута колаборація:

 • Покоління 60+ надає ідеї, їх хобі, досвід, винаходи та компетенції стають основою для бізнесу;
 • Покоління 40+ організовує процеси, залучає інвестиції, займається логістикою;
 • Покоління 20+ займається маркетингом та просуванням товарів і послуг на ринки.

Приєднуйтесь та підтримайте наш перший стартап покоління 60+ — медову майстерню BeeThe!Давайте разом об’єднаємось для отримання синергії поколінь, бо найдорожче суспільству обходяться не витрати на підтримку літніх людей, а переваги, які втрачаються, якщо ми не внесемо відповідні зміни і не зробимо відповідні інвестиції.

ГО ПОКОЛІННЯ+

МРІЙ. ОБ'ЄДНУЙСЯ. ДІЙ.

Партнери проєкту

Винагороди

Підтримайте проєкт та оберіть винагороду

 • Внесок від 50 грн

  Подяка на сторінці BeeThe в Instagram.

  4 доброчинці

 • Внесок від 200 грн

  Міні-мед з різнотрав’я, 45г.

  4 доброчинці

 • Внесок від 500 грн

  2 цукерки ручної роботи з натурального бельгійського шоколаду та авторським наповнювачем Біопротектор+, а також сам Біопротектор+, 180г.

  6 доброчинців

 • Внесок від 1000 грн

  Натуральний мед з різнотрав’я 450г, 4 цукерки ручної роботи з натурального бельгійського шоколаду та авторським наповнювачем Біопротектор+, а також сам Біопротектор+ 180г.

  1 доброчинець

 • Внесок від 3000 грн

  8 цукерок ручної роботи з натурального бельгійського шоколаду та авторським наповнювачем Біопротектор+, а також піврічний запас меду з різнотрав’я (6шт по 450г).

  0 доброчинців

 • Внесок від 5000 грн

  8 цукерок ручної роботи з натурального бельгійського шоколаду та наповнювачем Біопротектор+, а також піврічний запас меду з різнотрав’я (6шт по 450г) та піврічний запас Біопротектор+ (6шт по 180г).

  0 доброчинців

 • Внесок від 10000 грн

  12 цукерок ручної роботи з натурального бельгійського шоколаду та авторським наповнювачем Біопротектор+, піврічний запас меду з різнотрав’я (6шт по 450г), а також незабутній час в апібудиночку.

  0 доброчинців

 • Внесок від 30000 грн

  Туристична прогулянка в Ржищеві по Дніпру на катері, а також набір продукції з натуральними цукерками ручної роботи, медом та авторським продуктом Біопротектор+.

  0 доброчинців

Контакти проєкту

Соціальні мережі та інші посилання проєкту

Спільнокошт

Внески доброчинців у проєкт

Ділитись з друзями

Цікаво також

12 проєктів зараз чекають на твою підтримку

Будь ласка, авторизуйтесь!

Заповніть всі поля, щоб увійти в особистий кабінет.

Реєстрація

Заповніть всі поля, щоб приєднатися до Великої Ідеї.

Забули пароль? Натисніть, щоб відновити.

Або швидко зареєструйтеся

Натискаючи кнопку 'Зареєструватися' ви погоджуєтесь з умовами конфіденційності, правилами сайту та спільнокошту.

Відновлення паролю

Введіть зареєстрованний email, щоб отримати інструкцію по відновленню паролю.

Новий пароль

Встановіть новий пароль для вашого акаунта на Big Idea.

Відновлення паролю

Якщо ваш email було зареєстровано, ви отримаєте інструкція по відновленню пароля на пошту.

Ваш пароль було змінено. За бажанням ви можете його змінити також в особистому кабінеті.

Постав питання команді проєкту