0 %
 • 1 950зібрано (з 294 619 грн)
 • Завершено
На жаль проект не зміг зібрати необхідну суму коштів

Головне

Організовуємо діяльність дитячих резиденцій щоб відкрити доступ до отримання якісних культурних та дозвіллєвих послуг сільським дітям

Історія


Наша мотивація

Кожна дитина – надзвичайно здібна та талановита. Це маленький геній, який потребує допомоги та підтримки. Саме тому так важливо розкрити творчий потенціал дитини та відкрити перед нею якомога більше можливостей. Творчість – хороший помічник у вихованні дитини. Адже створюючи щось нове дитина пізнає навколишній світ, розвивається як особистість. 

Проблематика

Творчий та культурний розвиток дітей уже давно болюче питання для нашої сільської громади. На території сіл Титарівка та Половинкине - є 2 сільські Будинки культури, але внутрішні приміщення яких вже давно не бачили ремонту. Проводити роботу з дітьми у не облаштованих приміщеннях та без фінансової підтримки можливо, але всі ми розуміємо, що розвиток культури на селі має відповідати потребам сучасності. 

    На території громади проживає 3688 осіб, з них 941 родина вразливих категорій (самотні батьки, багатодітні родини, родини в яких виховуються діти з інвалідністю, особи з інвалідність, безробітні, малозабезпечені родини).

    Діти рідко відвідують заняття гуртків, які зараз функціонують на базі будинків культури, бо приміщення в яких проходять заняття потребують покращень, а відсутність гарної матеріальної бази не мотивує до перебування у закладах культури.
     Незайнятість дітей у дозвіллєвий час призводить до вживання алкогольних напоїв, нищення громадського майна у старшому віці, та залежності від Інтернету та гаджетів у молодшому.

     Лише деякі з родин розуміють потреби своїх дітей у культурному розвитку та мають матеріальну можливість відвідувати культурні заходи та гуртки у м. Старобільськ, але для основної маси сільських дітей - це недоступно.

Рішення, яке ми пропонуємо

    Ми розуміємо, що повноцінний, батомільйонний ремонт ми невзмозі зробити власними силами. Але створити безпечні та комфортні осередки для дітей можуть бути організовані.   

    Тому одним із актуальних способів для забезпечення культурного розвитку дітей у сільській місцевості є створення мережі дитячих резиденцій, одну з яких планується створити на території Половинкинського СБК, а другу на території Титарівського БК.

   Створення резиденцій має на меті підвищити громадську активність у сфері культурно-дозвіллєвої діяльності, створення умов для реалізації дітьми свого культурного потенціалу, збереження і розвиток культурних надбань, наближення культурних послуг до мешканців сіл. 

   В рамках проекту передбачено облаштування дитячих просторів де будуть проходити активності проєкту, а саме:    В рамках реалізації проєкту планується проведення декількох масштабних заходів:

1. Пленер на свіжому повітрі.

2. Ярмарок витворів ручної роботи мешканців сіл.

3. Інтерактивний захід До дня захисту дітей.

4. «Квартирник».

5. Фінальний захід - презентація результатів проєкту (круглий стіл). Передача досвіду іншим громадам.


Бюджет проєкту

Оплата праці (в т.ч. соціальні внески) - 72 000грн

Обладнання і нематеріальні активи - 116 850грн

Витрати на харчування та напої - 12 000 грн

Матеріальні витрати (основні матеріали та сировина, носії та накопичувачі) - 43 769 грн

Поліграфічні послуги - 5 000 грн

Послуги з просування проєкту - 10 000 грн

Адміністративні витрати (бухгалтерські, юридичні, аудиторські послуги) - 35 000 грн .

Ми сільська громадська організація і багато благодійників не маємо. Переважно - це місцеві мешканці, які підтримують нас у наших починаннях, місцева влада, яка надає підтримку.

Партнер проекту

 • Український культурний фонд

  Програма “Діти культури” поєднує краудфандингову платформу “Спільнокошт” ГО Гараж Генг та експертизу УКФ, щоб разом з культурними діячами, митцями та креативними підприємцями створити культурні можливості для дітей. https://ucf.in.ua

Подарунки

Підтримайте проект та оберіть подарунок

Подарунків 6
 • Внесок від 50 грн

  Подяка у соціальній мережі

  2 доброчинці

  8 залишилось

 • Внесок від 100 грн

  Прикраса для волосся ручної роботи

  0 доброчинців

  5 залишилось

 • Внесок від 300 грн

  Сюрприз!)

  0 доброчинців

  5 залишилось

 • Внесок від 500 грн

  Іменний подарунок(випалювання по дереву)

  0 доброчинців

  1 залишилось

 • Внесок від 1000 грн

  творчий подарунок від місцевих народних майстрів

  0 доброчинців

  1 залишилось

 • Внесок від 3000 грн

  Запрошення на фінальну зустріч за результатами проєкту(екскурсія по резиденціям, знайомство з командою проєкту, можливість виступу на фінальній зустрічі)

  0 доброчинців

  1 залишилось

Спільнокошт

Внески доброчинців у втілення проекту

Loading...

Команда

comments powered by Disqus

ЦІКАВО ТАКОЖ

30 проектів зараз чекають твоєї підтримки

 • Район.Культура

  Медіа від мережі Район.in.ua про культурно-мистецький процес у громадах Волинської та Рівненської областей

  Natalia
  Pakhaichuk
  • 196
  • 100
   днів
  • 0
   грн
 • Допоможемо поставити Япомогабокс у 24 школу

  Цей фондомат допоможе учням перетворити пластик на добрі справи: допомогу безпритульним тваринам, дітям з особливими потребами та людям похилого віку

  Руфат
  Раімов
  • 11
  • 100
   днів
  • 0
   грн