8 %
 • 8 291зібрано (з 100 000 грн)
 • Завершено
На жаль проект не зміг зібрати необхідну суму коштів

Головне

Створення доповненої реальності до 2 дивовижних книг про природу - про пташок та про котиків і собачок

Блоги

Відомості про здійснення проекту

Історія

Пам'ятаєте Алісу у Задзеркаллі? Дивовижний, фантастичний, незвичайний і трохи дивакуватий світ, що так схожий на реальність...
Ми запрошуємо вас пірнути у вир доповненої реальності в 3D-форматі із книгами, створеними вінницькою мисткинею Дар'єю Паламарчук!


Як все почалося?

Авторка, переймаючись питаннями збереження природного розмаїття, будучи еко-активісткою, започаткувала серію цікавезних, захоплюючих книг про природу. У серії буде 6 книг. 3 з них вже надруковані й отримали сотні позитивних відгуків від читачів. Ще 3 книги будуть видані у вересні 2021 - січні 2022 року.


Перша книга з доповненою реальністю

Збірка казок про мушельки  - це цілий мікрокосм найрізноманітніших молюсків! Вони граються, спілкуються, бояться, помиляються, сміються і можуть дуже багато чого навчити читача. Книга написана рукописним шрифтом, акварельні ілюстрації виконала сама авторка. На полях є енциклопедичні замітки, в яких можна дізнатись цікаву інформацію про молюсків.
Книга отримала нове життя у мобільному додатку доповненої реальності. Розробив його Центр візуальних проектів, абсолютно безкоштовно. Метою створення такого додатку було заохочення дітей до читання, осучаснення та діджиталізація книги, додання їй унікальності та непересічності, створення крутого україномовного медіаконтенту з пізнавальними та розвиваючими елементами. 
Герої казок спілкуються між собою, закадровий голос розповідає казки, на фоні звучить музика... Нам було дуже важливо створити такий адіовізуальний продукт, який буде показувати розмаїття живих істот, демонструвати спосіб їх життя, особливості поведінки та характеру, навчатиме берегти їх в ігровій, легкій, веселій, цікавій формі.Уся серія книг "Про природу" - це сімейний проєкт, що має на меті покращення спілкування у родині, стимулювання обговорення, сімейного читання, заохочення до фантазування. Книги мають арт-терапевтичний ефект (авторка - психологиня за освітою), мотивують дітей малювати героїв казок, вигадувати власні продовження історій, шукати більше інформації про тварин. Неймовірні професійні ілюстрації прививають смак і любов до прекрасного, притягують і змушують подовгу розглядати деталі малюнків. Абсолютно особлива енергетика авторки передається у кожній стрічці, написаній її рукою.Хочете заглянути під обкладинки наступних двох книг?

Збірка казок про пташечок - це книга про свободу, про політ, про розправлені крила, про перебування у потоці, про вихід із "клітки", про внутрішню і зовнішню красу. 14 казок із унікальними багатошаровими сенсами й оригінальними сюжетами. Зображення птахів дуже реалістичні та вишукані.


Збірка казок про кудлатих та вусатих - це весела подорож у затишний світ пухнастих друзів - котиків і песиків. В них ви точно пізнаєте і себе, і своїх домашніх улюбленців. Адже недарма кажуть, що тварини схожі на своїх господарів ;) 
Віршовані казки змінюються прозовими, котики перемежовуються собаками... Вам точно не буде нудно! А чарівні акварельні малюнки традиційно запрошують роздивлятися їх годинами. Що ж далі?

Друга та третя книги серії очікують створення доповненої реальності. Ми більше не маємо можливості закривати це власними ресурсами. Ми хочемо наблизити маленьких і великих читачів до цих прекрасних книг за допомогою сучасних технологій. Котиків і песиків можна буде практично погладити, а птахів змусити літати. 
Ми залучаємо до розробки додатку перспективну молодь, навчаємо їх і супроводжуємо до кінцевого результату.
Як це виглядає, ви можете побачити і відчути, встановивши наш додаток dd.AR+ та навівши потім смартфон на цей малюнок фенікса (працює лише на системі Android):Кошти потрібні не лише на розробку доповненої реальності для цих двох книг, а ще й для адаптації додатку під систему iOS. А це дуже довга і дорога задача.

Ви можете допомогти!

Ми збираємо суму в 100.000 гривень для втілення мрії про високоякісні сучасні книги, які будуть захоплювати дітей різного віку та їхніх батьків. Кожна маленька частка, внесена Вами, - як частинка цього пазлу, огорненого сердечним теплом. 
Давайте разом подаруємо 2 книгам про природу магію доповненої реальності, а читачам - фантастичну пригоду із повним зануренням!

Загальна сума: 100.000 грн.

З них:

 • 3d-візуалізація персонажів та анімація сцен у додатку: 50.000 грн (робота 3d-модельєрів та 2d-дизайнерів);
 • переведення аудіовізуального ряду в доповнену реальність: 20.000 грн (робота Unity-програмістів);
 • адаптація готового додатку під систему iOS: 20.000 грн (робота програмістів);
 • адміністрування та утримання офісного приміщення протягом 3 місяців: 10.000 грн

Всі витрати, пов'язані із участю в проєкті авторки книг, ми покриваємо самостійно. А це сотні робочих годин із текстурування персонажів та навколишнього середовища, участь у створенні 3d-моделей, написання сценаріїв руху персонажів, написання технічних завдань та реплік дикторам,  зведення та мастеринг звуку тощо.

У планах ми маємо ще створення мультиплікаційних фільмів за мотивами казок Дар'ї Паламарчук. Першим таким мультиком стане комедійна короткометражка "Хто загубив ногу?" за однойменною казкою зі збірки казок про мушельки. Пізніше ми випустимо повноцінний мультсеріал на 48 серій за цією збіркою казок. Вже відмальовані майже усі персонажі цих мультиків та створений їхній світ проживання у 3d. Глобальною метою наших зусиль є створення першої української анімастудії, що виготовлятиме крутий анімаційний контент для українських дітей. Адже з часів незалежності України на екрани ще не випущено жодного повнометражного україномовного мультфільму. Хочемо подолати цю проблему та створювати високоякісний україномовний медіапродукт на постійній основі.

Подарунки

Підтримайте проект та оберіть подарунок

Подарунків 7
 • Внесок від 100 грн

  Авторські розмальовки в електронному вигляді для роздруківок. Мушлі, птахи, песики та котики - персонажі казок Дар'ї Паламарчук.

  0 доброчинців

  200 залишилось

 • Внесок від 200 грн

  Комплект авторських листівок із персонажами казок Дар'ї Паламарчук. Частина листівок оживає у доповненій реальності.

  1 доброчинець

  149 залишилось

 • Внесок від 300 грн

  Онлайн-читання вечірньої казки для Вас та Вашої дитини

  0 доброчинців

  100 залишилось

 • Внесок від 600 грн

  Онлайн-майстер-клас із малювання аквареллю

  0 доброчинців

  20 залишилось

 • Внесок від 700 грн

  Розписана акрилом вручну еко-торбинка спеціально для Вас

  0 доброчинців

  5 залишилось

 • Внесок від 1000 грн

  Комплект із трьох книг з доповненою реальністю Дар'ї Паламарчук: - про мушельки, - про пташечок, - про кудлатих та вусатих.

  1 доброчинець

  19 залишилось

 • Внесок від 2000 грн

  Доступ до онлайн-курсу малювання аквареллю (20 уроків)

  0 доброчинців

  2 залишилось

Спільнокошт

Внески доброчинців у втілення проекту

Loading...

Команда

comments powered by Disqus

ЦІКАВО ТАКОЖ

33 проекти зараз чекають твоєї підтримки

 • Pipeliner. Платформа для фінансового моделювання

  Pipeliner – це інструмент, що допоможе вам розібратися в бізнес-процесах і фінансах вашої компанії

  Евгений
  Жебко
  • 15
  • 100
   днів
  • 0
   грн
 • Гаряча лінія - Лінія Життя України

  Lifeline Ukraine – це національна, професійна лінія з питань профілактики самогубств та підтримки психічного здоров’я. Гаряча лінія працює 24 години на день, 7 днів на тиждень.

  Юлія
  Сергійко
  • 40
  • 180
   днів
  • 0
   грн