101 %
 • 50 670зібрано (з 50 000 грн)
 • Завершено
Збір коштів завершено
Проект перейшов на гнучке фінансування 07 вересня 2021 р. 09:41

Головне

Долучайтеся до підтримки медової майстерні BeeThe — соціального підприємства, що створене для реалізації ідей людей поважного віку.

Блоги

Відомості про здійснення проекту

Історія

Медова майстерня BeeThe — це перше соціальне підприємство, створене за підтримки громадської організації «ПОКОЛІННЯ+». Майстерня займається виготовленням натуральних крафтових медових продуктів.

Основний меседж проекту BeeThe:

 • підтримати ідеї та бажання на активну діяльність людей літнього віку;
 • об'єднати корисне і смачне, допомагаючи людям підтримувати гарне здоров’я у поєднанні з природою;
 • об’єднати досвід і навички різних поколінь у досягненні спільної мети.Ми не в змозі зупинити процес старіння, але ми можемо допомогти літнім людям, підтримати їх прагнення до самореалізації та використати їх досвід на користь суспільству.
Про бджільництво ми знаємо не з книжок. Так сталося, що все своє свідоме життя ми були дотичні до цієї справи, адже наші батьки займаються бджільництвом більш ніж 40 років. Одного дня ми познайомились з Віталієм Юхимовичем Гриценко, який займається бджолярством з 1961 року. Уявіть, це цілих 60 років! Але, не дивлячись на те, що він майже втратив зір, любов до бджолярства та бажання бути корисним людям мотивує його продовжувати свою справу. За фахом він інженер-механік, який працював у конструкторському бюро, має ряд патентів, а бджолярство було і є його хобі. До речі, свої конструкторські навички він використовує в роботі з бджолами, а навики винахідника та неосяжний досвід реалізує створюючи нові продукти бджільництва.Віталій Юхимович став автором рецепту унікального медового продукту “Біопротектор+” із 100% натуральним складом компонентів.

Смакові якості Біопротектору привели нас у захват одразу, а коли ми познайомились з складовими цього продукту та їх корисними властивостями, то зрозуміли, що цим треба поділитися з людьми. Так і виникла ідея створення медової майстерні BeeThe для виготовлення корисних та смачних медових продуктів. Проте лікувальні властивості мають не тільки продукти бджільництва, а й саме перебування поруч з вуликами на пасіках також оздоровлює людський організм.
Дослідним шляхом вчені встановили, що біоритми бджіл і здорової людини ідентичні. Так виник оздоровчий метод, що отримав назву «сон на вуликах» — сон в апі-будинках.Організм хворої людини, перебуваючи в просторі бджолиної сім'ї з величезною біоенергетикою, підлаштовується під цей стандарт, і хвороба відступає. Бажання використовувати цю природну силу на благо людини породило новий напрямок в офіційній медицині — апітерапія.

Рішення розвивати напрямок апітерапії ми прийняли після того, як провели незабутній, магічний час у апі-будиночку, що побудований Віталієм Юхимовичем власноруч на його подвір’ї.

Лежачи там вночі серед ароматів сушених трав, чуючи гул бджолиної сім’ї та відчуваючи її тепло, ми почали мріяти про те, щоб поділитись цим враженням з найбільшою кількістю людей, тому що на собі відчули неймовірний позитивний вплив та відгук організму.

ЧОМУ ЦЕЙ ПРОЕКТ ВАЖЛИВИЙ

Демографічні процеси в Україні є одними з найгірших в Європі. До 2050 року населення України на 37% буде складатися з жителів у віці 60+. У майбутніх поколінь пенсіонерів майже не буде шансів вижити на державні виплати. Власне як і зараз.


Співвідношення працівників та
пенсіонерів в Україні


Давайте допоможемо старшому поколінню перетворити їх ідеї та хобі на бізнеси із високою доданою вартістю — це надасть їм можливість подолати глухий кут економічної ізоляції.

Розвиток проекту BeeThe потребує додаткових джерел фінансування, саме тому ми звертаємось до небайдужих підтримати фінансово наш проект.


КУДИ ПІДУТЬ КОШТИ І ЯК ЦЕ ПРАЦЮЄ

Ми виготовили тестову партію продукції “Біопротектор+” та шоколадних цукерок з наповнювачем “Біопротектор+”, розробили сайт, отримали схвальні відгуки від перших клієнтів. Для полегшення процесу виробництва нових замовлень та розвитку напрямку апітерапії нам необхідно придбати:

 • Планетарний тістоміс для замішування інгредієнтів продукту “Біопротектор+”. 
 • Млин для горіхів. 
 • Один пересувний апі-будинок. 

Для майбутнього масштабування виробництва, де крім основного робочого персоналу будуть працевлаштовані люди віком 60+ ми вже придбали приміщення та плануємо зробити там ремонт.


Уявіть яка це крута колаборація:

 • Покоління 60+ надає ідеї, їх хобі, досвід, винаходи та компетенції стають основою для бізнесу;
 • Покоління 40+ організовує процеси, залучає інвестиції, займається логістикою;
 • Покоління 20+ займається маркетингом та просуванням товарів і послуг на ринки.

Приєднуйтесь та підтримайте наш перший стартап покоління 60+ — медову майстерню BeeThe!Давайте разом об’єднаємось для отримання синергії поколінь, бо найдорожче суспільству обходяться не витрати на підтримку літніх людей, а переваги, які втрачаються, якщо ми не внесемо відповідні зміни і не зробимо відповідні інвестиції.

ГО ПОКОЛІННЯ+

МРІЙ. ОБ'ЄДНУЙСЯ. ДІЙ.

Партнер проекту

 • Kotex

  Ми можемо! - це спільнокошт партнерство Kotex в Україні та платформи Велика Ідея в 2020 – 2021 роках, сфокусоване на процвітанні явища жіночої взаємодії. "Ми можемо!" створює можливості для розвитку жінок, що почали роботу з інноваційними проектами в сферах волонтерства, бізнесу, культури, науки і медіа, та пропонує суспільству підтримати новаторок через інструменти синергії талантів, залучення ресурсів та спрямування енергії самоорганізації на їх втілення.

Подарунки

Підтримайте проект та оберіть подарунок

Подарyнки 8
 • Внесок від 50 грн

  Подяка на сторінці BeeThe в Instagram.

  4 доброчинці

 • Внесок від 200 грн

  Міні-мед з різнотрав’я, 45г.

  4 доброчинці

 • Внесок від 500 грн

  2 цукерки ручної роботи з натурального бельгійського шоколаду та авторським наповнювачем Біопротектор+, а також сам Біопротектор+, 180г.

  6 доброчинців

 • Внесок від 1000 грн

  Натуральний мед з різнотрав’я 450г, 4 цукерки ручної роботи з натурального бельгійського шоколаду та авторським наповнювачем Біопротектор+, а також сам Біопротектор+ 180г.

  1 доброчинець

 • Внесок від 3000 грн

  8 цукерок ручної роботи з натурального бельгійського шоколаду та авторським наповнювачем Біопротектор+, а також піврічний запас меду з різнотрав’я (6шт по 450г).

  0 доброчинців

 • Внесок від 5000 грн

  8 цукерок ручної роботи з натурального бельгійського шоколаду та наповнювачем Біопротектор+, а також піврічний запас меду з різнотрав’я (6шт по 450г) та піврічний запас Біопротектор+ (6шт по 180г).

  0 доброчинців

 • Внесок від 10000 грн

  12 цукерок ручної роботи з натурального бельгійського шоколаду та авторським наповнювачем Біопротектор+, піврічний запас меду з різнотрав’я (6шт по 450г), а також незабутній час в апібудиночку.

  0 доброчинців

 • Внесок від 30000 грн

  Туристична прогулянка в Ржищеві по Дніпру на катері, а також набір продукції з натуральними цукерками ручної роботи, медом та авторським продуктом Біопротектор+.

  0 доброчинців

Спільнокошт

Внески доброчинців у втілення проекту

Loading...

Команда

comments powered by Disqus

ЦІКАВО ТАКОЖ

19 проектів зараз чекають твоєї підтримки

 • DONBAS FRONTLINER - репортерське інтерактивне медіа

  Збираємо кошти на польову роботу та розвиток незалежного репортерського інтерактивного медіа про військовий конфлікт та гібридну війну РФ проти України.

  Андрій
  Дубчак
  • 43
  • 450
   днів
  • 0
   грн
 • EdCamp діє!

  Час незворотних змін в освіті – саме зараз. Підтримайте 20-тисячну спільноту відповідального вчительства, яка змінює школу для ваших дітей.

  Олександр
  Елькін
  • 5767
  • 1513
   днів
  • 0
   грн